Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kanabis napisał:

Szwaby o 0,1 xD

 

Tfu

Jak Kubacki chyba drugi rekord skoczni w tym sezonie xD Stoch chyba tak nie bil nawet. 

Indywidualnie byłby trzeci, ale i tak forma jest mistrzowska.  29 lat. Kurde gdyby był w wieku Krafta, byłbym spokojny o następcę Kamila. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, chris85 napisał:

Indywidualnie byłby trzeci, ale i tak forma jest mistrzowska.  29 lat. Kurde gdyby był w wieku Krafta, byłbym spokojny o następcę Kamila. 

Pierwszy skok byl raczej taki sobie nie do konca wyszedl Kubackiemu mi sie wydaje. Moim zdaniem stac go na ogarniecie formy jeszcze zeby dwa razy skoczyc niemak perfekcyjnie czyli jak w drugiej serii.

1 minutę temu, D.B. Cooper napisał:

Sorry, ale Kubacki zaraz pęknie jak Żyła. Zobaczycie.

Nie ma takiej opcji, teraz jak juz odblokowal sie po pierwszej wygranej bedzie za(pipi)is,cie, Zyla to pajac ze slaba psycha. 

Odnośnik do komentarza

Raczej kończę transmisję po wynikach, no chyba, że nasz hymn grają xd. Te wywiady to najczęściej dramat, jakieś miałkie gratulacje i podlizywanie się, stwierdzenia zamiast pytań, z drugiej strony jak już poruszą jakąś kwestię "drażliwą" to zawodnicy (poniekąd słusznie) nigdy i tak nie powiedzą nic, poza "skoczyłem na tyle, na ile byłem w stanie, jestem zadowolony, oddałem dwa równe skoki". 

Odnośnik do komentarza

Może do Pietera dotarło, że jego była żona, za chwilę zacznie zarabiać więcej niż on.  Kanał o gotowaniu, o relacjach międzyludzkich xD

 

 

A za chwilę taniec z gwiazdami i potencjalny romans z jakimś przystojnym nauczycielem. 

 

 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Czytalem troche jak to wyglada u nas w skokach. Powiem tak, kadra A to jest maklowicz kapiacy sie w winku. Maja wszystko na poziomie swiatowym. Kadra B to przepasc, oni tam nawet ze sponsorami maja problem, ktorys tam na tirach jezdzi, Kantyka to chyba kelnerem jest.  Mowiac wsprost przeje,bane. Dlatego wielu konczy kariere w wieku 25 lat. Slabo. Dlatego nie wiem czy takiego Huli nie powinni np wyje,bac kosztem jakiegos mlodzieniaszka zeby po prostu mogl sie rozwijac. 

Badzmy szczerzy Hula mial zyciowa szanse w zeszlym sezonie , nie wykorzystal jej bo jest przegrywem. Powinien wypier.dalac i jakis mlodziak powinien miec szanse pracowac z kadra A

Odnośnik do komentarza

niby tak tylko kogo wsadzić za niego? Dziś to te młodziki jeszcze jakotako skaczą, bo są u siebie, a tak to jest bardzo słabo. Hula na emeryturę chyba się nie wybiera, to będzie polski Kasai. Ciekawe co pokaże w drugiej serii bo póki co jest nieźle.   

 

 

Kubacki ty cioto 

Żyła ciota 

Kamilek xd

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...