Skocz do zawartości

Borderlands


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakiś dobry sposób na te latające gówna? Dopadł mnie jeden na roostlandzie (jakiś sub boss) 2sekundy i zostało mi 15hp, a na dodatek sobie lata, mogli mu jeszcze bardziej atak zwiększyć -_- Mothrakk też był przywalony, ale wyczaiłem dobrą miejscówkę w domku, bo inaczej to nie wiem jak można by go zabić. A wy macie jakieś sposoby? Nie wszędzie są domki ;F

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

ej szukam kogos do zrobienia achievementa You Will Die w DLC z Armory... masakra samemu. mam lvl 62, wiec ludzi w okolicach tego levelu slijcie invite. Ogolnie DLC warty swojej ceny, tylko troche za duzo jezdzenia jest. Nie rusze claptrapow dopoki nie skoncze armory, a z tego co slyszalem claptrapy krotkie sa

Odnośnik do komentarza

Ale mialem wczoraj jazde w Borderlands... normalnie normalne, ze nikogo nie znalazlem do pomocy. Wszedlem wiec w Custom Game, wbilem do jakiegos randomowego kolesia z lvl 69 i pytam grzecznie czy mi pomoze z arcziwmentem. On, ze spoko looz. No to gicior zakladam gre, i jazda... ja do niego z tekstem ze pewnie zgine bo potwor jest na lvl 66 a ja na 62... a on na to, ze spoko spoko, bo ma zmodowane bronie i shield'a... mowie sobie wrog = oszust, ale kij. Zabil mi potwora i mowi, ze jak chce to on mi udostepni troche broni i shielda, bo moze kopiowac. Ja mowie, ze spoko sprawdze jak to wyglada. Rzucil mi z 30 broni i jedna tarcze... tarcza ma pancerz na jakis kopniety numer w kosmos typu 212324343454 a bronie 2 perlowe robia rozkurf... ale to nie koniec, koles do mnie z tekstem, ze jak chce to mi pokaze glitche w borderlands... ja mowie, ze spoko. I tak nauczylem sie jezdzic pionowo po skalach, wbijac na dach magazynu w arid badlands, wyjsc poza mape i ogladac jak z roznych stron. Klawa sprawa zobaczyc projekt calej mapy.

 

Fajnie, fajnie... jako, ze you will die, konczyl moja przygode z armory to zaczalem grac w robolution claptrapow. Swietne DLC tylko bardzo krotkie, nie wiem po jaka cholere Gearbox robi tak (pipi) mapy po ktorych trzeba w ch.j pedalowac... Lepiej by zrobili mniejsza mape, ale z wieloma questami, o wiele przyjemniej by sie gralo. Poza tym graficznie prezentuja sie kapitalnie, bardzo fajny design poziomow i ladne lokacje. Najwiekszy f*ck U Gearbox w strone po raz kolejny arcziwmentow... trzeba spedzic ok.10h randomowo zabijajac claptrapy, zeby zebrac randomowo wypadajace itemy. Tak wiec na dzien dzisiejszy do calaka brakuje mi 3...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Wow, jaka ta gra jest piekna. Dopiero ja odkrylem, na poczatku mnie znuzyla, bo do 10 levelu, gdy jeszcze nic nie ogarniasz nie wiele sie dzieje, ale dzieki Bogu poczatek przeszedlem z kumplem i sie nie zrazilem.

Im dluzej sie gra tym bardziej wciaga, ba teraz lupi w ta gre non stop. Szkoda tylko, ze juz tak malo moich znajomych gra online. Jezeli nie mieliscie okazji, to polecam z czystym sumieniem. Obecnie mam 29 level i nie moge sie doczekac, kiedy zalicze cos nowego.

 

Ktos chcialby jeszcze pograc, albo moglby mnie jakos wspkmoc dobrymi sheldami, bo miejscami ciezko jest grac samemu. :)

Odnośnik do komentarza
Wow, jaka ta gra jest piekna. Dopiero ja odkrylem, na poczatku mnie znuzyla, bo do 10 levelu, gdy jeszcze nic nie ogarniasz nie wiele sie dzieje, ale dzieki Bogu poczatek przeszedlem z kumplem i sie nie zrazilem.

Im dluzej sie gra tym bardziej wciaga, ba teraz lupi w ta gre non stop. Szkoda tylko, ze juz tak malo moich znajomych gra online. Jezeli nie mieliscie okazji, to polecam z czystym sumieniem. Obecnie mam 29 level i nie moge sie doczekac, kiedy zalicze cos nowego.

