Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

doskonala gra kurde. Czekalem na takie cos. Alien+The Thing+RE4+Troszke BioShocka = Dead Space. Klimat niszczy, grafa niszczy, bron niszczy, stwory niszcza, strasznosc na zadowalajacym poziomie. Jestem zachwycony (Drugi etap dopiero).

Ogolnie jeszcze "produkty około growe" jak komiks i film animowany zasluguja na uznanie, bo sie autorzy cholernie postarali. Szacun.

 

Animowany Dead Space to chyba najbardziej krwawa i brutalna 'bajka" jaka widzialem ;]

Odnośnik do komentarza

To, że gre kupię, to nie ma wątpliwości, ale mam jeszcze kilka pytanek z czystej ciekawości:

 

1. Arsenał broni - jest w czym wybierać, czy raczej ubogi?

2. Czy mozna zmienić kamerkę z TPP na FPP?

3. Jak z loadingiem lokacji, czy mamy sytuację jak w Bullym, czyli nużące czekanie na ciągłe dogrywanie lokacji, czy lepiej to rozwiązali?

Odnośnik do komentarza
To, że gre kupię, to nie ma wątpliwości, ale mam jeszcze kilka pytanek z czystej ciekawości:

 

1. Arsenał broni - jest w czym wybierać, czy raczej ubogi?

2. Czy mozna zmienić kamerkę z TPP na FPP?

3. Jak z loadingiem lokacji, czy mamy sytuację jak w Bullym, czyli nużące czekanie na ciągłe dogrywanie lokacji, czy lepiej to rozwiązali?

 

1. Jest troche tego ale i tak na 4 lvl biegam caly czas z piłą i karabinem bo jak dla mnie dwie najskuteczniejsze bronie.

2. Nie jest tylko TPP (ale za to jaki:))

3. Brak loadingow. Caly level biegasz sobie normalnie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zadanie uruchomienia kolejki a te piny to dwa ramienia które się wysuwają z czego pierwsze łapie a drugie po chwili się cofa to należy to co sie cofa i nie chce zaczepić, spowolnić stazą (LT + X) w momencie gdy jest ono zaczepione i w czasie działania spowolnienia trzeba podbiec do konsoli na początku pomieszczenia i aktywować.

 

pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Przylacze sie do pytania Amera.Majac zassany kombinezon z marketplace w ktorym miejscu mozna z niego skorzystac?

 

kupujesz w Magazynie

 

Bestia, masz 3 klasyczne poziomy trudności Easy/Normal/Hard, po pierwszym przejściu pojawia się Impossible - możesz nawet na Easy to zrobić

 

 

Ja zassałem kombinezon Elite, w magazynie kupiłem kombinezon 2 lvl czy to własnie ten z Marketplace?? bo wydaje mi się że nie ponieważ on miał zielone "świecidełka " a lvl 2 ma błękitne choć przyznaje wygląda kozacko :)

Odnośnik do komentarza

mam krótkie pytanko

w lvl3 wychodzi się w przestrzen do rozerwanego korytarza na wprost widac planete, jak dostać sie do drugiego wejścia?? biegam w kólko widze je odbijam wpadam na na kolejną cześc rozerwanego korytarza i widze to wejscie ale nie moge tam wejść, nie ma żadnej poziomej platwormy zeby na nia skoczyc i wejsc do drzwi. pomocy.:(

 

Nie, to nie ten. Elitarny kombinezon jest na samym dole listy rzeczy do kupienia i kosztuje 0 kredytów.

 

 

O_O to jak go kupić??

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

mam pytanie... jak uruchamiam gre to daje na flage polską żeby było po polsku:P... Napisy w grze są po polsku, menu po polsku, hologramy wyświetlane w grze też po polsku. Ale jak są dialogi z innymi ludźmi w grze to nie ma napisów polskich. Gośc gada po angielsku ale nie ma na dole napisów polskich. Tak ma być? Czy czegoś nie włączyłem??

