Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna znacząca wpadka przy polonizacji. Od kiedy store to magazyn? Trochę dziwnie to wygląda w grze.

Jednak jestem na tak, jeśli chodzi o takie spolszczenia gier. EA Polska idzie w dobrym kierunku.

No masz ci klops ale store przetlumaczone na magazyn to akurat poprawnie jest.Fail.

 

Pele nie ma takich pił aczkolwiek jest cos w miare podobnego z tym ze tnie bardziej na dystans.I kolorowo z pewnoscia nie jest.

Odnośnik do komentarza

el loco chocko ale w miare mozna sie tak fajnie pobawic tymi piłami? czy tylko wszystko co "strzela" daje rade? a np. jak postrzele kogos i podlece do przeciwnika to moge jakos szybko zmienic bron np. na ta piłe i go dobic czy musze jak w residencie 4 wchodzic do menu i zmieniac bron czy jest jakis szybki przycisk odpowiadajacy za zmiane broni??

Odnośnik do komentarza

Przy sobie możesz mieć cztery bronie, resztę trzymasz w magazynie w sejfie. Zmiana broni podczas gry odbywa się błyskawicznie i w czasie rzeczywistym. Odpowiada za to krzyżak. Pod tym względem gierka jest dopieszczona (pod innymi zresztą też). A jak walczysz z większą grupą (kapitalna i trudna zabawa) i na przykład masz mało życia, to w biegu wciskasz ekwipunek i aplikujesz sobie apteczkę. Ekwipunek wyświetla się na środku ekranu, pewnie widziałeś na screenach, jest bajerancki bo przeźroczysty i w 3D jakby.

 

Co do broni to piła jest genialna. Tniesz ziomków albo w drugim trybie strzelasz do nich tarczami, ale lepsze jest cięcie. Krew tryska na wszystkie strony, możesz potem dobić przeciwnika z buta. Najczęściej używałem właśnie piły i broni która strzela potężną energią.

 

Przed chwilą włączyłem grę od nowa ale po słoweńsku. Mieliście rację, można boki zrywać słysząc te dialogi :) Najtrudniejszy tryb gry pojawia się jak odpalimy grę z ostatniego sejwa. Super jest kombinezon numer 6.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
w biegu wciskasz ekwipunek i aplikujesz sobie apteczkę.

 

w biegu to apteczzki aplikuje sie iksem.

 

co do porównań do bioshocka... nasuwają się dosyć szybko ale IMO są nietrafione, w bio jak dla mnie najważniejszą rolę grała stylistyka, jednych zachwyciła, innym była obojętna a jeszcze innych mogła nawet odrzucić- w całości kwestia upodobań. Przechodziłem bio kilka razy tylko po to aby połazić po rapture, za to w kwestii gameplaya i immersyjności[ff chce mi "immersyjność" poprawić na "perwersyjność" :mellow: ] twórcy bio mogli by się w sumie niejednego nauczyć od developerów DS. Gameplay w bio, choć fajny, jest niedopracowany w kilku miejscach: pauza po kazdym szocie z kamery, podobni przeciwnicy[po trzech godzinach grania widziałeś juz wszystkich] i kilka innych drobiazgów. Chociaż nie wiem czy podobał by mi sie bio z takim napięciem jak to w DS, no i to jest właśnie najwazniejsze w DS: nie stylistyka, która jakaś tam sobie jest, i jest bardzo solidna i na wysokim poziomie, ale właśnie intensywna i trzymająca w napięciu rozgrywka, nowe potfory pojawiaja sie powoli, niektóre widzimy ledwie kilka razy w grze no i nigdy nie jesteśmy wyrywani z gry niepotrzebnymi pauzami.

Odnośnik do komentarza
Właśnie ukończyłem gierkę na średnim poziomie, jak dla 9 za całokształt i + za zakończenie :)

 

jak wyżej. z tym że ja dam 9-. solidny tytuł, must have po prostu. spostrzeżenia ? spokojnie, bardziej zdeterminowani gracze, mogą podchodzić do gry na poziomie: trudny. a z kombinezonem Elite, możemy spokojnie skończyć całą grę.

Odnośnik do komentarza

jak sobie gram w DS to i sie alien Ressurection z PSX'a przypomina, aczkolwiek tam srałem w gacie cały czas,a tu po odblokowaniu pistoletu linowego gra jest bajecznie łatwa, od razu cały klimat umknął... za dużo save points, zwalnianie przeciwników i ogromna ilość apteczek i amunicji kompletnie niszczą przeżycie. Jak by co to gram na normalu.

btw przeciwnicy ściągnięci z The Thing (głównie w sensie prokreacji ale tez trochę wyglądu), ale akurat to spoko.

Odnośnik do komentarza

Wg, mnie gra jest spoko. Było parę momentów,że nie dawałem rady. Główny problem to brak ammo. Można się wzdrygnąć gdy nagle typ zza pleców wyskoczyć. Świetne odgłosy. Patent z próżnią miażdży. Jestem w 3 chapterze. Dość trudno jest. Świetny klimat. Nieoczekiwany hit.

polecam

Odnośnik do komentarza
A ja wreszcie oblookałem filmik "Dead Space: Downfall". I rzeczywiście, to prolog do całej gierki. Gorąco polecam, bo wyjaśnia wiele aspektów fabularnych gry. Film kozak, oczywiście anime.

Nie grałem jeszcze w grę, ale skusiłem się na film już teraz i czuje, że zmarnowałem godzinę z kawałkiem. Fajnie, że chcieli dorobić trochę uniwersum do swojej nowej IP, ale mogli trochę więcej kasy wyłożyć i porządnie to wyanimować.

Odnośnik do komentarza
A ja wreszcie oblookałem filmik "Dead Space: Downfall". I rzeczywiście, to prolog do całej gierki. Gorąco polecam, bo wyjaśnia wiele aspektów fabularnych gry. Film kozak, oczywiście anime.

Nie grałem jeszcze w grę, ale skusiłem się na film już teraz i czuje, że zmarnowałem godzinę z kawałkiem. Fajnie, że chcieli dorobić trochę uniwersum do swojej nowej IP, ale mogli trochę więcej kasy wyłożyć i porządnie to wyanimować.

Lepiej pooglądać komiks niż film. Po oblookaniu tego pierwszego na youtube liczyłem na coś znacznie mocniejszego/lepszego.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, mam problem. Jestem w rozdziale 6,

zainstalowałem nadajnik na asteroidzie i rozwaliłem dwa łańcuchy grawitacyjne, ale zostały jeszcze dwa po przeciwległej stronie asteroidy. Niestety, próbując się tam dostać przecinają mnie na pół te dwa przęsła, które obejmuja asteroidę. Staza na nie nie działa. Czy jest jakis inny sposób, by rozwalić te ostatnie dwa łańcuchy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...