Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.dole, żal w chu.j. Przeciwnik na papierze jeszcze słabszy, a scenariusz ten sam. Przewaga, stracony gol, wyrównywanie i walenie łbem w mur.

 

A Lippi powinien mieć dostateczny powód do tego, żeby po całym sezonie padaki w wykonaniu Cannavaro (plus ostatni mecz z Paraguayem) posadzić go na ławce. Wprawdzie sedzia w całym meczu też się nie popisał i można se gdybać jakby było, gdyby nie ten szybko stracony spalony, bo gola tam nie widziałem. Ale jak w końcówce koleś dosłownie o nazwisku Drewno go minął i omal nie trafił na 1-2 to już naprawdę nawet fani Azzurrich chyba zaczną go pozdrawiać klasycznym "traditore" :| Jak kapitan zapier.dala drugiego gola na mundialu pod rząd na wagę pkt to ja nie mam pytań.

 

Z całą sympatią również dla Iaquinty, ale po kontuzji dalej jest bez formy i zamiast niego wolałbym na starcie Di Natale.

 

All in all, całe szczęście, że wyrównali, choc karnego bym im nie odgwizdał. Ale wolę już taki remis niż przegraną po meczu życia w stylu Bajrona Moreno. Kolejny powód dla wprowadzenia powtórek video.

 

Jeszcze jeden mecz pozostał, mam nadzieję że do tego czasu będę w szampańskim humorze, bo po drodze odpadną przede wszystkim Angole i Dojcze, a awansuje Nigeria.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A tymczasem u francuzow:

Przed treningiem Patrice Evra pobił się z odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne Robertem Duverne, którego kapitan kadry uważa za donoszącego prasie "zdrajcę". Piłkarze francuscy odmówili wzięcia udziału w treningu, a wiceprezes piłkarskiej federacji francuskiej Jean-Louis Valentin nie wytrzymał i ogłosił swoje odejście. - Mam tego dość, jest mi po prostu wstyd. Odchodzę - powiedział Valentin.

:potter:

Odnośnik do komentarza

Pomyslec ze u nas takiego Benhauera wyrzucono bo nic nie osiagnal z kolesiami, ktorzy w pilke grac nie umieja a taki Dominik przetrwal, mimo ze wyniki mial zblizone, a poziom pilkarzy... No ale zawsze chcielismy miec taka reprezentacje jak Francja - doczekalismy sie :whistling:

 

Przecież Domenech zdobył wicemistrza w 2006 roku.

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...