Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem po paru h i na razie zawod:/

jedna mala rzecz ktora mnie irytuje to.... brak adrenaliny podczas wymian ogniowych

nie wiem, pewnie to tylko ja ale bez powera sa strzelaniny

grafika bardzo fajna, dziek super, swiat wielki ale sama walka slabsza jak dla mnie niz w innych shoterach

juz sie zastanawiam nad wymiana na fable

 

 

Spróbuj się pobawić w edytorze to ci pewnie minie :)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
jestem po paru h i na razie zawod:/

jedna mala rzecz ktora mnie irytuje to.... brak adrenaliny podczas wymian ogniowych

nie wiem, pewnie to tylko ja ale bez powera sa strzelaniny

grafika bardzo fajna, dziek super, swiat wielki ale sama walka slabsza jak dla mnie niz w innych shoterach

juz sie zastanawiam nad wymiana na fable

Jak oglądałem trailery miałem to samo wrażenie, dlatego nie zdecydowałem się na ten tytuł... przynajmniej narazie :)

Odnośnik do komentarza

ja mialem podobnie jak Incognitos . wszystkie trailery nie przekonaly mnie do gry i ogolnie ostatnio wszystkie gry od Ubi mnie rozczarowuja a juz najwieksza padaka to byl Assassin's Creed. gre kupilem w dniu premiery i pogralem dokladnie dwa dni po czym tak mnie znudzila ze od razu ja wymienilem. teraz bardzo ostroznie podchodze do kazdej produkcji Ubi. bylem wczoraj w sklepie i mialem wybor pomiedzy Bioshock, Dead Space i Farcry. myslalem chyba z pol godziny i w koncu wzialem Bioshock i Dead Space, obie gierki polecam. pierwsza jest zajebista, o tym nikomu mowic nie trzeba, ale Dead Space naprawde mnie zaskoczylo, na plus oczywiscie. nie spodziewalem sie ze EA moze zrobic cos tak grywalnego. wyszlo polaczenie Resident Evil 4 + Alien vs Predator.

Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze pytanie co do interakcji z otoczeniem i fizyki. Ile rzeczy da się zniszczyć, uszkodzić, porozrzucać itp? Da się kosić drzewa? jeśli tak to czy wszyskie, lub większość? Czy może tylko gałęzie? To samo z budynkami itp. Chodzi mi głownie o porównanie do Crysisa.

Tyle, ze w crysisie normalnych budynkow rozwalac sie nie dalo, mozna bylo rozwalac tylko takie, ktore byly skonstruowane jak domki z kart.

Odnośnik do komentarza

Chwyciłem zawias, nie żebym nie wiedział co zrobić nie oto kaman. Mam 27% gry, w pewnym momencie skończyły mi się piguły na malarie, no to pojechałem do księżulka co by mi zlecił zawiezienie kolejnych "paszportów" do podziemia (underground). Wsiadłem w wypasionego Jeepa i pędzę do celu (Płn.-Wsch. część mapy). Wszystko git narazie dojeżdżam na miejsce wybijam wszystkich wchodzę do domku i dostaje strzała w pysk, są cywile ale nie ma osoby której mam przekazać te paszporty od księżulka :/ Lipa po całości. Piguł już nie mam gram dalej. Atak malarii zapijam okocimiem mocnym :) Zółty pkt z mapy mi nie znika, wracałem już tam paranaście razy i dalej nie mam komu dać paszportów, próbowałem wczytywać sejva i zrobić parę innych misji a później tą dalej nic, wybiłem nawet wszystkich wokoło tego "kwadratu" na mapie gdzie jest cel podróży dalej nic. Spoko jak narazie bez pigułek gram i mi ziom nie zdycha ale nie wiem ile uciągnie to raz, dwa nie zrobię calaka, jedno trophy jest za wykonanie wszystkich misji undeground :/ Powiedzcie mi, że coś robię źle :) Straszny wał nie doczytuje się coś czy ki ch... :(

Odnośnik do komentarza
Jak Sprawia sie multi ?? chce kupic ta gre bo singiel wydaje mi sie bardzo dobry ale potrzebuje tez dobrego FPS do Multi

PROSZE O ODPOWIEDZ

Zainteresuj się KZ2 :rolleyes:

 

--------------------------------------

 

Dobra a tak na serio, coś wydaje mi się że tylko żartowali.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Więc ma sie rozumiec ze nie jest to multi z najwyzszej polki hmmm... a w skali 0-10 jaka dali byscie ocenke ?

 

 

 

Wiec tak : Single na 8/10 ,a multi na 6.5/10

CoD4 jest narazie niedoscigniony.

