Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na początku turnieju typowaliśmy z kumplami kto zdobędzie mistrza to padały właśnie takie drużyny jak Brazylia, Argentyna (w większości), albo np. Hiszpania, której z tego co zauważyłem coraz więcej osób nie lubi (ja zresztą też). Ja już dość długo kibicuje (naszym nie ma kiedy kibicować...) Holandii tak więc i tym razem postawiłem na nią i mam nadzieję że w końcu uda im się ten tytuł wywalczyć skoro nie udało się i w 74' i w 78'. W sumie może nie grają rewelacyjnie, ale są skuteczni i wiedzą co robią na boisku.

 

Co do Niemców - oczywiście stawiam dzisiaj na nich bo mniej ich nie lubię od zapyszałych Hiszpanów, chociaż w finale i tak przegrają :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy mecz będzie trudny dla Hiszpanów, ale wierzę że wygra finezja i geniusz, oraz Hiszpania da rade. Jak wiadomo, gole będzie musiała strzelać podwójnie. Bo zawsze może sędzia kazać powtórzyć karnego, potem zamknąć oczy gdy bramkarz wykonuje

na napastniku. Może też nie uznać bramki, mimo że piłka była daleko za linią bramkową. Poza tym ma jeszcze asortyment niewykorzystany, jak czerwona kartka za przewracanie się w powietrzu, czy uznawanie nabijanych z niemalże prędkością światła rąk (więc najlepiej jakby je trzymali w spodenkach). Lubie Niemcy i nie miałbym nic przeciwko temu, by to oni mieli ten honor pojechania Holandii w finale, ale wolę by zrobiła to Hiszpania.
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Jestem rozczarowany dzisiejszym wyborem ośmiornicy - zobaczymy jak to się sprawdzi jutro

i6e878535c42a279f9103b7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

W teleexpresie pokazywali psa, który wybrał Hiszpanię. Coś wisi w powietrzu.

 

Ale ja sądze, że ni chu.ja, wygrają Szwabole. Można ich lubieć, można ich nie lubiec ale jesli ktoś powie, że kadra Niemiec gra źle w piłkę...to się nie zna na niej wogóle.

 

Hiszpania wypada słabo w tym mundialu. Sa w półfinale ale nie zachwycają. Ostatni dobry (naprawd dobry) mecz rozegrali z Polska.

 

Niemcy -Hiszpania 3-1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...