Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w dalszym ciągu ubolewam nad zlikwidowaniem złotego gola na mundialu i euro. Tym posunięciem wykastrowano dogrywkę. Pomijam już fakt, że człowiek nie musiałby siedzieć 30 minut przed tv, a tylko 3.

 

A ja wręcz przeciwnie. Złoty albo srebrny gol to był debilizm i dobrze, że tego już nie ma. Równie dobrze można by grać spotkania do pierwszej strzelonej bramki - to dopiero oszczędność czasu.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że w półfinale może zagrać Urugwaj lub Ghana. Akurat tak lamerska drabinka sie trafiła.

 

No tak, zwłaszcza Urugwaj, który dopiero dziś stracił swojego pierwszego gola na turnieju - naprawdę lamy. Nikt Francuzom nie bronił wyjść z 1. miejsca w grupie i wygrać ze skośnymi w 1/8 zamiast Urugwaju.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Ja w dalszym ciągu ubolewam nad zlikwidowaniem złotego gola na mundialu i euro. Tym posunięciem wykastrowano dogrywkę. Pomijam już fakt, że człowiek nie musiałby siedzieć 30 minut przed tv, a tylko 3.

 

A ja wręcz przeciwnie. Złoty albo srebrny gol to był debilizm i dobrze, że tego już nie ma. Równie dobrze można by grać spotkania do pierwszej strzelonej bramki - to dopiero oszczędność czasu.

 

No rozumiem zdania odmienne w tej kwestii, ale też wiem, iż moje jest jedynie słuszne.

Złoty gol to był złoty gol. Wprowadzenie pewnego nadzwyczajnego prawidła popartego nadzwyczajną sytuacją w meczu. Czuło się tę sra.czkę w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że w półfinale może zagrać Urugwaj lub Ghana. Akurat tak lamerska drabinka sie trafiła.

 

No tak, zwłaszcza Urugwaj, który dopiero dziś stracił swojego pierwszego gola na turnieju - naprawdę lamy. Nikt Francuzom nie bronił wyjść z 1. miejsca w grupie i wygrać ze skośnymi w 1/8 zamiast Urugwaju.

 

Raymond im zabronił i chwała mu za to :potter:

Odnośnik do komentarza

Urugwaj lamerski? Drogi Boże... jedna z 2-3 najlepszych ekip na razie.

 

Mecz USA-Ghana świetny. Bardzo zacięty, dużo się działo, obie drużyny stanowiły kolektyw, miały umiejętności i bardzo mocno walczyły. To sprawiło, że doczekaliśmy się wielu ładnych akcji, a do ostatniej minuty nie było pewności, kto zwycięży. Amerykanie po ostatnim gwizdku naprawdę załamani. Ghańczycy po strzelanych golach uroczo radnośni. Bardzo dobre spotkanie i zapowiada się świetny ćwierćfinał Urugwaj-Ghana.

 

Jutro mecz, który podobno jest hitem. Kursy na oba zespoły są równe... No nie wiem, jakoś nie mogę uwierzyć, że Anglia nagle zacznie grać dobrze. Po 270 minutach gry słabej nie wierzę w nagłą odmianę.

 

Argentyna-Meksyk: tutaj też wątpię w niespodziankę. Meksyk to chyba wymarzony rywal dla Argentyny. Nie zagrozi im tak bardzo w ataku, a ich obronę powinno dać się oszukać.

Odnośnik do komentarza

Lamerski na papierze. Chodzi mi o to, że prym w turnieju nie wiodą takie "uznane marki"(nie daj boże) jak Włochy czy Francja :potter:

 

I w sumie to dobrze, że mniej faworyzowane ekipe zachodzą tak daleko. Fajnie by było jak jeszcze Chile by wysoko zaszło.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem trochę przesadzacie z tym Urugwajem...jak na razie grają bardzo dobrze,ale że są jedną z 2-3 najlepszych ekip no bez jaj panowie...;] Brazylia,Argentyna,Holandia...najlepsza trójka tego turnieju jak na razie ;] Jeśli Urugwaj dojdzie do półfinału to wtedy będzie można oczywiście mówić o nich jako jednej z najlepszych drużyn ekip tego mundialu...ale na razie proponuję się wstrzymać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...