Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Sto procent podbitka słów kanabisa. Od Stocha wyczuwa się tą lekką bucowatość (choć o Małyszu też były jakieś ploteczki i "wyznania" po latach, że wcale taki pozytywny nie był), takie foszki, bo przecież jak ktoś śmie pytać go o formę, kiedy zajął 15 miejsce. Znowuż jak wygrał, to niby skromny i "robię swoje", ten sam zestaw, nigdy nic ciekawszego. Zresztą słowa słowami, komunikacja niewerbalna jest też mocno czytelna u niego. 

 

Jasne, te wywiady to jest syf i w ogóle zacząłbym od tego, że tam często nie pada żadne konkretne pytanie ze strony tych dziennikarzyn, tylko jakieś z du.py frazesy typu "pięknie dziś skoczyłeś, wraca Dawid jakiego znamy" xd. No ale tak jak było mówione, chodzi o klasę. Kubacki sprawia wrażenie zwyczajnie bardziej sympatycznego gościa i tyle. 

Odnośnik do komentarza

W wywiadach dla eurosportu czy skijumping Kamil jest trochę bardziej otwarty, ale po prostu widać, że on tego nie lubi i męczy go to strasznie. Trochę go rozumiem, bo te wywiady na siłę zaraz po skokach to jest kryminał. Albo pytają o konkrety o których skoczkowie nie mogą i nie chcą mówić, albo znowu wodolejstwo i krindż. Żeby to znosić z uśmiechem na ustach trzeba mieć świętą cierpliwość jak Kubacki albo być dzbanem ja Żyła i i nie zdawać sobie sprawy, że robi się z siebie idiotę przed kamerami.

Odnośnik do komentarza

Dobra ale gdzie jest Wolny? 

 

Fajnie ze jest Kubacki ale patrzac na 20parolatkow z niemiec, austrii, norwegii. Ich ilosc i jakosc to tak troche slabo u nas. Procz Lindvika moze zaden z tych mlodych nie robi zamieszania w czolowce ale ma kto wystrzelic. A u nas? Cala nadzieja w Wolnym, Kocie? 

No bo ze Klemens wystrzeli w koncu swoim talentem przed 35 rokiem zycia nie ma chyba co liczyc. Jeszcze ten kuzyn malysza byl ale chyba tez wybral roznoszenie ulotek bo sie skakanie nie oplacalo. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

Dolezal zabił Wolnego i Stocha. Kot za końcówki Kruczka już był martwy. 

 

Za chwilę taka będzie ch.ujnia z naszymi, że tvp transmisje będzie robić od drugiej serii

 

 

Ale kot ma potencjal na czolowke pś. Przeciez to kiedys pokazywal. Nie rozumiem o co chodzi z tym gosciem? Psychika? 

 

Bo zeby zawsze byl nielotem ale tak nie jest

Odnośnik do komentarza

No tak obserwujac jego kariere i zachowanie wydaje mi sie ze to wlasnie byl troche przerost ambicji. Jak spadl z tej formy na zalozmy top 6 pś widac bylo po nim ze na sile chce wrocic. Sam na sobie wytwarzal presje. Efekt taki ze zamiast skakac coraz lepiej skakal coraz gorzej. Teraz to wogole wrak skoczka. Niby w wywiadach oaza spokoju cierpliwosc i malymi kroczkami ale wydaje mi sie ze to maska. 

Odnośnik do komentarza

Trudno ocenić formę kadry B, bo w święta odwołali Mistrzostwa Polski, które zawsze z bananem na gębie oglądałem. Już kilku skoczków narzekało, że ich PZN nie finansuje. 

 

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-01-05/polski-skoczek-zawiesil-kariere-wielu-ludzi-chce-mnie-zniszczyc/

 

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-03-17/22-letni-polski-skoczek-konczy-kariere/

 

 

 

To pierwsze z brzegu artykuły, a z tego co kojarze jeszcze dwóch jakichś było, którzy mówili prawie to samo. Ja wiem, że to nieloty. Ale myślę, że z odpowiednim zapleczem i wsparciem chociaż jednego zawodnika można byłoby wyekspić. Obawiam się, że pop czasach Kubackiego, Stocha i Żyły czeka nas Finlandia.

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

W Finlandii to się rozbiło o brak kasy z praw telewizyjnych, bo w czasach prajmu tamtejszym telewizjom się ujebały skoki PPV, na które fiński naród się wypiął xd U nas kasa z telewizji idzie pewnie szerokim strumieniem, więc to nie jest bezpośrednia przyczyna chujni na zapleczu. Co najwyżej dystrybucja tych środków może być nieprawidłowa.

Odnośnik do komentarza

Ale z tego co czytalem to ta kasa plynie tylko i wylacznie do kadry A wiec ten podzial strumienia kasy wlasnie jest typowo polski, ladujmy wszystko w to co przynosi aktualnie efekt a potem? A potem to jakos bedzie. Ja jednak nie liczylbym na druga eksplozje megatalentu na bulce z bananem 

I tutaj nie ma do czego sie przyczepic , kadra A ma wszystko weltklasse.

Za to kadra B to jest jak B klasa w piłe. Nie ma nic. Pomiedzy kadra a i b jest totalna przepasc.

 

Z mistrzostw polski zawsze beka. Troche przypomina to jakis bieg na 800m gdzie biegnie Lewandowski, Kszczot jeszcze z 3 prosow a reszta to zbieranina z ulicy.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...