Skocz do zawartości

Borderlands


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

2. Wyekwipowałem sobie modyfikator klasy, który dodaje mi 2 pkt. do skilla, ale nie ma róznicy, nadal wyświetla mi sie ta sama liczba (1) WTF? Jest jakaś różnica?

Różnica jest. Najłatwiej chyba to sprawdzić na umiejętnościach zwiększających pojemność magazynku. Działa nawet jeśli masz już dany skill wymaksowany (czyli możesz mieć, powiedzmy, łącznie 8 w danym skillu), ale nie działa jeśli nie masz choćby jednego punktu w skillu.

Odnośnik do komentarza

Ktoś z was grywa na multi?

Czy gra nie wydaje wam się zdeczko trudna? A przynajmniej wymagająca ciągłej uwagi?

To chyba jedyna rzecz, która nie łączy Borderlands z Diablo. Tam gołą postacią można było biec b. daleko, a tu jeden krok za daleko i ma się na karku 10 agresywnych przeciwników i respawn kolejnych za plecami :]

 

trudna nie jest, jedynie wymagająca

wczoraj skończyłem pierwszy raz, prawie 26h na liczniku (wszystkie misje zrobione), przy drugim podejściu dopiero zaczyna się zabawa - i tak nie ma mocnych na moje magnum;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ale ten nowy dodatek to skok na kase... gearbox ssie... nowe to sa 3 areny i troche audio... na arenie ci sami znani przeciwnicy, i kopia firefight z ODST... dodatek powinien max kosztowac 400MSP... do tego w pojedynke na 50lvl nie ma szans by przejsc wszystkie 5 rund. Ja na drugiej rundzie 2-3 fali gine... i czeka mnie restart... sux

 

PS level cap nie zostal zwiekszony

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

to jeszcze mi powiedz jak tu się odróżnia misje wymagane od tych opcjonalnych. Zielone to te główne ?,

I jeszcze jedno pytanko: Gram już 3 godziny, mam 10 level, pancerz na 160 itd, a przeciwnicy od misji "Sladge House" jadą po mnie jak po burej suce. Czuję się jakbym grał w CoD na veteranie. Ta gra jest taka hardcorowa czy ja coś przegapiłem po drodze/ w opcjach ?

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Tez tak miałęm , dodatkowe misje to z "tablicy ogłoszeń" mały robocik nas o nich informuje, moze popatrz na broń grałem snajperem w tym samym momencie gry poczyłem wkurzenie z powodu tej misi , mialem beznadziejny sprzet i to była wina, zrób misje nie od zeda tylko od gościa na werandzie domu wez loot i dobierz to co możesz i napewno da rade.

Odnośnik do komentarza

przyznam, że na początku... na Arid Badlands szczególnie, gra potrafi dać w kość. niestety albo trzeba zacisnąć zęby i przełknąć wiele respawnów, albo robić misje począwszy od potencjalnie najłatwiejszych, tzn. tych które w briefiengu mają podany możliwie najniższy level i tak po kolei do coraz trudniejszych. z czasem, gdy będziecie lecieć wszystkie możliwe misje, to gra staje się momentami nawet zbyt łatwa... a zwieńczeniem dla mnie był śmiesznie prosty boss. powiem tak - do połowy Dahl Headlands może być trudno, później robi się o dziwo łatwiej. ale warunek jest taki, że nic nie pomijasz.

 

kwachus ma rację, kulawy ślepiec TK Baha daje prostsze misje niż Dr. Zed oraz Bounty Board. zacznij od nich, a później wróć do tych trudniejszych.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzisiaj dostałem i pierwsze co mi się rzuciło w oczy mocne nasycenie kolorów, trzeba się przyzwyczaić :) Widzę, że znajdki są dosłownie wszędzie, więc pewnie będzie lizanie każdego kąta jak w Bioshock'u :thumbsup:

 

Kakko40i4: To z brakiem głosu kierowcy też miałem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...