Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam powtórki... no masakra, naprawdę wyraźnie piłka w bramce. Kolejna kompromitacja FIFA. Anglia pewnie odpadnie, więc zostaną oni po prostu wyeliminowani przez tę decyzję sędziowską.

 

Może wpadka w tak ważnym meczu kogoś wreszcie zmusi do jakichś zmian... a nie, zapomniałem, to piłka nożna.

 

Nie wiem, o jakim spalonym mówisz.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę - sędzia niezły debil. Przecież kur.wa siedzący w ostatnim rzędzie tyłem ślepy kibic z porażeniem mózgowym zobaczyłby tego gola. Pierwsza bramka dla nazistów też ze spalonego chyba, chociaż tu musiałbym zobaczyć więcej powtórek. Nie żebym przepadał za angolami, ale jak mówią zawsze trzeba kibicować dwóm reprezenatacjom - polskiej i tej, która gra z Niemcami. A że przez pół godziny mecz wyglądał, jakby Niemcy grali z jakimś angielskim trzecioligowcem, a nie reprezentacją narodową to inna sprawa.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Komentatorzy na BBC słusznie mówią, że gdyby nie David James, nie byłoby w tym momencie meczu. 4-1 czy 4-2, niewielka różnica, dostaliby ze cztery gole.

 

W ogóle fajna stacja, chyba już do końca będę oglądał na niej mecze, poza oczywiście wizytami w pubach czy na Solnym, gdzie leci TVP.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, o jakim spalonym mówisz.

Jemu chodzi o spalonego przy pierwszej bramce dla niemcow. W momencie podania (przez niemieckiego bramkarza) klose (i ktos tam jeszcze) byl 1,5m za angielskimi obroncami.

 

 

 

Ku.rwa jaki beton z tej fify. Pomarszczony ryj Jaggera i trabiacych murzynow mozna pokazac na telebimie na stadionie ale kur.wa powtorki juz nie. To przeciez sedzia moglby sobie taka zobaczyc i podjac dobra decyzje do chu.ja.

 

Je.bani faszysci, zawsze szczescie z nimi. No ja je.bie.

Odnośnik do komentarza

Za wcześnie na takie szoł, ten mecz powinien byc półfinałem co najmniej.

 

Jedyne co sedzia może zrobic żeby odzyskac twarz to:

 

a) nie uznac gola Niemcom, przez rzekomy spalony

b) uznac gola Angolom strzelonego po spalonym

c) przyznac karny Angolom, bądź nie przyznac Niemcom.

 

Mam nadzieję, ze ten mecz potrwa jak najdłużej i skonczy się na lotto karnych.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę - sędzia niezły debil. Przecież kur.wa siedzący w ostatnim rzędzie tyłem ślepy kibic z porażeniem mózgowym zobaczyłby tego gola. Pierwsza bramka dla nazistów też ze spalonego chyba, chociaż tu musiałbym zobaczyć więcej powtórek. Nie żebym przepadał za angolami, ale jak mówią zawsze trzeba kibicować dwóm reprezenatacjom - polskiej i tej, która gra z Niemcami. A że przez pół godziny mecz wyglądał, jakby Niemcy grali z jakimś angielskim trzecioligowcem, a nie reprezentacją narodową to inna sprawa.

Nie ma to jak polska wrodzona ksenofobia. A co do samego meczu, za(pipi)isty i na pewno na 2-1 się nie skończy. Stawiam 3-2 dla Niemiec!

Odnośnik do komentarza

A pierwsza nie byla ze spalonego czasem? Byla taka powtorka, pokazujaca metrowe spalone. Komentatorzy nie zauwazyli. Wiecie do Urugwaju sporo faszystow spier.dolilo.

Teraz mamy efekt. Wynik powinien byc dokladnie odwrotny.

[/quote

Podczas wybicia z "piątki", podobnie jak przy rzucie z autu i rzucie rożnym, nie obowiązuje przepis o spalonym.Nie pamiętam ale to właśnie chyba było wybicie z "piątki",jeśli nie,to zdecydowanie spalony,też zwróciłem uwagę na tą powtórkę

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mać, no czegoś takiego nie widziałem, w ligach podwórkowych do takich rzeczy nie dochodzi a takie (pipi) wypływa na MŚ. KPINA W CHUI

 

Niech mi ktoś dalej pier.doli że powtórek sędziowskich w piłce nożnej nie trzeba.

 

1277571902_extras_portada_7.jpg

 

POZDRO SĘDZIA

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Podczas wybicia z "piątki", podobnie jak przy rzucie z autu i rzucie rożnym, nie obowiązuje przepis o spalonym.Nie pamiętam ale to właśnie chyba było wybicie z "piątki",jeśli nie,to zdecydowanie spalony,też zwróciłem uwagę na tą powtórkę

Faktycznie. O przepisie wyrzutu z autu pamietalem, ze przy nim nie obowiazuje spalony. Ale nie wiedzialem ze przy 5ce tez to ma zastosowanie. Tak, podanie do kolsego bylo z 5ki wlasnie wiec troche ch.uj :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...