 

U mnie odwrotnie. Na początku zapowiadało się nawet ciekawie, a później tylko backtracking, czasochłonne łażenie po nieciekawych lokacjach, nudne questy, będące tylko pretekstem do łażenia w te i z powrotem i tylko strzelanie, strzelanie do kolejnych przeciwników. Nie ma tak fajnych w Falloucie dialogów, słaba fabuła, brak ciekawszych postaci (tylko Moxxi zapamiętam). Nawet osiągnięć zupełnie nie chce mi się robić.

W sumie sam się dziwię, bo oceny, które zresztą skłoniły mnie do zakupu, są bardzo pozytywne, ale nie mogę się przekonać. Mój najbardziej nietrafiony zakup gry na X360, serio.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, najlepsze jest to, ze w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Fabuly brak, a nawet jak jest, to w ogole czlowiek nie staram sie jej ogarnac, questy powtarzajace sie, znajdz, zabij, odzyskaj, postacie ktorych nie zapamietasz, ale te cale zbieractwo, levelowanie, ciagla eksterminacja na rozne sposoby jakos mnie pochlonela. Jakbym znowu gral w Diablo bedac nastolatkiem. :)

W praktyce w gre na dwóch graczy należy grac razem od samego początku do samego końca. Wyjasniam dlaczego.

Oczywiscie poszkodowany jest ten co by nie grał cały czas. Jesli ty przejdziesz jakąś misje a potem kolega dołączy to dla niego ta misja nigdy sie nie pojawi ani efekty jej nigdy dla niego nie bedą działać

* Niektóre misje odblokowują dodatkowe miejsce na broń (max 4 - chodzi o te miejca pod krzyzakiem)

* Misje znajdywania "zestawów naprawczych" dla zepsutych robocików dają dodatkowe 3 miejsca w plecaku - jesli ty zrobisz tą misje gdy bedziesz grał sam to kolega już nie zdobedzie tych 3 miejsc w plecaku (bo robocik już naprawiony)

* Jesli kolega nie grał tak że ma mniejszy level od Ciebie o około -4, -5 lev to bedzie mu bardzo trudno zabić wrogów (czesta smierc kolegi)wiec poziom sie długo nie wyrówna - ogólnie nie ma dostosowywania leveli wrogów do graczy. Levele wrogów są z góry ustalone w zależnośći od terenu/miejscówki. Kolega jak nie gra z Tobą to mu level nie rosnie.

 

Co do reszty pytań.

Grając w dwóch każda postac zapisuje sie osobno (nie ma wspólnego save'a)i niezależnie. Poprostu save jest tylko wtedy i tylko dla tej postaci która własnie podchodzi do punktu zapisu.

Spilit jest tylko wertykalny

 

Co do pojazdu to w przejsciu drugim nie jest on już taki niezniszczalny.

Online za to dziala, tak jak powinno. Kumpel ze slabszym levelem moze dolaczyc w kazdej chwili, pozniej wrocic do swoich niezaliczonych misji. Poza tym, dosc szybko sie rozwija, bo punkty doswiadczenia za moje kille przydziela wszytskim.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Naszła mnie ochota na scalakowanie Borderlandsów odpalam gierkę dzisiaj chcę wczytać sejwa i dupa zbita uszkodzony .... nie wiem jak to możliwe ,ale całe moje levelowanie poszło się paść .. LvL64 ,najlepsze tarcze ,broń .....

 

Czy toś może posiada jakieś dopakowane bronie/glicht ,tarcze itp itd i był by na tyle miły aby się nimi podzielić lub zna jakiś sposób aby zdobyć ww arsenał proszę o kontakt na PW /XBL

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli byś chciał używać tych broni to i tak nie będziesz mógł - każda broń (wypasiona) ma jakiś wysoki, wymagany lvl aby jej używać. Więc lvl'e i tak musisz sobie dobić. A sposób jest - nie wiem jak na X'sie ale na PS3 osoba która ma dobre bronie, tarcze etc. zgrywa Save'a na pena, odpala grę, oddaje komuś cały arsenał i wychodzi. Potem wczytuje Save z pena i gotowe.

 

A jeśli chcesz szybko nabić lvl to proponuje Ci grać z kimś kto ma bardzo wysoki lvl - Twoja postać bardzo szybko poleci w górę.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...