Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

MacBook mam blisko dwa lata i prawie nigdy go nie wyłączam.

Jedynie kilka razy sam się wyłączył, jak mi bateria się rozładowała. Normalnie ciągle jest na kablu.

 

Monitor jak najbardziej może się wyłączyć. Wystarczy przyciemnić na maksa.

 

BTW: Apple jest 6 na świecie producentem komputerów. W USA ma pozycję czwartą. Nieźle rośnie w siłę.

http://itbiznes.pl/art33763.html

Odnośnik do komentarza

Planuje zakup i w zwiazku z tym mam pare pytań.

 

Gdzie najlepiej to kupić? Sprowadzic z USA? Czy nie ma roznicy cenowej jak kupie u nas?

 

W gry pewnie nie pogram?

 

Jak wyglada pakiet biurowy i czy jest zgodny ze standardami M$ Office? Nie będzie problemow jak napisze pismo na Macku i wysle je komys na PC z windowsem?

Odnośnik do komentarza

office jest i dziala elegancko :)

 

 

a ja mam kolejne pytanie :D ogladalem sobie wlasnie mecz na sopcascie no i mak mocno sie rozgrzal. nie tak, zebym musial go zdjac z kolan, ale jednak byl naprawde goracy. glownie z lewej strony.

 

 

to normalne? nie przeszkadzalo mi, ale sie troche zdziwilem. teraz wylaczylem i juz jest normalnie.

Odnośnik do komentarza

Kadu jest najlepszym klientem GG. Lepszym, niż samo gg, ale nie na maca. Moim zdaniem tego się nie da używać na macu.

 

A co do nagrzewania. Na apple już tak ma. Obudowa sporo ciepła odbiera. Jest to wada i zaleta.

Wada, bo się obudowa nagrzewa.

Zaleta, bo działa jak radiator i przeważnie mac chodzi ultra cicho.

Odnośnik do komentarza
Jak wyglada pakiet biurowy i czy jest zgodny ze standardami M$ Office? Nie będzie problemow jak napisze pismo na Macku i wysle je komys na PC z windowsem?

Na maca jest Open Office i Microsoft Office.

No to elegancko. Dzięki.

 

 

Chyba zamowie tu https://sklep.ispot.com.pl/cgi-bin/WebObjec...7.7.0.1.5.5.1.1

 

Chyba ,ze są inne ciekawsze opcje?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

jasne gierki ala pasjans itp jest w czym wybierac ;] kazdy dobrze wie jakie osiagi ma ten x3100 i co udzwignie. Niestety ale macbook imo to jest laptop bardziej biznesowy niz do zabawy w domu (ohh jak ja chcialem to tu napisac, nareszcie wyrzucilem to z siebie :D). To tyle, teraz mozecie po mnie jechac ;]

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak "komputer do gier", bo po prostu ani na Windowsa, ani na Maca nie wychodzą gry wiele ciekawsze od pasjansa. Jeśli ktoś kupuje komputer do gier, to znaczy tylko tyle, że ma za dużo kasy i wolnego czasu. A do czego poza grami potrzebna lepsza karta graficzna?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy, ale ja ladujac calkiem pokazna sume pieniedzy w lapa wymagam czegos wiecej niz np. zintegrowanej grafy. Takie parametry to sa w lapach za tysiaka. Rozumiem, ze tu chodzi o OS, bialy kolor,logo i prestiz ale czy to jest warte ponad 2tysiaki?. Ale ok, nie chce wszczynac tutaj zadnej wojny. Peace

 

a laptop do gier ? czemu nie, geforce 8600gt nadal pozwala na uruchomienie obecnych gier w przyzwoitych ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

No ale właśnie o to chodzi, że te "bajery" Apple'a są więcej warte, niż karta graficzna. Bo karta graficzna nie jest nic warta. Na kompie się raczej nie gra, bo niby w co. Jest kilka maniaków, którzy wydadzą każde pieniądze na lepszą kartę graficzną, ale to, co będą na niej uruchamiać, to raczej benchmarki, niż godne uwagi gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

 

Oggozo dobrze prawi :)

 

 

Ale Fallout działa.

Dzięki czemu mogę odpowiedzieć na pytanie o resztę gier: "i (pipi)'

 

;]

 

 

I World of Warcraft, i WC3, i SC, Diablo, i Sim City, i cywilizacje, itp. (mówię tu o wersjach Macowych)

 

Kapkę lepsze od pasjansja c'nie?

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak wy, ale ja ladujac calkiem pokazna sume pieniedzy w lapa wymagam czegos wiecej niz np. zintegrowanej grafy. Takie parametry to sa w lapach za tysiaka. Rozumiem, ze tu chodzi o OS, bialy kolor,logo i prestiz ale czy to jest warte ponad 2tysiaki?. Ale ok, nie chce wszczynac tutaj zadnej wojny. Peace

 

Tu nie chodzi o prestiż, ale jakość wykonania. Klawiatura w MacBookach jest IMHO najlepsza w całym laptopowym świecie.

Nawet głupia wtyczka od zasilacza jest genialna.

No i karta dźwiękowa jest rewelacyjnie odizolowana. W niemal każdym laptopie słychać ciche burczenie, jak się podłączy dobre słuchawki.

W niektórych PC to jest wręcz porażka.

W MacBooku nie da się stwierdzić, czy słuchawki/głośniki są podłączone, jeśli nie gra żadna muza. 0 szumów.

 

Do tego laptop jest lekki i bardzo poręczny. Jak książkę można go zabierać.

 

No i dwu i pół letni system, którego nigdy nie wyłączam (jedynie usypiam) działa mi tak samo (albo lepiej, dzięki aktualizacjom) jak przy kupnie.

0 wirusów, 0 zawiech, 0 problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.