Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to plotki, ale jeżeli się okażą prawdziwe to na jesień pojawi sie prawdziwe monstrum a w nim:

 

-GPU i CPU w architekturze 0,65nm

-prawie bezgłośny system chłodzenia

-320 GB dysk twardy

-IPTV

-Wbudowane WI-FI

-Wbudowane HD-DVD

 

Pewnie jeszcze dołożą do tego ten kontroler z czujnikami ruchu.

Źródło: www.x-scene.com

Edytowane przez mike.mayers
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przegiecie paly, ludzie sie zalamuja, za cene jak kupowali 360tke, teraz mozna kupic elite, nie mowie juz jak Ci pierwsi dostana 3ciego lv. wku......a gdy wyjdzie wersja "ultimate" jezeli takowa bedzie. Zreszta jak chyba wszyscy.

 

No nic, ja bym sie na to pisal, puki co jedyna dla mnie ciekawa oferta to edycja halo ( nie lece szczegolnie jakos na dysk 120GB )

 

Ale jezeli chodzi o wifi/chlodzenie/iptv/ oczywiscie hd-dvd, full opcja 1999 byl bym wstanie wylozyc.

 

Ciekawe czy to info sie potwierdzi.

 

EDIT:

 

Procek 45nm, mysle ze by byl rozwiazaniem na miare roku 08.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

a maja prawo, M$ zawsze albo nie potwierdza, albo dementuje jako plotka, po czym zwykly "szaraK' gotow stwierdzic, eeee nie bedzie innej lepszej wersji, moja utrzyma sie tak jak jest, po czym po 4 max miesiacach, dowiaduje sie ze w cenie za jaka kupil konsole, jest o wiele, wiele mocniejsza. ( Pazdziernik zakupilem za 1600 360tke zwykla, za kilka miesiecy byl elite z dyskiem 120 i hdmi w cenie 149pln wiecej, tez nie byl potwierdzany. )

Odnośnik do komentarza
Wątpie żeby to była prawda ale już wyobrażając sobie taką sytuację (chociaz watpie aby byla mozliwa) jak M$ zamierza traktować użytkowników "starej" 360tki? Ogólnie to zanim nie będzie oficjalnych info, radziłbym zamknąc topic :(.

A jak ma traktować? Gry i tak nie będą wychodzić na HD-DVD, ludzie mogą tylko narzekać, że mają choćby Elite, a nie jest to już najlepsza wersja konsoli, choć gra się na niej tak samo dobrze jak kiedyś. Zresztą na razie to tylko plotka, a i z niej wynika, że może to być nieco inne urządzenie, być może firmowane przez Toshibę, dla którego gry nie będą głównym celem.

I być może na temat trochę za wcześnie, przede wszystkim skąd nazwa Ultimate i tytuł sugerujący, że nowa wersja konsoli stała się faktem?

Odnośnik do komentarza

Żadnej firmie nie jest na rękę zapowiadanie obniżki cen konsol.

 

W ten sposób wszyscy będą czekać i zmniejszać aktualną sprzedaż.

Cenę się obniża, jak już rynek nasycił się produktem za daną cenę.

 

 

Dla tych, których to wkurza polecam kupić ps2 za 300zł. To powinno zabić ludzi, którzy kupili dwójkę przy premierze za 3000zł.

Odnośnik do komentarza

Nazwę wybrali iście kozacką. Xbox 360 Ultimate :(

 

Xbox wchodzi na salony. Dotychczas panowało przekonanie wśród, że X360 to tradycyjna konsola do HC roomu, z małym telewizorkiem dla opanowanych manią hardcoreowego ciorania i nabijania w hardcoreowych grach hardcoreowych GSów, . Czas aby to zmienić.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

pod względem ilości konsol to trochę przeginają, tak im się konsolka źle sprzedaje ? Nie wiem jak można w ciągu 2 lat wypuścić 6 wersji i jeszcze szykować 7 (core, arcade, premium, premium z HDMI, Elite, Halo Edition) - masakra, fajnie mieć wybór, ale każde wprowadzenie nowego modelu to zawód u większości osób - w tym mnie. 3 wersje to max co powinno powstać, ew mogli darować sobie elite, poczekać i dac odrazu tego Ultimate (badziewsna nazwa swoją drogą).

nie wiem co ten ms wyprawia..

Odnośnik do komentarza

Ta... jeszcze troszkę i będzie kilkanaście edycji Xboxa 360, a za 3 lata gry nie będą obsługiwać Core'ów albo będzie to utrudnione :(.

 

Ładnie, najpierw Core i Premium, potem Elite, następnie Ultimate, dalej ... ?