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetna gra, przeszedłem w 2 dni.

taki resident 4 w kosmosie, gameplay miazga, wiele zabawy z tym tytułem.

jako że gra dla mnie w ogole straszna nie jest, to jednak

ending mnie wystraszył xD

 

 

ciekawa rzecz :

 

Mission 1: New Arrivals

Mission 2: Intensive Care

Mission 3: Course Correction

Mission 4: Obliteration Imminent

Mission 5: Lethal Devotion

Mission 6: Environmental Hazard

Mission 7: Into the Void

Mission 8: Search and Rescue

Mission 9: Dead on Arrival

Mission 10: End of Days

Mission 11: Alternate Solutions

Mission 12: Dead Space

złóżcie pierwsze litery od każdej misji

 

Odnośnik do komentarza
Przylacze sie do pytania Amera.Majac zassany kombinezon z marketplace w ktorym miejscu mozna z niego skorzystac?

 

kupujesz w Magazynie

 

Bestia, masz 3 klasyczne poziomy trudności Easy/Normal/Hard, po pierwszym przejściu pojawia się Impossible - możesz nawet na Easy to zrobić

 

 

Ja zassałem kombinezon Elite, w magazynie kupiłem kombinezon 2 lvl czy to własnie ten z Marketplace?? bo wydaje mi się że nie ponieważ on miał zielone "świecidełka " a lvl 2 ma błękitne choć przyznaje wygląda kozacko :)

 

 

No to gierkę zakupiłem. Mega kozak. Na razie jestem w pierwszym etapie po akcji z wagonikiem. Ściągnąłem z Marketplace ten kombinezon darmowy, ale jak się w niego ubrać? Wiem, że w magazynie, ale ten magazyn jakoś się później pojawi?

 

Na razie gram na "easy". Czy trudniejsze tryby polegają na większej żywotności "smierdzieli", czy ograniczonej ilości amunicji/apteczek?

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza
Przylacze sie do pytania Amera.Majac zassany kombinezon z marketplace w ktorym miejscu mozna z niego skorzystac?

 

kupujesz w Magazynie

 

Bestia, masz 3 klasyczne poziomy trudności Easy/Normal/Hard, po pierwszym przejściu pojawia się Impossible - możesz nawet na Easy to zrobić

 

 

Ja zassałem kombinezon Elite, w magazynie kupiłem kombinezon 2 lvl czy to własnie ten z Marketplace?? bo wydaje mi się że nie ponieważ on miał zielone "świecidełka " a lvl 2 ma błękitne choć przyznaje wygląda kozacko :)

 

 

No to gierkę zakupiłem. Mega kozak. Na razie jestem w pierwszym etapie po akcji z wagonikiem. Ściągnąłem z Marketplace ten kombinezon darmowy, ale jak się w niego ubrać? Wiem, że w magazynie, ale ten magazyn jakoś się później pojawi?

 

Na razie gram na "easy". Czy trudniejsze tryby polegają na większej żywotności "smierdzieli", czy ograniczonej ilości amunicji/apteczek?

 

 

jest w magazynie za darmo, warto go założyć ma odblokowane wszystkie sloty dzięki czemu zaoszczedzisz duzo kasy :), granie na easy marnuje ten tytuł poziom średni jest w sam raz, hard to juz jazda na maxa dla wyjadaczy, ja momentami nie wyrabiałem :)

 

zastana wia mnie jedna rzecz, dlaczego nie można otworzyć wszystkich szafek i schowków, czyzby zależało to od poziomu jaki się wybioerze??

