Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Można Niemców nie lubić ale trzeba przyznać, że w tym meczu byli po prostu o niebo lepsi od Anglii. Takie fakty. U mnie Niemcy sa poważnym kandydatem do gry w finale. Myśle, że Maradona dokładnie oglądał ten mecz i wie na co musi się szykować. German Wunderwaffe Podolski i Muller oraz Blitzkreig Klose. Będzie ciekawie 3 lipca. No chyba, że Mexico zgotuje dziś Big niespodzianke, co już na mundialu w RPA się zdarzało.

Długo za granicą pracowałeś?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy byli lepsi. Anglicy zostali ograbieni z gola i tu nie ma watpliwosci. Majac remis graliby inaczej, a nie atakowali bez glowy zostawiajac otwarty tyl.

Niemcy przez sedziego byli postawieni w bardzo wygodnej sytuacji, ze mogli grac tak jak potrafia najlepiej - z szybkiej kontry.

 

Zgadzam sie jednak ze Anglicy sa ciency a ich liga przereklamowana. A nad Niemcami bym sie tak nie zachwycal, wspominajac wynik z druzyna, ktora z nami nie potrafila wygrac (Serbia).

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

A nad Niemcami bym sie tak nie zachwycal, wspominajac wynik z druzyna, ktora z nami nie potrafila wygrac (Serbia).

W ten sposób to każdą drużynę można nazwać słabą, bo przegrali z kimś tam, kto przegrał z kimś tam... Fakt jest taki, że Niemcy byli nawet w tamtym meczu lepsi od Serbii, ale pech i czerwona kartka sprawiły, że skończyło się na 0-1. Cóż, wpadki się zdarzają. W przypadku Anglii nie może być mowy o wpadce, bo zagrali nie gorzej, niż w poprzednich meczach. Po prostu mieli silnego rywala, więc dostali po tyłku. To się zdarza, kiedy jest się słabym i gra z kimś mocnym.

 

Oczywiście mówimy tylko o tym Mundialu, granym teraz, w takim a takim klimacie, na takich i takich wysokościach, jedną konkretną piłką. Nie spodziewałem się, że tak będzie, ale tak to teraz wygląda - Anglia zagrała cztery słabe mecze i trzeba się cieszyć, że odpadła. USA czy Korea Płd. grały lepiej od niej, więc dla widowiska jest korzystne, że nie będziemy już oglądać tak dennej drużyny.

Odnośnik do komentarza

2cb6f90697e9e59dmed.jpg

 

Faktycznie, to niemożliwe, żeby to była rodowita Niemka. Pewnie to jakaś Sylvia Kowalski. Za to ta baba ze słuchawkami to wypisz wymaluj 100% niemiecka baba.

 

W Niemczech pełno takich, zresztą w wszędzie są ładne i brzydkie kobiety czy to w Polsce, Niemczech, Włoszech, Węgrzech,Francji czy gdziekolwiek, wystarczy pojechać by się przekonać.

 

Tyle, że nie istnieje coś takiego jak PIĘKNA RODOWITA NIEMKA.

Odnośnik do komentarza

ona na pewno urodziła się w Polsce i nie śpiewa hymnu niemieckiego

Gestapo ją zgarnęło przed stadionu, namalowali Niemiecką flagę na policzku i kazali się uśmiechać to jej rodzinie nic się nie stanie.

 

Tyle, że nie istnieje coś takiego jak PIĘKNA RODOWITA NIEMKA.

To niesamowite ile nierodowitych Niemek jest w Niemczech. Stary, byłeś kiedyś w Niemczech? Bo ja dawniej każde wakacje spędzałem u wujka w Niemczech i stwierdzam, że jest mnóstwo ładnych Niemek.

Odnośnik do komentarza

Niemcy chu,je je,bane. Gdyby uznali brame Lampka mecz byłby inny zupełnie (pipi)a.

 

A co do lasek w Niemczech to... ostatnio zmieniłem o nich zdanie. Jakoś tydzień temu byłem w Berlinie i co trzecia, co czwarta gosciowa ktora mijała mnie na ulicy to taka dupa była że coś niesamowitego. Tylko że wszystkie takie mulatki więc pewnie też jakieś przyjezdne :whistling:

Odnośnik do komentarza

Swietny mecz . Gratulacje dla Niemiec. Szkoda tylko ze przez blad sedziego bylismy swiadkami takiej gry. Przy 2-2 druga polowa wygladala by zupelnie inaczej i Niemcy nie wyjechali by z tymi dwiema kontrami :/.

 

Blatter- najwyzszy czas siegnac po kamery w takich sytuacjach. Zrobic na przykladzie tenisa w kazdym meczu 2 Challange dla kazdej z druzyn i bylby spokoj

Odnośnik do komentarza

Wynik wypaczony, ale co to mnie obchodzi? Ktoś musi powstrzymać ekipę grubego ćpunka, bo spusty nad wątpliwą genialnością Messiego są irytujące. Zaszczyt ten przypadnie drużynie rzeszy, można ich nie lubić, że to reprezentacja imigrantów, ale powiedzmy sobie szczerze: czy ci piłkarze nieuformowani niemiecką myślą szkoleniową grali by tak samo dobrze gdzie indziej? Chyba nie. Jeśli ktoś ma zatrzymać miszczów tysiąca podań i ekipę, która strzela gole po spalonych i błyszczy przy cienkich obrońcach przeciwnika, to tylko ekipa rzeszy się nadaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...