Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie sam mysle czy by nie sciagnac, do kina tez pojde bankowo, a batman to nie jest jakis popis efektow specjalnych, chce tylko obejrzec jokera, tyle ;]

 

master, napisz mi na pmce jak to wyglada.

 

Nie jest zbyt ciemno, generalnie wszystko ladnie widac a efektow w tym filmie i fajerwerkow malo; dzwiek ujdzie w tloku - ja ogladalem na telewizorze kineskopowym ze sluchawkami na uszach, dla mnie spoko; do kina to na Wanted lepiej isc a nie R5 w domu ogladac.

 

Nowy Batman po 2 seansie... Nie jest niczym miazdzacym, co przyciaga to kreacja Jokera. Jego rozkminy nt. zycia, sensu tego, co robi batman; jego zachowania (szalenstwo w oczach i opowiesci o genezie powstania jego osoby) czy w koncu mimika po prostu rozwalaja na lopatki i trzeba to zobaczyc. Sam film to w sumie to, co zwykle z tym, ze kilka razy potrafi zaskoczyc (vide akcja z poczatku filmu i konspiracja w szeregach szajki rabusiow, ktora prowadzi do dosyc nieoczekiwanej konkluzji); mocnych akcji o ktorych mozna powiedziec kumplowi by zachecic go do ogladniecia jak na lekarstwo; no nie liczac koncowych scen w tunelu.

 

Najwiekszy zawod to fakt, ze... Film nic nie wyjasnia, nie zabija jakims poteznym zamknieciem - ogladalo sie go, jak jeden wielki trailer nastepnej czesci. Po glebszej analizie czuje zawod, smierc aktora odgrywajacego postac jokera mi przeleciala kolo ucha w niczym atrakcyjnosci obrazu nie podnoszac. Dobry film z "gackiem", ale ocena na imdb z prawda nic nie ma wspolnego - jest fajnie, rozkreca sie przez 2,5 h by nagle pomachac do widza peleryna nietoperza i zobaczyc creditsy...

 

Odnośnik do komentarza

Jestem "po" i przyznam - film świetny, bardzo dobry i z kilkoma fajnymi pomysłami. Czasem reżyseria kulała, czasem coś kiczowatego ale to jest właśnie esencja Batmana. Gadki Jokera mistrzowskie (znikający ołówek czy jego "wiesz skąd mam te blizny?"), druga twarz Two-Face przepaskudna, scenariusz nie tak zły - film który bardzo zasłużył na 9- lub 8 z wielkim plusem... Polecam. Już się bałem po opinii Zeratula nawet pomijając fakt, że on krytykuje to co wszyscy lubią/czekają.

A twórcy już zapowiedzieli kolejną część?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Wczoraj widzialem...najelpszy film o batmanie,joker to mistrzostwo swiata(olowek,wyjscie ze szpitala sic!) imho pobil wersje jack-a lewym jajkiem,two face swietny,dwie rzeczy bola : glos batmana-tylko z poczatku bo potem jako tako sie przyzwyczajasz , manewr motorkiem to istny wtf!

Film na 9/10 nie ma chu.ja na mariole..lece do kina jak bedzie premiera 8)

 

Odnośnik do komentarza

Znajomy oglądał w Anglii, jest mocno podniecony. Najlepszy film wszech czasów to oczywiście nie jest, ale mówi, że najlepszy film na podstawie komiksu - a to wielki fan Burtona. Oczywiście głównie dzięki Jokerowi. W każdym razie chomikuję kasę i mam nadzieję, że załapię się na jakiś seans przedpremierowy w najbliższy weekend. Ktoś może wie, gdzie w Warszawie będzie? Femina?

Odnośnik do komentarza
Jestem "po" i przyznam - film świetny, bardzo dobry i z kilkoma fajnymi pomysłami. Czasem reżyseria kulała, czasem coś kiczowatego ale to jest właśnie esencja Batmana. Gadki Jokera mistrzowskie (znikający ołówek czy jego "wiesz skąd mam te blizny?"), druga twarz Two-Face przepaskudna, scenariusz nie tak zły - film który bardzo zasłużył na 9- lub 8 z wielkim plusem... Polecam. Już się bałem po opinii Zeratula nawet pomijając fakt, że on krytykuje to co wszyscy lubią/czekają.

A twórcy już zapowiedzieli kolejną część?

Christian Bale ma kontrakt na 3 części, dodaj do tego ogromny sukces Dark Knight\a, a dostaniesz kolejne 3 częsci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Znajomy oglądał w Anglii, jest mocno podniecony. Najlepszy film wszech czasów to oczywiście nie jest, ale mówi, że najlepszy film na podstawie komiksu - a to wielki fan Burtona. Oczywiście głównie dzięki Jokerowi. W każdym razie chomikuję kasę i mam nadzieję, że załapię się na jakiś seans przedpremierowy w najbliższy weekend. Ktoś może wie, gdzie w Warszawie będzie? Femina?

mrocznyrycerzintrogp1.jpg<-- W Cinema City

 

 

Odnośnik do komentarza

To pewnie tak specjalnie, krok ku urealnieniu postaci- gdyby Batman mówił takim samym głosem jak Bruce Wayne, ktoś by się w końcu kapnął kto jest kto.

 

W każdym razie te Wasze pochlebne opinie napawają mnie niezwykłym entuzjazmem, bo samemu gustowi zachodnich hamburgerów nie do końca ufałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...