Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Ma_niek napisał:

comment_wgd1I9G88HviHeNDva1zaSvV9wvC1yAi

 

Miejsca japonczyka :D W tym sezonie to jest zaoranie wszystkich.

A w zeszlym sezonie raz byl w pierwszej 10 :reggie:

Historia zatoczyla kolo i pachnie japonskim Malyszem. Chyba nawet wiek sie zgadza tej eksplozji.

Żyla moglby mu nogi polamac gdziesz w szatni , przydalby sie w koncu na cos. Moglby nawet dalej skakac bo kazdy sad by go uniewinnil za niepoczytalnosc. Wystarczyloby puscic pierwszy lepszy wywiad z nim

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Pięknie, że dwóch Polaków na podium. Kubacki wydaje się być coraz mocniejszy psychicznie. Żyła zaczął trochę lepiej skakać. Ale nie mamy czwartego do zespołu i to jest niepokojące. Powiedziałem przed skokiem Japończyka, że fajnie by było, żeby upadł i sobie głupi ryj rozwalił, no ale szkoda, że za tą linią się już wyyebał. Chociaż przy tych odległościach to pewnie mógłby nawet przy lądowaniu przewrócić i i tak by wygrał. Chyba nie ma wątpliwości, kto wygra PŚ. Jednak, żeby mówić o jakiejś legendzie skoków to musimy poczekać na kolejny sezon. Jeśli będzie wygrywał tak długo jak Małysz czy Stoch, to faktycznie będzie wielkim mistrzem i ma na to perspektywy. Kamil skacze rewelacyjnie, mimo że tak naprawdę po tak wielkich sukcesach, nie musimy od niego oczekiwać niczego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi troche szkoda jednak Kubackiego ze trafil z forma na eksplozje doopy Joju.

Moim zdaniem robi najwieksza prace i jest najrowniejszy po Stochu na przestrzeni ostatnich lat. Zyla ma wygrana, Kot ma wygrana a dla mnie Dawid zasluguje duzo bardziej na te najwyzsze pietro podium duzo bardzij niz dwaj wymienieni.

2 godziny temu, Kosmos napisał:

Kamil skacze rewelacyjnie, mimo że tak naprawdę po tak wielkich sukcesach, nie musimy od niego oczekiwać niczego. 

Beskitu podziwiam Stocha. Gosc jest tak kompletnie utytulowamym skoczkiem ze nie mam pojecia skad on bierze motywacje do tak ciezkiej pracy. Bo umowmy sie ze zeby byc na takim poziomie jednak trzeba w chu.j poswiecac czasu na trening

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...