Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to jak dla mnie duże zaskoczenie. Wiedziałem, że będzie dobra ale gdy ją wczoraj odpaliłem żal było mi później kłaść się spać(a nieczęsto tak mam). Generalnie DS to dla mnie mix Resident Evil 4(kamera i styl rozgrywki) i Doom 3 (klimat, ciasne korytarze, walające się często i gęsto ciała odarte ze skóry). Bardzo podoba mi się motyw rozwalania "ciężkim krokiem" obiektów leżących na ziemi-przy każdym ciele zatrzymuję się i je rozczłonkowuje(dość okrutne ale mi się podoba-też tak macie?:) I to wszystko w bardzo ładnej grafice. Jak dla mnie ocena 9

Odnośnik do komentarza

dzieki , wiesz jedna idzie przeczytac , ale 15 stron czytac i szukac na kazdej odpowiedzi to juz nie dla mnie :P edit : wlasnie ale jak go otworzyc gdzie jest wlacznik ? szukalem go i nie moge znalesc :P edit 2 chodzi ofkoz o te bezpieczniki where one sa, nie mowice,ze chodzi o te swiatelka obok wlazu (6 sztuk)?

Edytowane przez (Zly)Seba
Odnośnik do komentarza
dzieki , wiesz jedna idzie przeczytac , ale 15 stron czytac i szukac na kazdej odpowiedzi to juz nie dla mnie :P edit : wlasnie ale jak go otworzyc gdzie jest wlacznik ? szukalem go i nie moge znalesc :P

 

 

chyba źle czytałeś post :) rozwal bezpieczniki takie świecące przy podłodze na około włazu 6 sztuk :)

 

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że nie o tą piłę mu chodzi - inaczej by nie wyszedł z tamtego pomieszczenia, w której jest wspomniany przez ciebie umarlak (trzeba rozwalić zasilanie przy drzwiach). Myślę, że ma na myśli tę inną piłę, która wystrzeliwuje ostrza - ją można kupić w terminalach magazynu, nie pamiętam jednak, czy wcześniej trzeba znaleźć odpowiedni schemat (są porozrzucane po etapach), który sprawi, że będzie w tym magazynie dostępna.

Odnośnik do komentarza
Mam takie małe pytanko: jestem pod koniec 2 rozdziału, i nie mam jeszcze piły, jak ją zdobyć?

 

 

piła jest na początku 1 rozdziału obok umarlaka na biurku po ucieczce korytarzem ze szklanego pomieszczenia z którego widzisz pierwszy atak obcych smile.gif

 

 

chodzi o ten pistolet, ale nie da się nim ciąć , tylko strzelać?

 

 

Plasma Cutter

jest tam gdzie napisałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...