Skocz do zawartości

Borderlands


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

@zimzvm

Też sądze ze ogień jest najbardziej uniwersalny (nie działa np: na podpalonych szaleńców - dobrze działa na ludzi, zwierzeta), w kolejnej kolejności jest kwas, shoka nie używam bo nie wszyscy mają tarcze (na które shok działa najlepiej) a ja gram hunterem który ma umiejetność unikania tarcz.

Naboje eksplodujące tez moim zdanem są najmniej przydatne (nie widze narazie miarodajnych efektów).

Odnośnik do komentarza

Co do tego co lepsze, to wlasnie widzialem taka tabelke, jaki element na kogo dziala lepiej itp. No ale jednak to nadal nie wyjasnia czy lepszy jest gun ktory zabiera 30dmg czy 10dmg + ogien. Mowisz 20-30%, no to wynika ze ten z 30 normalnego dmg jest lepszy, bo jest 300% lepszy dmg :P Heh chyba jednak najbardziej uniwersalny wyznacznik co lepsze bedzie cena :P No i to jak sie czyms strzela/czy ma przyblizenie itp :P

Odnośnik do komentarza

@ash

szczęśliwie dpadem możemy szybko zmieniać broń na aktualnie najskuteczniejszą.

i w ten sposób mam do dyspozycji ogień, korozję, shock oraz smg z dużym dmg ale bez żywiołu.

gram Syreną, więc nie mam możliwości pomijania tarczy przeciwników, stąd walka z archaniołami na wyższym lvlu bywa męcząca bez dobrej broni z shockiem.

 

@Trufs

nie przeceniałbym ceny broni jako wyznacznika jakości. nieraz używałem tańszej, ponieważ dużo bardziej mi odpowiadała niż podobna broń acz droższa. duży wpływ na cenę ma kolor, a kolor nie zawsze równa się jakości.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Cena nieraz zmyla - powiązana z kolorem nazwy/napisu broni

bo nieraz broń bez jakiś dodatkowych bonusów (same cechy podstawowe - przez co tańsze) jest lepsza od badziewia z kilkoma dodatkami.

A ogólnie zauważyłem ze dużo smieci (bronie) losuje gra, czesto gra sie tak ze z 1/3 gry sie przechodzi z jakąś pukawką bo nic ciekawszego od posiadanej z interesujących rodzajów broni nie wypada.

Odnośnik do komentarza

witam

Mecze sie z tym cholernym "krabem" ( secret boss od gen. Knoxxa ). Mam level 61 ale zabijaja mnie te male skurczybyki, nie zdaze nawet raz strzelic do boss a juz jestem dead. Jakis pomysl?

Kolejna sprawa ( znowu z dlc o Knoxxie ) - jest tam misja aby zabic 4 ekipy assassinow ( gdzies mnie znajda i ma byc ciezko , niby ). Rozwalilem te babeczki, w menu misja swieci mi sie na zielono ale nie wiem gdzie mam sie udac aby ja zakonczyc i zdobyc EXP. Jakas pomoc.

 

 

Aaaaa, i na koniec - szukam chetnego do pomocy z KRABEM i z misja na arenie ( znowu KNOXX ), tam dzie zaczynasz jako szeregowy i pniesz sie do gory.

 

Dzieki za pomoc

Artur

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Głupie pytanie ale chcę rozwiać swe wątpliwości .

 

Czy dodatki do borderlandsa Zombie Island + Mad Moxxi's wydane na DVD wymagają podstawki ?

Czyli : mam podstawkę zainstalowaną na HDD jednak gry na DVD już nie mam ,czy jak kupię te dodatki to bedą działać z tego DVD na którym sa na grane ?

 

czy należy je zainstalować na HDD i włożyć DVD z podstawką i dopiero ruszą ? :rolleyes: :confused: :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Underdome jest również bardzo dobre imho, szczególnie dla fanów Firefight z Halo ODST.

 

niestety jest ofiarą swoich własnych acziwów, które są cholernie męczące bo czasochłonne. zrobienie jednej dużej areny przez 3-4 graczy zajmuje ok 3h bez przerwy (20 rund po 5 fal). poziom przeciwników dostosowuje się do hosta, który lepiej by był na poziomie nieco niższym niż reszta ekipy. inaczej gra robi się zdecydowanie trudniejsza, cholernie frustrująca i jeszcze bardziej się przedłuża, ponieważ śmierć całej drużyny powoduje cofnięcie o jedną rundę wstecz. poniekąd wadą jest fakt, że nie zarabia się kompletnie żadnego expa, poza wypełnieniem jednej misji, którą jest swego rodzaju inicjacja poprzez zagranie 5 fal na każdej arenie. ale z drugiej strony pokonujemy tak dużą ilość przeciwników, że exp mógłby lecieć nieco za szybko, co mogło by spowodować, iż właściwa gra byłaby zbyt prosta. zresztą pierwsze przejście kampanii i tak jest łatwe, szczególnie gdy robi się wszystkie misje. na domiar złego nie dostajemy jakichś nadzwyczajnych broni - zazwyczaj wypadają crapiszony. ale to jest spowodowane tym, że nagrody podobnie jak przeciwnicy dopasowane są poziomem do hosta.

 

mimo wszystko polecam, ale chyba tylko fanom hord wszelakich.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam,

 

 

Mam pytanie: pożyczyłem od kolegi Borderlandsy na xa i na samym początku gry zauważyłem dziwną rzecz: mianowicie po wybraniu nowej postaci i włączeniu się intro (czy jak to zwać) po jakimś czasie włącza się scena w busie gdzie potem wybieramy klasę. W mojej wersji gry kierowca coś tam sobie do nas mówi, ale dźwięku nie ma. Słychać jakieś odgłosy otoczenia ale tego co już mówi (mimo, że ewidentnie się produkuje) nie bardzo. Kolega u siebie ma to samo.

 

Niby detal a wkurza.

Czy też tak macie?

 

Posiadam oczywiście oryginalną kopię gry.

Odnośnik do komentarza

Dzięki ;)

 

btw, zauważyłem, że jak się włączy napisy w optionsach dźwięk jest ok :)

 

EDIT.

 

mam pytanko: czy ten reset skilli w stajach NEW-U można robić dowolną ilość razy w grze (oczywiście płacąc za to), czy na przykład tylko raz?

 

Czy to resetuje wszystkie punkty które nabiłem levelując czy tylko np. ostatni?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heja,

 

 

Mam następujące pytanie: czy jest gdzieś na oficjalnej stronie zakładka gdzie mogę sobie sprawdzić jakieś statystyki mojej postaci np. celność z danego typu broni czy ile razy zginąłem?

 

Bo z tego co szukałem z poziomu gry takich informacji nigdzie nie ma...

 

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

 

.edit mam też zapytanie które może wydać się ludziom dziwne: w większości RPG/h'n'slash w które grałem śmierć wiązała się z jakimiś dotkliwymi karami. Tutaj wydaje się bezkarna, tzn. nie ma wpływu na Twoją postać ile razy zginiesz bo nigdzie nie jest to zapisywane (nie liczymy straty kasy) Czy dobrze rozumuję? może niepotrzebnie się tak czaję grając xD

 

pzdr

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...