Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Psykoman - widziałem że zamowiłeś PL wersje - daj znać czy warto, jak z tłumaczeniem, czy nie ma "kwiatków" jezykowych itp. Bo jak zrypali to zamawiam Anglika.

Zamowilem w sklepie cenegi i po kilku dniach gdy produkt byl niby dostapny a nie wyslylali anulowalem zamowienie i kupilem wersje angielska

 

 

Dzieki Elvis

Edytowane przez Psykoman 187
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli macie często/cały czas DNS ERROR albo nie działa Wam sieć w jakiejś grze a w innych tak, to spróbujcie wpisać ręcznie w konsoli jakieś DNS np:

 

OpenDNS 208.67.222.222 lub 208.67.220.220

TPSA 194.204.159.1 lub 194.204.152.34 (możecie wpisać nawet nie mając netu z tepsy, będzie działać i nic się nie stanie)

...albo poszukajcie sobie jakichś innych w necie.

 

Chodzi o to że DNS oferowany przez Waszego ISP może nie umożliwić połaczenia z serwerami z jakich korzystacie grając online, więc trzeba skorzystać z lepszych. Te które wymieniłem napewno działają tak jak trzeba bo sam z nich korzystam.

 

Oczywiście DNS ERROR wszędzie sporadycznie się zdarza, więc jak czasami wyskoczy to nie ma powodów do paniki...

 

Generalnie poczytajcie TEN temat - wiem że dużo tego jest więc na szybko.

 

Chello generalnie tak już ma :( Raz gra działa, innym razem nie. Niektóry gry działają a niektóre już nie :/ albo wogóle czasem rozłącza bez powodu...

O VECTRA w sumie nic za bardzo nie wiem :/

I dajcie znać czy to co opisał CHINDOOS pomogło.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mi to pomogło z MotorStormem. Niestety FC2 PL nie działa online mimo to. Wygląda to tak, jakby gra jednak łączyła się z serwerem ale wyskakuje komunikat, że nie znaleziono pasujących graczy lub pokoji (zależnie od tego którą opcję wybierzemy). Mieszkam w tym samym bloku co Patricius wiec sprawdzałem na jego kopii.

Oprócz tego wiem, ze jeszcze jednak osoba ma wersję PL, ma internet z sieci lokalnej, ale nie wie jakie jest źródło (ale raczej żadna kablówka) i jemu też FC2 PL nie działa.

W ogóle jest tu ktoś, kto ma wersję PL i działa mu online?

Odnośnik do komentarza

Patricius - podaj numer do Ubisoft'u - mi też nie działa online...

Zadzwoń także do Sony i im zgłoś problem: 0 801 230 000 - wogóle to niech więcej osób tam zadzwoni to może coś z tym zrobią.

 

022 306 00 63 numer do UBISOFT Polska - tam dzwonić jak ktoś ma wersję PL i mu nie działa online.

 

Fajna rzecz wyszła na jaw :) - serwery są Sony ale obsługa jest po stronie Ubi :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Właściwie nie wiem po co wam net w tej grze. Akurat multi w FC2 jest żenująco nudne.

 

No chyba że ktoś tutaj atakuje trofea.

Mi tak bardzo nie zależy ale... uważam że Twoje podejście jest na wstępie złe - płacę tak samo jak inni więc wymagam i chce dostać produkt 100% a nie wybrakowany czy obcięty... I sam bym chciał mieć możliwość ocenienia multi w FC2 a na wejściu zostałem tego pozbawiony.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem właśnie kolejny raz z z UBI - ponoć Londyński (?) oddział Sony się zainteresował sprawą nie działającego online w polskiej wersji. Zobaczymy czy coś z tym zrobią bo zazwyczaj tylko dużo gadają i nic z tego nie wynika.

Tylko dlaczego Londyn... chyba mamy polski oddział z tego co wiem - może serwery są w UK.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z przejsciem gry. Jestem w drugim akcie i mam misje z barką, tzn. muszę pomóc temu gościowi odeprzec atak z brzegu. Wszystko jest ok do czasu, az trzeba z nim porozmawiac na tej barce. Naciskam trójkąt i nic. Jakiś bląd w grze? Próbowałem juz różnych sposobów, np. wypłynąć na jezioro i wrócić. Wtedy przeciwnicy pojawiają się na nowo. Kasuję ich i znów to samo, nie da się porozumieć z tym skośnookim na pokładzie. Please help!

Odnośnik do komentarza

Całkiem niedawno przechodziłem tę misję - nie miałem takich problemów. Natomiast rozumiem Twój problem nie znoszę takich kłopotów - w far cry 2 miałem do tej pory jak na razie tylko problemy z odblokowaniem "osad strażników" oraz "save pointów". Natomiast miałem bugi już w wielu pozycjach w których nie można nic dalej uczynić np. oblivion. Moja wersja Far Cry 2 to ntsc\usa. Spróbuj wcześniejszych save'ów, chyba że musiałbyś sporo powtarzać to lipa.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwszy raz "spotkałem" kogoś online. Co prawda nie pograłem bo nas rozłączyło, ale... wygląda na to że Far Cry 2 w wersji polskiej łączy się TYLKO z innymi wersjami PL :( No to mamy przerąbane jeśli tak rzeczywiście jest i tego ograniczenia nie zdejmą...

 

Aha - nie mówie że tak jest na 100% - najdalej do jutra postaram się to sprawdzić... :/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

ostatnio kupilem sobie ta gre i naprawde jest swietna. nurtuje mnie tylko jedna sprawa...

Mianowicie znalazlem Golden Gun AK-47 i nie widze roznicy poza tym ze jest zloty. Taka sama celownosc ma i rozrzut jak normanly AK a pozatym zapewnienia ze sia nie zacina i nie psuje to jakis bullshit.Juz pare razy zdarzyl mi sie zaciac.

Tez tak macie?? tylko AK-47 moze byc golden czy sa jeszcze jakies inne bronie ktore sa golden?

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Wersja PL byla dostepna od poczatku?

Bo zamowilem wersje kolekcjonerska (razem z przesylka 120zł), ale dopiero teraz zauwazylem ze jest wersja PL i zastanawiam sie czy anulowac tamto zamowienie i wziac PL, co radzicie..?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...