Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na gifa z chilijczykiem Valdivia probujacym wymusic karnego :D

Pytanie tylko, czy bedzie ktos chcial zajac pierwszej miejsce w tej grupie - Chile ma juz 6 pkt, zakladajac wygrana Hiszpanow wieczorem z Hondurasem mecz Chile-Hiszpania o 1 miejsce zadecyduje, czy Portugalia-Brazylia to bedzie spektakl, czy zenujace "ja przegram wyzej, bo chce grac z Chile !".

Odnośnik do komentarza

O czym Ty gadasz? Szwajcaria pokona Honduras w ostatnim meczu i będzie mieć 6 pkt. Hiszpania na razie ma przejebane i nie może zremisować, bo nie wyjdzie z grupy. Może być też tak, że 3 drużyny będą mieć po 6 pkt, dlatego liczy się strzelanie goli. A zresztą, Chile i tak zatrzyma Hiszpanów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Licze na to, ze Hiszpania zajmie jedno z premiowanych awansem miejsc, wtedy mecz Portugalia-Brazylia bedzie meczem o to, zeby nie zagrac z Hiszpania, w dobrym badz nie znaczeniu tego slowa. Dlatego licze na pierwsze miejsce Hiszpanii, wtedy ten mecz bedzie ciekawszy ;)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Tu nawet nie chodzi o to katenaczio...ale bardziej o ich zachowanie... przecież to największe (pipi) futbolu ;] Kładą się i płaczą bo byle wślizgu ...no i jeszcze te nurki i ogólne cwaniactwo...nienawidzę ich po prostu :]

Dobrze gadasz panie Myszo :) Dokładnie to mi przychodzi na myśl gdy oglądam włoską reprezentację narodową. I takie negatywne odczucie mam już od wielu lat. Włosi preferują najgorszy rodzaj futbolu, a najbardziej wnerwia mnie fakt, że te barany mogłyby grać radosny futbol ale ich mentalność im na to nie pozwala. Cwaniackie gn.oje, które wiele razy odowodniły jakimi są aktorami i podżegaczami na boisku. Oni preferują nieatrakcyjną dla oka, nastawioną na wynik grę, k. A to najgorsze co może być w tym sporcie. To samo myślę o Grecji 2004 i Szwajacarii 2010, które defensywnym stylem zabijają przyjemność oglądania meczów z ich udziałem.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Teraz obaj doszli, Villa 1:0. Szkoda, bo Honduras mial 2 dobre akcje przed chwila.

Szpaku rzadzi, wymowa nazwisk na tym turnieju WYMIATA - Vincent Del Buske podchodzi do linii bocznej :potter:

Rozgrywki w grupie G odwolane - Szpaku juz postanowil, ze pierwsze miejsce zajmie Brazylia.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Weźcie się walcie, nie jestem żadnym Honduraninem. Hiszpania gra ładnie, ofensywnie. Jej rywale się bronią, grają brzydziej, słabiej. Nie będę ich chwalił tylko dlatego, że Hiszpania jest mocna. Spieprzajcie.

 

To przecież golab jak zwykle jakimś kocopołem rzucił i nikt pod tym nie podpisał się.

A mecz po 20 minutach olałem. W meczach giganci vs pionki chcę albo niespodziankę albo grad bramek, takiego wyciskania 1 albo 2-0 to już mnie się nie chce oglądać, szczególnie po portugalii.

 

--------

 

Jeszcze zaryzykuję na początku drugiej połowy.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...