Odnośnik do komentarza
Świetna gra, przeszedłem w 2 dni.

taki resident 4 w kosmosie, gameplay miazga, wiele zabawy z tym tytułem.

jako że gra dla mnie w ogole straszna nie jest, to jednak

ending mnie wystraszył xD

 

 

ciekawa rzecz :

 

Mission 1: New Arrivals

Mission 2: Intensive Care

Mission 3: Course Correction

Mission 4: Obliteration Imminent

Mission 5: Lethal Devotion

Mission 6: Environmental Hazard

Mission 7: Into the Void

Mission 8: Search and Rescue

Mission 9: Dead on Arrival

Mission 10: End of Days

Mission 11: Alternate Solutions

Mission 12: Dead Space

złóżcie pierwsze litery od każdej misji

 

 

inżynierek jeszcze o tym nie wie, może to i dobrze zawsze jest jakaś nadzieja :P

Odnośnik do komentarza
Czyli co? Dead Space to taki "Zbigniew Kozakiewicz", który wyszedł spod dłuta EA? Normalnie wszyscy chwalą, że klimat, że fajne bronie, potwory, że SH się chowa itd.

 

Gooral kliiimaaaat to co tygrysy lubia najbardziej a to z tej gry sie wylewa...nawet nie jest taka strasznie krotka bo laze wszedzie zbieram dzienniki (na razie nie mam tylko 3 na 11lvl) a na liczniku ponad 13h a gram na srednim wiec tez mysle ze moze byc dluzej (z tym ze ja lubie wszedzie zajrzec i po wkrecac sie w klimat)

Jak dla mnie powinienes kupic bez wahania bo z tego co pamietam Bioshock ci sie spodobal wiec mysle ze tu tez sie nie zawiedziesz:)

 

Odnośnik do komentarza
Czyli co? Dead Space to taki "Zbigniew Kozakiewicz", który wyszedł spod dłuta EA? Normalnie wszyscy chwalą, że klimat, że fajne bronie, potwory, że SH się chowa itd.

 

Gooral kliiimaaaat to co tygrysy lubia najbardziej a to z tej gry sie wylewa...nawet nie jest taka strasznie krotka bo laze wszedzie zbieram dzienniki (na razie nie mam tylko 3 na 11lvl) a na liczniku ponad 13h a gram na srednim wiec tez mysle ze moze byc dluzej (z tym ze ja lubie wszedzie zajrzec i po wkrecac sie w klimat)

Jak dla mnie powinienes kupic bez wahania bo z tego co pamietam Bioshock ci sie spodobal wiec mysle ze tu tez sie nie zawiedziesz:)

Kupię, kupię. Za kilka dni ;) Daniel czy ty masz wersję kinową PL?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Czyli co? Dead Space to taki "Zbigniew Kozakiewicz", który wyszedł spod dłuta EA? Normalnie wszyscy chwalą, że klimat, że fajne bronie, potwory, że SH się chowa itd.

 

Gooral kliiimaaaat to co tygrysy lubia najbardziej a to z tej gry sie wylewa...nawet nie jest taka strasznie krotka bo laze wszedzie zbieram dzienniki (na razie nie mam tylko 3 na 11lvl) a na liczniku ponad 13h a gram na srednim wiec tez mysle ze moze byc dluzej (z tym ze ja lubie wszedzie zajrzec i po wkrecac sie w klimat)

Jak dla mnie powinienes kupic bez wahania bo z tego co pamietam Bioshock ci sie spodobal wiec mysle ze tu tez sie nie zawiedziesz:)

Kupię, kupię. Za kilka dni ;) Daniel czy ty masz wersję kinową PL?

 

tak. normalnie jak kupowalem tu w Irlandii to mam kinowe napisy wiec tak chyba jest wszedzie....powiem Ci ze tak jak bylem zalamany F3 tak teraz twierdze ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Fantastyczny moim zdaniem Dead Space za pare dni biore sie za Far Cry 2 (pogralem pare godzin ale wrocilem do DS jednak juz teraz widze ze moze byc nawet dobry tytul z tego chociaz juz pare baboli wychwycilem) no i na koniec Fable 2 a 7listopada wiadomo Gearsy 2 wiec nie jest zle mi na ten rok wystarczy;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...