Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zeratul, standardowe pytanie z mojej strony: jak wypada framerate?

Ja akurat w tym najlepszy nie jestem, bo spadkow o 1-2 klatki nie dostrzegam jak inni. Ale z tego co widzialem, jest stabilniutki. Pamietaj, ze masz wszedzie naprawde male pomieszczenia i maksymalnie 5 przecinikow naraz, wiec nie ma za duzo powodow do jego obnizenia. Jutro napisze recke, najpierw musze gre skonczyc. IMO 8.5/10

 

najbardziej mi sie spodobalo przywiazanie do detali... miotacz plomieni nie dziala w prozni (naprawde wow zrobilem), dzwieki broni sa przytlumione (w koncu w prozni glos sie nie rozchodzi), panorama kosmosu przy spacerku po powierzchni statku, cala akcja z zerowa grawitacja, odstrzeliwanie konczyn zamiast walenie w cialo... fajne animacje smierci (konczacy sie tlen rox)

Odnośnik do komentarza

Ja posiadam od wczoraj...co prawda wersje na PS3 :]...gra bardzo sztampowa...ale genialna w swojej sztampowosci...wszystkie znane nam z innych gier schematy realizuje w 100%. Najwiekszym smaczkiem gry jak narazie jest rewelacyjne holograficzne gui...a jeszcze nie widzialem etapow z 0 G i wyjscia w przestrzen kosmiczna, czy chocby jednego pojedynku z bossem. Gra jest spolszczona...ale sa to nie tylko kinowe napisy i menusy w grze...ale tez wszystkie wyswietlane w swiecie gry informacje - bardzo mila i fajna sprawa (bledow w tlumaczeniu narazie nie wylapalem ;) )

Odnośnik do komentarza

Lokalizacja gry bardzo dobra. Nie tylko spolszczono menusy i dialogi, ale także elementy otoczenia, takie jak otwieranie drzwi tudzież informacje gdzie one prowadzą.

Klimat gry przedni, jak dotąd jestem przy 3 rozdziale. Grafika i cały interfejs na najwyższym poziomie.

Cena też zachęca do kupna. W Saturnach gra sprzedawana jest w przedziale od 169 do 179 zł.

Odnośnik do komentarza

Ale jazda... cala gra trzyma cie w napieciu, strachy na lachy... lubudubu... a tu dochodzisz do (pipi)go wielkiego glownego bossa, ktory okazuje sie siusiakiem i najprostszym bossem ever... szkoda. Zakonczenie rox!

 

 

Nasz hero na koniec sciaga maske i pokazuje twarz, unlike Master Chief w Halo 1... a... potem dzieje sie cos strasznego...

 

Odnośnik do komentarza

I ja dołączam do grających i zadowolonych z zakupu. Klimat jest, sterowanie, grafa, polonizacja - wszystko doskonałe. Chyba czas pogodzić się z EA :) I nawet latareczkę dostałem z logo gry.

 

http://img72.imageshack.us/my.php?image=dsilataraiy8.jpg

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

na Rynku można zassać za darmo kombinezon Elite, oferta ważna przez jakiś czas a potem trzeba będzie bulić msp

wzmocniony pancerz 5go poziomu w barwach konsolki w wersji Elite - ładny i przydatny

 

po 2h gry muszę przyznać że gra gniecie klimatem, taki mix RE/SH/Bioshock

uwielbiam kosmiczne widoczki i klimaty typu Event Horizon więc siłą rzeczy jestem DS zauroczony

 

jest kilka baboli gramatycznych w polskiej wersji językowej ale nie są one jakieś drastyczne i można lajtowo przymknąć na nie oko, pewnie niektórzy nawet ich nie zauważą

 

a jak ktoś chce odpalić wersję komediową to niech zapoda czeską wersję językową, już na samym wstępie można bryknąć ze śmiechu (za(pipi)istych mamy tych południowych sąsiadów)

 

 

wielki szacun dla EA Redwood Shores \m/

Odnośnik do komentarza

Poszedłem dzisiaj do Galerii Bałtyckiej celem nabycie Far Cry 2, ale, że gry nie było postanowiłem wziąć Dead Space. Na grę nie byłem w żaden sposób zajawiony, ot przeczytałem zapkę w PE i zobaczyłem jeden trailer. Tym bardziej nowy tytuł od EA mnie pozytywnie zaskoczył. Gra posiada świetny klimat, a samo szatkowanie przeciwników daje masę funu. Do tego ciekawy gameplay (plansze w próżni, przy zerowej grawitacji, kineza etc.). Gra się świetnie, polecam każdemu miłośnikowi gier akcji. Tylko nie bardzo straszy, przynajmniej nie w przedziale 1 - 3 etapu.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...