Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, oran napisał:

Ale nie było żadnej informacji, że mu zwiększają belke, skąd macie to info :D Byłem pewien, że 2 polaków skaczę z 11...

 

Ja tą informacje przeczytalem na live onetu, bo byłem w pracy, wszyscy skakali z 12, tylko Dawidowi obniżyli na 11kę.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Babiarz po raz kolejny rozpie.rdala w swoich szacowaniach. Po pierwszej serii Kubacki ma około 4 punktów straty do japońca w generalce tcs. W drugiej serii japoniec skacze chyba coś około 134m. Kubacki ledwie przekracza punkt K, a ten ku.rwa buduje napięcie zastanawiając się czy wskoczy na podium za Kobajasziego xd  ostatnio ktoś skoczył 130 metrów, a ten się podnieca, że pod 140 metr poleciał. No wku.wia mnie już to. 

 

Stoch genialny. Była jakaś audica czy tylko kasa dla zwycięzcy? 

Odnośnik do komentarza

Ale widac bylo juz po drugim skoku ze powietrze zeszlo ze Stocha. Gosc z zelazna psychika ale to tak wyjatkowe dokonanie ze nawet on musial tam nozkami przebierac na gorze :D fantastyczna sprawa, mega szacun za to ze wytrzymal i zrobil piekne show w tym turnieju czterech skoczni :D

 

Nie wierze ze oni wczoraj tam sobie z ulanym Malyszkiem nie popili xd no ale maja prawo

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Znowu sie zaczyna porownywanie z Malyszem ktory lepszy. Kur.cze czy tylko ja uwazam ze porownujac kogos przez pryzmat bycia legenda to jednak warto zwrocic uwage ze najobiektuwniejsze kryterium to generalka pucharu swiata? To tak jakby mowic ze Fortuna jest lepszy od Malysza albo Ammann. A to raczej groteska. Nie zebym umniejszal Kamilowi bo uwazam ze to genialny skoczek i byc moze nawet przewyzszy Malysza ale osobiscie uwazam ze jeszcze do statusu Adama mu brakuje. 

Jak uwazacie? 

Odnośnik do komentarza

dla mnie zawsze Adam > Stoch. Choć Kamila bardzo lubię, zawsze mu kibicuje i każdy jego skok przeżywam razem z nim. Biorąc po uwagę puchary świata i liczbę zwycięstw to wiadomo, że jeszcze mu trochę brakuje, ale Kamil jest teraz w gazie i znacznie zniweluje tą różnice w tym sezonie. Jednak patrząc na wagę osiągnięć w najważniejszych imprezach to Kamil jest z przodu. 2 złote medale olimpijskie, sam Adam powiedział, że oddałby wszystkie swoje medale igrzysk za jeden złoty, więc widać jakie to ma znaczenie dla zawodnika. Stochowi brakuje tylko złota w lotach i wygra już wszystko. Tak jak jednak powiedziałem dla mnie Adam > Stoch, przez sympatię, osobowość, to on był pierwszy i wcześniej nikogo takiego nie było. Ludzie zwariowali na jego punkcie i punkcie skoków. Na pewno to on w dużej mierze przyczynił się do tego, że kasa była pompowana w skoki. Teraz inni mają łatwiej, Adam nie miał takiego sztabu szkoleniowego jaki jest teraz. 

 

tak jak zawsze mówiłem, nie było by Stocha bez Adama. Chyba muszą wprowadzić kolejny taki program bo tak jak ktoś pisał czeka nas los Finlandii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...