Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

A zaczelo sie tak

 

 

W sumie wszystko co teraz przezywamy zaczelo sie od tamtego momentu ehh 

 

19 lat temu. A pamietam jakby to bylo wczoraj. Te telebimy u niego na wsi, bar u bociana. Jezu jakie to bylo wszystko takie przyziemne :banderas:

 

Chociaz chyba gadaja w wiadomosciach ze Malysz wygral ten tcs bijac rekordy skoczni na 3 z 4 obiektow, no to ze Adam mial taki rozmach to nie pamietalem xD

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, giger_andrus napisał:

Ale przeciez w Inssbrucku stalo pieknie Audi wyeksponowane. To juz nie do wygrania?

 

@D.B. Cooper slowo sie rzeklo, bylo milo, ustepujesz i do widzenia. 

Jest wyeksponowane zawsze bo to sponsor, ale Kubacki może co najwyższej na nie popatrzeć :)

 

Typie ja byłem w muzeum Małysza i na skoczni, masz kogoś lepszego?

9 minut temu, chris85 napisał:

A Audi, to pies? XD

Pies, nie ma audi za wygraną.

Dla porównania Malysz dostal audi a4 i 90tyś franków. Porównajcie to do 20 tyś Kubackiego, to serio jak w mordę napluć

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Nie zapominajmy ze za wygrana w pojedynczym konkursie Adam inkasowal 40k marek. 

 

No ale jesli na 4 ostatnie turnieje tcs 3 wygrywaja polacy a szwabki dalej zyja hannawaldem to co sie dziwic ze nie chca nam pinionszkow sypac.

 

Swoja droga wyniki ostatniego konkursu 49 tcs

 

1. Adam Malysz         127m     134m   274,8pkt

2.Janne Ahonen         118m     124m   242,9pkt

3.Andreas Widholzl   117m     127m   242,6pkt

 

:dafuq:

Odnośnik do komentarza

Prze(pipi)ane jest to, że w tym materiale od kanabisa, w tych wiadomościach, Małysz ściska dłoń Kasaia, 20 lat temu to było, a ten skur.wol ciągle skacze :obama:

W sumie to nie pamiętam kiedy on nie skakał, ciekawe czy Funaki jeszcze żyje. 

Teraz sprawdziłem to Funaki jest 3 lata młodszy od Kasaia :pawel: nie wiem co tam się odj.ebało, że Funaki już od wielu lat nie skacze. :nosacz2:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

Typie ja byłem w muzeum Małysza i na skoczni, masz kogoś lepszego?

U mnie już 3 konkursy w Zakopcu zaliczone i w tym roku tradycyjnie też jadę z ekipą. To już trzeci rok z rzędu. Będzie ktoś z forumka jeszcze na skokach?

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wooyek napisał:

Prze(pipi)ane jest to, że w tym materiale od kanabisa, w tych wiadomościach, Małysz ściska dłoń Kasaia, 20 lat temu to było, a ten skur.wol ciągle skacze :obama:

W sumie to nie pamiętam kiedy on nie skakał, ciekawe czy Funaki jeszcze żyje. 

Teraz sprawdziłem to Funaki jest 3 lata młodszy od Kasaia :pawel: nie wiem co tam się odj.ebało, że Funaki już od wielu lat nie skacze. :nosacz2:

Beskitu na to samo zwrocilem uwage xD 

Chlopie zobacz ile Malysz nie skacze a ile jest mlodszy od Noriakiego :)

 

Ja Funakiego kojarze tylko z pieknego efektownego stylu tak to w sumie szalu nie robil odkad ja ogladam skoki. Czyli w sumie od 49tcs :)

Juz bardziej kojarze sukcesy pomijajac Kasai np Harade lub Miyahire.

Ale Funaki to chyba bardziej czasy prime Goldbergera, Peterki, Schmitta. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, sprite napisał:

U mnie już 3 konkursy w Zakopcu zaliczone i w tym roku tradycyjnie też jadę z ekipą. To już trzeci rok z rzędu. Będzie ktoś z forumka jeszcze na skokach?

Kiedy kupowałeś bilety? Patrzyłem chyba pod koniec października to nic już nie było

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

ciekawe się zapowiada najbliższa rywalizacja w Predazzo. organizatorzy przenieśli zawody z dużej skoczni na normalną K95. Kubacki ze swoim odbiciem może powalczyć, no i to aktualny mistrz świata ze skoczni normalnej. Pamiętacie ten niesamowity konkurs? 

 

nie wiem czemu nie organizuje się zawodów pucharu świata na skoczniach normalnych. Dwa takie konkursy w ciągu sezony mogłyby się pojawić, zawsze to jakieś urozmaicenie, a widowiskowość zawodów wcale nie jest gorsza. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ze swoim odbiciem i forma Kubacki to numero uno w predazzo.

 

Pamietam jak kiedys skakal, zawsze tak sie wybijal i lecial wysoko ze myslalem ze bedzie daleko a ladowal na punkcie k. Troche pracy nad katem takiego mocnego odbicia i ulozenie w locie i jest jak jest. Czyli po mistrzowsku.

 

Tak doskonale pamietamy jak je,bales Kubackiego ze na farcie wygral tego mistrza swiata Damian :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...