Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Hi @ll

 

Czy ktoś mógłby rzucić podpowiedzią gdzie znajdę kogoś "kto się zajmuje medycyną", początkowy quest, prawdopodobnie chodzi o kogoś kto mi da pigułki na malarie.

 

Pzdr

Centralnie środek mapy, tam masz miasto i kościół gdzie jest murzyna ksiądz(diller:D) dający tablety zazwyczaj za jakiegoś questa(jak zwykle monotonnego :/).

Odnośnik do komentarza
Hi @ll

 

Czy ktoś mógłby rzucić podpowiedzią gdzie znajdę kogoś "kto się zajmuje medycyną", początkowy quest, prawdopodobnie chodzi o kogoś kto mi da pigułki na malarie.

 

Pzdr

Centralnie środek mapy, tam masz miasto i kościół gdzie jest murzyna ksiądz(diller:D) dający tablety zazwyczaj za jakiegoś questa(jak zwykle monotonnego :/).

Oki, dziekować :)

Odnośnik do komentarza

Hi

 

Ja z zapytaniem,

czy mój kumpel Warren musi zginąć podczas misji? Miałem mu pomóc w zasadzce, ale zanim zdążę dolecieć do niego to już smrodzi niebieskim dymem, rozwalam wszystkich w koło, pisze że misja wykonana, i jak próbuję go uleczyć to po paru dawkach leku koleś umiera. Tak ma być czy coś spartoliłem.

 

Zastanawiam się czy jeżeli on zginie to dostane achiva za uratowanie wszystkich kumpli, czy konieczne jest aby wszyscy oni przeżyli do momentu uratowania ostatniego?

 

 

Pzdr @ll

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
ja powiem tak: jak dla mnie lepiej gdyby Far Cry zachował swoją liniowość i skrypty z częśći pierwszej. Byłaby lepsza gra. Freeroamin nudzi po czasie. Niestety.

 

liniowość z części pierwszej? co ty bredzisz?

na misje nie mam czasu bo biegam sobie po mapie i badam zakamarki, przy okazji upolowałem 3 kury, jedną kozę i 4 antylopy

Odnośnik do komentarza
ktos wie jak z ta wersja PL jest czy nie ma lub kiedy bedzie? :huh:

 

7 listopada.

w piątek dzwoniłem do mojego zaprzyjaźnionego sklepu i poinformowano mnie ze rozmawiali (sklep) z Cenegą i w odpowiedzi na "jak to bedzie z polską wersją jezykową" była odowiedz że nie wiadomo czy sie na 7listopad wyrobią i nawet nie wiadomo czy wogóle bedzie polska wersja.

 

czyli czuje ze bedzie nic.

Odnośnik do komentarza
ja powiem tak: jak dla mnie lepiej gdyby Far Cry zachował swoją liniowość i skrypty z częśći pierwszej. Byłaby lepsza gra. Freeroamin nudzi po czasie. Niestety.

 

liniowość z części pierwszej? co ty bredzisz?

na misje nie mam czasu bo biegam sobie po mapie i badam zakamarki, przy okazji upolowałem 3 kury, jedną kozę i 4 antylopy

faktycznie źle to ująłem ;] chodziło mi o to, że lepiej by było gdyby była "wytyczona ścieżka", bo jak dla mnie ten freeroaming jest nudny i tyle ;]

Odnośnik do komentarza
ja powiem tak: jak dla mnie lepiej gdyby Far Cry zachował swoją liniowość i skrypty z częśći pierwszej. Byłaby lepsza gra. Freeroamin nudzi po czasie. Niestety.

 

liniowość z części pierwszej? co ty bredzisz?

na misje nie mam czasu bo biegam sobie po mapie i badam zakamarki, przy okazji upolowałem 3 kury, jedną kozę i 4 antylopy

faktycznie źle to ująłem ;] chodziło mi o to, że lepiej by było gdyby była "wytyczona ścieżka", bo jak dla mnie ten freeroaming jest nudny i tyle ;]

To w takim razie gra nie dla ciebie. Bo jednym z jej głównych ficzerów jest właśnie free-roaming. Potwierdzaja się słowa Hiva - kto lubi dynamiczna akcję niech lepiej nie spogląda w stronę FC2.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

(pipi) a nie gra... Przestało mi ładować save'y. Biorę Save z niedzieli z godziny 14:43, załaduje. Zapiszę, wychodzę z gry. Biorę continue i konsola zwieche łapie. To samo z save'ami zrobionymi później niż godz. 14:43. Spoko, 5h w plecy miałem w niedziele bo się okazało że nie ładuje. W sobote muszę na jednym save'ie przejść :/

To nie jest wina płyty, odpinam dysk twardy i gra się normalnie. A najlepsze jest to że odłączając kabel sieciowy powinno pomóc right? Wtedy w ogóle nie ma nawet napisu loading, po prostu freeze.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Niestety, ale FC2 zabiła głupota i bezmyślność ludzi z Ubisoft. Dwa największe błędy i bugi zniechęcające do dalszej zabawy to:

 

1) Durna sztuczna inteligencja przeciwników w samochodach. Podkreślam w samochodach, bo już poza pojazdem jest całkiem OK.

mianowicie debile w samochodach zawsze postępują w ten sam sposób czyli próbują podjechać jak najbliżej nas, staranować i wysiąść z pojazdu. Po dziesięciu razach aż rzygać się chce, monotonia i głupota. To w grach na PSXa były lepsze algorytmy postępowania przeciwników...

 

2) Nieszczęsne outposty i posterunki. Gdzie do cholery Ubisoft miało rozum(chyba zostawili w afryce) rozmieszczając je i nie dając nam możliwości ich definitywnego zdobycia?? :angry: Czy nie mogli zrobić tego w ten sam sposób jak jest z save-hous'ami gdzie raz zdobyty jest już później do końca nasz?

 

 

Ręce człowiekowi opadają poprostu, kupiłem ta grę z wielkimi nadziejami, pierwsze wrażenie po odpaleniu gry było piorunujące, a tu taka tragedia psująca tą free-roamingową grę niestety :(

 

 

To jest karygodne aby tak popsuć gameplay. Przytoczę specjalnie tutaj GTA San Andreas gdzie zdobywało się dzielnice i po zdobyciu wszystkich miało się je na zawsze. Gracz miał satysfakcje i nagrodę po zdobyciu każdego terenu.

Edytowane przez PESinter
Odnośnik do komentarza
(pipi) a nie gra... Przestało mi ładować save'y. Biorę Save z niedzieli z godziny 14:43, załaduje. Zapiszę, wychodzę z gry. Biorę continue i konsola zwieche łapie(...)

to jest bug. masie osob juz tak sie stalo(w tym mi) ; p. w dodatku wystepuje na wszystkich trzech platformach. wogole ta giera jest na maxa zabugowana. wystarczy popatrzec co sie dzieje na oficjalnych forach ubi. pozostaje czekac na patcha...

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/frm/f/1821007696

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1...96/m/9411061796

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ad.php?t=100068

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza

Pieprze patcha, gram na multi, a w sobote nocke zarwe do niedzieli by przejść na jednym savie. Tylko wiecie co najgorsze? Że jak zginie to przecież gra się zatnie przy loadingu i trzeba będzie od początku zaczynać... A potem w (pipi) daleko sprzedam to... Chce ktoś w poniedziałek za 140 zł kupić FC2?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...