Skocz do zawartości

Borderlands


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jedną misją z początku gry,

 

 

trzeba w niej zebrać 4 części do snajperki, trzy znajduję a czwartej pomimo że jestem w miejscu wskazanym na mapie (obok takiego okrągłego namiotu) za cholerę nie mogę znaleźć

 

 

spotkał się ktoś z czymś takim???

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Taka mini recka :teehee:

 

plusy

- przejście gry (ok.25-30h)

- wciąga jak cholera

- klimat

- design

- duży i zróżnicowany świat

- humor

- ilość broni

- levelowanie postaci

- co-op

- cel shading

- brutalność

- dobrze wyważony poziom przeciwników do twojego levelu (jak nie będziesz robił pobocznych questów to gra będzie mega hard jak będzie robił wszystkie questy to gra będzie normal/hard)

- gra to mix fallout 3 w cel shading + szczypta halo, diablo, metroid prmie i kz2

 

 

minusy

- schematy

- sterowanie pojazdem

- fabuła

- brak sytemu losowań

- środowisko prawie nie zniszczalne (poza beczkami)

- początkowo marnie się rozkręca

- momentami przynudza

 

8 grafika

8 dźwięk

9 grywalność

9- żywotność

 

ocena 8+

 

PS.Fallout mnie nie przekonał i po 3h sobie odpuściłem za to Borderlands wciągnął mnie na dobre

Odnośnik do komentarza

Fallout to rpg przede wszystkim (umiejetnosci strzeleckie mozna o kant tylka sobie otrzec skoro system losuje marny damage, albo czy w ogole trafimy).

Borderlands to jednak bardziej FPS, albo raczej FPS hack&Slash - system nie dokonuje tu Bog wie jakich obliczen, mamy proste statystyki broni, prosty rozwoj postaci - a skill z Halo czy tam innego na pewno nie pojdzie na marne :).

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad tą grą ale nie wiem czego oczekiwac. Do czego byście tę grę przyrównali mając do wyboru - Fallout 3, Sacred 2, Too Human? Szczególnie pod kątem fabularnym i gameplayowym. Jest tu jakaś fabuła sensowna, czy taki bełkot jak w Sacred 2? Fallout był zarąbistą gierką IMO; Sacred przeszedłem w bólach i drugiej takiej gry, tak szybko, nie zdzierże :)

Odnośnik do komentarza

no niby podobny gameplay ale jak traktowałeś fallouta jak sptrzelanine to trochę współczuje, w falloucie strzelanie bez vatsa to była mordęga tu strzela sie rewelacyjnie, praca kamery działa bardo przyjemnie, broni jest dużo i czuć między nimi różnicę.

Oczywiście mamy bardzo fajny, miejscami bardziej miejscami mniej falloutowo-westernowy klimat: pustynie, brud, baraki, fikuśne formacje skalne i miejscami szkielety gigantycznych zwierząt[i obozy zbudowane na tych szkieletach] do tego potwory i masa niezłych świrów za przeciwników. Z materiałów filmowych jakie widziałem jak dotąd najlepiej specyfikę tej gry oddaje recenzja na gametrailers[żadne tam trailery], przynajmniej ja sie po tej recenzji nakręciłem i nie zawiodłem się.

 

A, bo i w przeciwieństwie do F3 tu swiat podzielony jest na strefy, więc nie ma tego specyficznego poczucia wolności, tu do każdego miejsca prowadzi z grubsza jedna droga.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo cos o usunieciu blokady na max 50lvl grze? Bo troche to malo, powinno byc przynajmniej 99 lub nie skonczonosc ;). Znajac zycie pojawi sie pierwsze DLC i dojdzie tam 60lvl :/

 

Pogralbym sobie dalej by sie levelapowac (nawet bez achievementa) a tak to nuda po prawie 2 krotnym przejsciu gry :/ i zrobieniem 1000

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.