Dla mnie za duzo kul trzeba w gosci pakowac. 4 strzaly w klate ze snajperki to lekka przesada. Mozna wyciagac sobie kule ktore cie trafily i energie masz na max od nowa...troche takie glupie to jest.

Ogolnie sterowanie (celowanie) ze snajperki jest jakies dziwne tzn. trudno mi kogokolwiek zabic w ruchu...:/ w CoD4 nie ma z tym najmniejszego problemu, a tu tylko czekam ,az ktos sie zatrzyma zeby oddac strzal...dziwne.

Skoncze singla i wymieniam na cos innego. Online odpada jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Spędzilem trochę więcej czasu z Far Cry 2 w ten weekend, więc mam już pewną opinię o tej grze. Graficznie jest naprawdę pięknie. Gra masakruje beret, dżungla wygląda przezaiebiście. IMO je dzungle z Halo 3 i Uncharted na śniadanie. Jedyne do czego bym się doczepił to do braku jakichkolwiek zwierząt. Są jakieś odgłosy owadów. Zmiana pór dnia, piękny wschód słońca. Tonacja kolorów dobrana tak, że od razu czuć że jesteśmy w jakimś gorącym i wilgotnym miejscu. Ponadto HDR nieźle doprawia klimat. Ogień wygląda OK, nie wiem jak wygląda na PC, pewnie lepiej, ale na konsoli nie wygląda źle. Modele postaci, voiceacting wszystko moim zdaniem ok. Tylko tą towarzyszkę mogli zrobić lekko młodsza bo jej cycki wiszą za bardzo (sa na wysokosci brzucha).

 

Gameplay... każdy wie jak ja kocham freeroaming. Do tej pory tylko w dwóch grach mi on nie przeszkadzał. Assassins Creed i Naruto: RoN, ale w Far Cry 2 jest w sumie ok. Jedziesz sobie furą. Dojezdzasz do posterunku, wyskakujesz z auta sciagasz kolesi, zajmujesz posterunek, jedziesz do chatki, godzinka drzemki, robisz save. Jedziesz na misje, zakradasz się, ściagasz kolesi. Potem jedziesz po nowa misje... IMO nie skoncze tej gry bo mnie zacznie ten freeroaming wkurzac, ale poki co jest oka.

 

Multiplayer

Daje rade. Oczywiscie gram jak n00b i muszę się przestawić, ale jest pozytywnie. Brak radaru, brak apteczek. Ciężko się strzela i ciężko kogoś zabić. Najlepiej sprawdza się skradanie się po cichu. Są pojazdy. Fajna akcja z paleniem trawy. Fajny patent na przywracanie sobie healtha.

Odnośnik do komentarza

Ja jak narazie zauważyłem tylko to, że logo Ubisoftu już mi nie tnie na początku po odpaleniu gry :) Mam nadzieje, że poprawie glicze bo jest ich od groma w 2 :/ (przykład nie mogłem skończyć misji underground w I akcie, wziąłem paszporty od Księdza i pojechałem do pkt. docelowego tylko co z tego jak nie było tam osoby której mam przekazać te paszporty, - gliczy jest więcej wystarczy wejść na forum ubi, trochę wqrwiające bo nie idzie tym sposobem raz zrobić calaka, dwa zobaczyć/przejść wszystkich misji) Gra ktoś wogóle z Was bo jakaś cisza w temacie ? Powie mi ktoś gdzie jest ten cały "journalist" do którego możemy dostarczać taśmy z nagaraniami Jackala ? Chodzi mi o akt II :)/ druga część Mapy :) Tylko nie mówcie, że jest w barze tak samo jak w akcie I gdy spotykamy go tam pierwszy raz. Bo byłem i go tam nie ma w akcie II jak znowu glicz to odstawiam tą grę dopóki jej nie połatają :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam natomiast pytanie co do wersji PL na konsole. Byłem w Saturnie w katowicach i oni tez nie wiedzą. Twierdza że wersją którą dostali to własnie miała być ta Polska (a nie jest).

 

Co jest więc. Mam chrapke na ten tytuł ale czekam na wersję PL. Jesli ta ma się jednak nie ukazać to wolałbym to wiedzieć i nie czekać jak idiota nie wiadomo ile.

Odnośnik do komentarza

W dziale X360 ktos tam pisal ,ze dzwonil do zaprzyjaznionego sklepu i dowiedzial sie ,ze na 7 lis. sie nie wyrobia (Cenega) z wersja PL ,a na dodatek wogole nie wiedza czy bedzie Polska wersja. Link'u nie dam bo pisze z pleja ><

Edit.

Str. 14 , mniej wiecej polowa strony.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...