Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

kurna jutro premiera, cos nie wydaje mi sie bym skonczyl fracture... oddam ja w cholere, bo DS zapowiada sie znakomicie, a nie chce miec cisnienia przechodzac ta gre... (chociaz mam tylko tydzien i tak, bo potem fable, far cry i lbp)

 

 

premiera?? czego?? bo na pewno nie Dead Space ta ma premiere 20-10-2008 świat 24-10-2008 Polska

Odnośnik do komentarza

wszystko jest plynne, kamera nagrywa w rozdzialce 320x240 w 24fps... a gra chodzi w 30fps stad takie akcje. Powinienem nagrac lepsza jakos i potem przerobic do rozdzialki you tube, ale nie moim zadaniem jest przedstawic dokladnie jak gra wyglada. Anyway...

wkorwilem sie wczoraj, bo odpalilem gre standardowo na hard. Chyba dzis zaczne od nowa na normalu, by potem zrobic drugi walkthrough na hard.

 

Sprawa wyglada tak na hard. Mamy malo amunicji... naszym celem jest nie celowanie w cialo potwora a jego odnoza. Co lekko jest irytujace bo zawsze automatycznie najpierw celuje na cialo. Rozumialbym 2 strzaly i jedna reka odpada, ale na hard trzeba czasem z 5 oddac. Wiec nie ma szans, zeby amunicji ci starczylo. W chwili gdy walczysz z dwoma potworami naraz w zwarciu nie masz szans przezycia. Amunicja konczy sie za szybko, a nie ma praktycznie szansy wejsc do walki w zwarciu i nie oberwac. Konczy sie na tym, ze przy wiekszej grupce potworow trzeba powtarzac sekwencje dosyc czesto. Loadingi po smierci do najszybszych nienaleza, wiec gubi sie klimat. Jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest najpierw zagranie na normal, a potem meczenie sie z hard.

 

Mamy diares jak w Bio, daja dobry klimat. Klimat jest chyba najmocniejsza strona tej gry. Strasznie nie jest, ale klimatycznie. Grafika tez IMO pierwsza klasa... jak dla mnie gra daje rade i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Słyszałem w Empiku o przesunięciu premiery na 31-10-2008, czy to prawda :( czy tylko oni tacy spóźnialscy? :)

Nie mam pojęcia ale dla mnie to i lepiej bo i tak dopiero wtedy kupie. A jaka cena będzie w empiku ? 199zł?

 

 

Niestety więcej 209 PLN i jescze nie iwedza czy będzie po Polsku, zamowilem na Allegro za 179 PLN z Przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Słyszałem w Empiku o przesunięciu premiery na 31-10-2008, czy to prawda :( czy tylko oni tacy spóźnialscy? :)

Nie mam pojęcia ale dla mnie to i lepiej bo i tak dopiero wtedy kupie. A jaka cena będzie w empiku ? 199zł?

 

 

Niestety więcej 209 PLN i jescze nie iwedza czy będzie po Polsku, zamowilem na Allegro za 179 PLN z Przesyłką.

 

Wersja PAL posiada język polski tzw. wersja kinowa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...