Odnośnik do komentarza

Wszystko cacy ale z wbudowanym czytnikiem HD-DVD przesadzili grubo. Jeśli taka wersja się ukaże bedzie to istotna zmiana specyfikacji produktu, który zmian mieć nie powinien. Może za jakiś czas się jeszcze okaże, że na rynku będą lądowac gry w wersjach 4 DVD lub na jednej HD-DVD? paranoja. Nigdy na rynku konsol się takie coś nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza

Jak można być zawiedzionym, że wychodzi nowa wersja? Przecież to chore.

 

 

Playa jedynki też było trochę. 1002, 5002, 5502, 7002, 9002, psOne. Podobnie z dwójką.

PS3 też ma masę wersji. Wersja ze sprzętowym emulatorem ps2 i z programowym. Jest też tańsza wersja całkiem bez emulatora.

Do tego wersje z różnymi dyskami i slotami na karty.

 

 

Jak ktoś chciał. To kupił ps2 za 3000zł i się świetnie bawił przez kilka lat.

Jak ktoś chciał zaoszczędzić, to kupił ps2 za 300zł na te święta.

Odnośnik do komentarza

Niech będzie sobie czytnik HD-DVD, skoro gry i tak będą na DVD, M$ siakoś mówił przy okazji premiery czytnika, że filmy i owszem, będą, ale gry nie.

 

Tyle, że pierwsza wersja PS2 działała tak samo, jak ostatnia. Wszystkie gry na pierwszej i ostatniej działały identycznie, a i możliwości były te same (no chyba, że mówimy o przerabianiu, wtedy grubasek ma przewagę). W każdej wersji był czytnik DVD. Nie było jakiś dodatkowych czytników dołączanych oddzielnie.

To samo z PSOne.

 

PeeStrójka ma kilka wersji, zgoda, ale na więcej się nie zanosi, jak już na tańsze, coś w stylu PSTwo, czyli slimki. Nie ma jeszcze czegoś takiego jak PS3 Elite z wielkim dyskiem, dodatkowym złączem i innymi bajerkami.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Niech będzie sobie czytnik HD-DVD, skoro gry i tak będą na DVD, M$ siakoś mówił przy okazji premiery czytnika, że filmy i owszem, będą, ale gry nie.

A to Microsoft ściemniać nie umie? Przeciez jak będą chcieli to zaczną wydawać gry na HD-DVD i nic z tym nikt nie zrobi. Oprócz w(pipi)ionych klientów którzy będą żonglować stosem płyt DVD grając w jeden tytuł.

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo zastanawia cena tego cuda, ciekawe czy możemy liczyć na cenę poniżej 2k złotych na starcie? Jak stanieje i mój premium padnie (tfu) to możliwe że sobie zafunduje nową wersję, JEŻELI będzie opcja że gry zaczną wychodzić na hd-dvd i będzie jakaś większa różnica niż zmiana płytek (szybsze loadingi? Bonusowe materiały?).

Odnośnik do komentarza

Ale nie ma w tej chwili o tym mowy, większość posiadaczy ma konsolę z twardym dyskiem i mimo to niemal nie ma gier które go wymagają (niektóre oferują dzięki niemu nowe możliwości). Tymczasem pewnie użytkownicy konsoli z napędem HD DVD jeśli takowe w ogóle się pojawią, będą w mniejszości i wątpliwe by pod nich robiono inne wersje gier HD DVD only.

Odnośnik do komentarza
I czym się różniły między sobą 1002, 5002, 5502, 7002, 9002 ? Nie licząc psone, myślę ze większy dysk, hmdi czy nawet kabel na padzie, nie mówiąc o innym czytniku to duże zmiany.

 

 

Wersja 1002 miała więcej wyjść do obrazu i dźwięku względem kolejnych. 7002 miała nowy dashboard i była sprzedawana z Dualem. 9002 było okrojone o wyjście rozszerzeń. PSOne było mniejsze i też nie miało wyjścia na dodatkowy sprzęt.

 

 

Każda kolejna była tańsza od poprzedniej. Sam miałem 3 playe, bo czytniki strasznie słabe były. Pierwsza wersja kosztowała coś około 2000zł, co było astronomiczną kwotą uwzględniając inflację.

Odnośnik do komentarza

A ja się cieszę, że dzięki temu będzie taniej. "Musiałem" poczekać rok na i trafiłem akurat na arcade, póki co nei narzekam, gorzje jak bym miecha wczesniej kupił ixa 90nm. Ta nowa opcja ultimate (a jest to tylko nazwa wstępna, dla celow marketingowych etc) póki co nie ma niczego co by mnie zachęcało do zmiany tego co mam na tego 'Ultimate'.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...