Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest przepyszna! Jestem dopiero w IV levelu ze względu na brak czasu. Jutro na szczęście siedzę w domu i gram do oporu. Ta gra to taki mix RE4, Doom 3 i BioShocka. Mix bardzo udany, wszystko jest dopieszczone, klimacior konkretny, chce się grać i nie ma mowy o nudzie. I wbrew temu co pisali pismacy, parę razy można się solidnie przestraszyć. Genialna jest oprawa audio, dźwięk gra tu dużą rolę, jest niepokojący, czasem irytujący. Graficznie jest bardzo dobrze i tylko drażnią lekkie ząbki oraz brak anizo. Nie znam się na technikaliach, ale wydaje mi się że filtr anizotropowy nie ma za bardzo wpływu na płynność animacji, więc nie kumam czemu go tu nie zastosowali. Ale to jedyny babol jaki znalazłem. Genialnie wypadła polonizacja. Na prawdę tak powinno być w każdej grze. Super jest system ulepaszania broni, mocy i kombinezonu. Gra na razie nie jest zbyt trudna, miłym ukłonem dla casuali jest podpowiadacz gdzie iść (niebieska linia na podłodze). Mam nadzieję że gra odniesie sukces finansowy i szybko zobaczymy kontynuacje (które zresztą zostały zapowiedziane). Brawo EA!

 

Z takich smaczków które widziałem do tej pory, najbardziej mi się podobało:

-Idzie na mnie wielki potwór ale dzielą nas duże rozsuwane drzwi, potwór przechodzi przez nie i ciach, ziomek został poćwiartowany :)

-Zakrwawiony kolo tłuczący głową w ścianę

-Pierwsze wyjście w próżnię, moc!

-Wielkie coś które nagle wyskoczyło i chciało mnie porwać

Odnośnik do komentarza

Jak sie EA zachce to pografi zrobic cos nowego niz Fifa 07/8/9 - tym sposobem otrzymalismy Dead Space'a, Army of 2, Mirrors Edge, BF3, i moze cos tam jeszcze ;). Ale jest tego druga strona - zapowiedziano juz kolejne czesci ;):P. Sprawdzalem na PC bo na 360 nie bedzie dema. Wrazenia plus - nawet nie skonczylem 1lvl by nie psuc sobie zabawy za jakis czas jak stanieje do odpowiedniego poziomu

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj sobie pograłem, szkoda że jutro nie ma jakiegoś święta czy cuś. Gra jest przepotężna. Walka z bossem w 6 etapie to coś pięknego! A w ogóle według Wiki Dead Space śmiga na... The Godfather Engine :) Ciężko w to uwierzyć. Absolutnie mi nie przeszkadza że EA będzie teraz doić tą markę. Ta gra to samograj, chwytasz pada i po tobie bo tak cię wciągnie. A PeCetowcy narzekają podobno na sterowanie, muszę to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...