Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Mundial OK. Hiszpania jako glowny faworyt, najmniej oplacalna u bukmacherow druzyna wygrywa Puchar, wiec co sie tu dziwic, wszystko bylo do przewidzenia.

Szkoda, ze finał był naprawde beznadziejny.

 

Piłkarz Mundialu - Forlan.

Najlepszy mecz - Niemcy - Argentyna, pogrom Albicelestes przyznam, że mnie zaskoczył.

Najwieksze rozczarowanie - Brazylia i forma niektorych piłkarzy (Messi, Ronaldo, Rooney), bardzo niewidowiskowy Mundial, brak spektakularnych akcji, podan, bramek, wyrozniajacych sie postaci. Dodatkowo sędziowanie na ch,ujowym poziomie.

 

MŚ Francja 98 nadal najlepszym turniejem piłkarskim jaki oglądałem.

Odnośnik do komentarza

Muller królem strzelców masakra :o

 

Razem z Villą,Forlanem oraz Sneijderem ;)

Nie bo miał najwięcej asyst :/

Krolow strzelcow jest czterech.Zdobywca Zlotego Buta ( najskuteczniejszy zawodnik) za to jeden i w tej rywalizacji licza sie asysty smieszny hejterze.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

chyba możemy sie cieszyć że Polska przegrała z Mistrzami Świata tylko 6:0 :sweat:

 

właśnie dlatego m.in. pragnąłem porażki Hiszpanii, teraz leśne dziadki z pzpn i kopacze mogą sobie pitolić, że przegrali z aktualnie najlepszą reprezentacją świata, i dalej swoje robić

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Hiszpania wygrała zasłużenie. Tak czułem (co nawet wcześniej pisałem), że wygrają ten mecz, bo od początku defensywa holenderska mi się nie podobała.

 

Holendrzy dali się zepchnąć do obrony i coś tam próbowali kontrować, mieli nawet dwie setki. Robben jak widać jest nieudacznikiem, gdyby to trafił, prawdopodobnie byłoby po meczu. No i powinni grać w 10-tkę po najlepszym faulu mundialu już znacznie wcześniej.

 

Ogólnie poziom finału był bardzo słaby, Francja - Włochy sprzed 4 lat przy tym meczu to majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

 

 

MŚ Francja 98 nadal najlepszym turniejem piłkarskim jaki oglądałem.

Najlepszymi MŚ, bo najlepszym turniejem było i już chyba pozostanie Ojro 2000 :potter:

 

Mistrzostwa takie sobie z kilkoma przebłyskami. Byłe ze 3-4 świetne mecze, był idiotyczny "doping" na trybunach, było w ch/uj pomyłek sędziowskim dzięki czemu może w końcu wprowadzą te je/bane powtórki albo chociaż dadzą 2 dodatkowych liniowych. Największym plusem zdecydowanie postawa Urugwaju. Największe rozczarowanie to postawa największych gwiazdeczek z reklam i ogólnie faworytów. Dość powiedzieć że jedna z drużyn, które znalazły się w finale dowiozła dupsko tak wysoko grając antyfutbol, a druga czołgała się niemiłosiernie i na dobrą sprawę właściwy rytm gry złapała na pół godziny 2 połowy w półfinale. Największą gwiazdą pływająca żelka z akwarium.

 

Czyli bez szału, ale chyba jednak lepiej niż na totalnie nudnym i bezbarwnym mundialejro u sąsiadek cztery lata temu. A za cztery lata to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli bezpośrednie transmisje o 3 nad ranem :potter:

Odnośnik do komentarza

Na takie chwile czeka się 4 lata, a tak szybko mijają. Dobrze, że mecz zakończył się bramką w trakcie dogrywki, a nie karnymi. To Holendrzy narzucili taki, a nie inny styl gry już po 6 minutach. Mnóstwo fauli i kartek, ale i tak nic nie przebije Zidane'a i jego pociągnięcie z bańki Materaca. Nie wiem skąd takie hejty na Webba dzięki niemu mecz nie nudził, a zresztą spotkanie było ciężkie do sędziowania.

 

Casillas jest piłkarzem meczu gdyby nie on mogło być różnie. Sneijder nic nie pokazał, Robben miał szczęście, że nie dostał czerwieni po spalonym.

 

Forlan i Mueller to rewelacje tego Mundialu ze wskazaniem na tego pierwszego. W Atletico Madryt pewnie trochę na nim zarobi. Gdyby to Diego, anie Xavi strzelał z wolnych w finale to byłoby z 3:0. Zresztą i tak głowonóg Paul niszczy system.

 

Teraz czekam na kolejny World Cup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...