Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety Hiszpania przechodzi po golu ze spalonego, żeby potem próbować coś wbić Paragwajowi - czyli mecz a'la Szwajcaria, który może skończyć się identycznie <marzy>. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że Krystyna zhańbiła portugalski naród.

I tak będziecie wy hejterzy Hiszpanii pier.dolić aż do finału. A po finale "niestety Hiszpania wygrała choć wygrać nie powinna bo nie zasługuje i w ogóle bo Ghana/Urugwaj były fajniejsze, a sędziowie drukowali".

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Kolejny lol mistrzostw, dopiero od polfinalow mecze beda rozgrywane o 20. Mecz Holandii z Brazylia obejrza tylko dzieci i nieudacznicy bez pracy, no moze cichaczem odpale meczyki.pl ale to nie to samo. Oczywiscie na 20 tego dnia zaplanowano mecz, ktory nikogo nie interesuje.

 

Są jeszcze studenci :thumbsup: , których wieczorne mecze jak najbardziej interesują (chociaż popołudniowe też obejrzą 8) ).

Odnośnik do komentarza

Co z tego, że nie było. To internet. Spalony był i tyle. Jakby Casillas kopnął z autu i strzelił gola, to też by był spalony. To Hiszpania. Spalony zawsze jest. Kibicujmy usypiającej Holandii.

No wiadomo, Torres i De Rossi nie symulowali, a bramki Anglii na 2:2 i gola Argentyny ze spalonego też nie było.

Liczy się piękno futbolu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ronaldo pokazał jakim jest leszczem, w klubie może i błyszczy bo ma lepszych zawodników, którzy pracują na niego. Z drugiej strony to też żadne wytłumaczenie, bo taki Vittek ze Słowacji miał jeszcze słabszą ekipę, a potrafił strzelić te 4 gole. Do Zidane'a, który ciągnął słabą Francję w 2006 roku jeszcze takiemu Ronaldo bardzo daleko. Za kilkanaście lat nikt nie będzie o nim pamiętał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Portugalia cała gra raczej słabo. Aczkolwiek dobrze się broni. Zagrali cztery słabe mecze na tych mistrzostwach, ale stracili tylko jednego gola, a stanęli przecież przeciwko Hiszpanii, Brazylii i WKS. Biorąc pod uwagę ich formę z ostatnich 4 lat, występ nie był zły. Myślałem, że w ogóle z grupy nie wyjdą (kontuzja Drogby trochę pomogła tutaj).

 

Ronaldo na pewno nie miał dobrego Mundialu. Wręcz porażkowy jak na jednego z najlepszych graczy klubowych. Trochę postraszył obrońców, czy dzisiaj Casillasa, ale też mi coś straszenie. Miał trzy mecze do pokazania się - WKS, Brazylia i Hiszpania - i tego nie zrobił. W ogóle. Portugalia tylko się dobrze broniła w tych meczach. Korei nie liczę, bo to było jakieś szaleństwo, ale wiele im to szaleństwo nie dało.

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem tam spalonego, więc tylko chyba zawiedzeni fani PS lub SA dostrzegli tam go, w dodatku ze złej woli sędziego. To była ładna akcja, trochę przypadku, ale znów zadziałał geniusz Davida Villi Sancheza. Przyznam, że Hiszpania nie jest jeszcze dograna i dopasowana. Coś im się rozregulowało. Widziałem dużo podań i serio jajco z tego wychodziło, przeważnie przechwyty i blokowane strzały. Fakt, że Portugalia zamurowała się i grała z kontry (to chyba uniwersalna broń na wszystko co ma związek z hiszpańską grą w piłkę), ale jak zobaczyłem że nawet te precyzyjne z teorii podania zaskakiwały odbiorców i musieli np. cofnąć się lub dobiec znacznie, to zastanawiam się co ten Wincenty z nimi robi. Chyba nic i liczy, że że Hiszpania to taki "samograj", puścisz w pole i cieszysz się ich grą. Wbrew pozorom przypomina mi to Argentynę, która gra nieskładnie ale polega na geniuszu poszczególnych graczy. Tu grają składnie, ale nadal jakby nie Xavi czy Villa, to gó.wno by mieli. Obrona to jakiś szwindel. Cóż, jeśli trafią na Niemców, to mogą mieć problem. Jeśli na Argentynę, to będzie to wojna talentów. Myślę, że nikt poza Argentyną, Niemcami i Hiszpanią, nie jest w stanie powstrzymać Hiszpanii w tym turnieju. Bo choć grają jak 1/4 tego co na ME dwa lata temu, to inni też grają słabo i to w sumie wystarcza.

 

Ciekawi mnie czy Villa jest objawieniem mundialu, czy też utrzyma tą formę do występów klubowych. Bo przyznam, że z taką armadą w postaci Messiego z klubu i Villi z mundialu, to chyba każdy tam w lidze będzie dostawał z kilka bramek na wstępie, albo sam sobie będzie strzelał, żeby nie czuć presji czekania na nieuniknione.

Odnośnik do komentarza

Spalony...na tym mundialu były już spalone, ale nie tak "ciasne" jak ten. Sędziowie mają przykaz by coś takiego puszczać i już. Torres zwalniał i psuł większość akcji Hipy, ale poza tym atakowali non stop. Sytuacje mieli, bramkarz wyjmował niebywałe piłki. Koniec końców wygrała drużyna bardziej zdeterminowana, poukładana i waleczniejsza.

 

Sędzia był z innej planety natomiast. Rażący brak konsekwencji, gwizdanie przez kaszel i inne babole. Powoli zaczyna mnie już denerwować poziom arbitrażu. Głupi Listkiewicz wyjdzie i powie, że "sędziowanie stoi na bardzo wysokim poziomie i prócz TRZECH bądź CZTERECH dyskusyjnych sytuacji nie ma się do czego przyczepić". FIFA chce pokazać, że jest "z kibicami i ekspertami" odsyłając do domu tych sędziów, którzy dopuścili się jawnej deprawacji futbolu. I co z tego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...