Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie wróciłem z "prezentacji". Celowo w cudzysłowie, bo to co tam się działo to czysta amatorszczyzna. Na początku miał być pokaz gry w sali kinowej... Na początku zapowiadało się całkiem nieźle, dopóki nie włączyli dema. Komp do projektora był chyba podłączony "czinczami". Ostrość do bani, jakieś dziwne zielone odbicia i odświeżanie tak marne że przy szybszych ruchach kamery nic nie było widać. Na szczęście złe wrażenie wizualne zostały po paru minutach przerwane zwiechą gry. Podczas gdy kolesie próbowali odpalić grę na nowo mielismy zaszczyt oglądać trailery gier Ubisoftu, które od dawna dostępne są w necie. Po walce ze sprzętem demo zostało odpalone drugi raz. Koleś pobiegał po wiosce, postrzelał i znowu zwiecha, po której stwierdzili że to już koniec pokazu. Następnie parę pytań i odpowiedzi... i to wszystko. Na drugą część imprezy nawet nie wchodziłem bo to co zobaczyłem do tej pory mi wystarczyło. Dobrze że miałem jakieś 20min do domu i współczuję ludziom którzy przyjeżdżali specjalnie z daleka żeby zobaczyć ten wspaniały pokaz. Podsumowując: ŻENADA!!!

Odnośnik do komentarza
Właśnie wróciłem z "prezentacji". Celowo w cudzysłowie, bo to co tam się działo to czysta amatorszczyzna. Na początku miał być pokaz gry w sali kinowej... Na początku zapowiadało się całkiem nieźle, dopóki nie włączyli dema. Komp do projektora był chyba podłączony "czinczami". Ostrość do bani, jakieś dziwne zielone odbicia i odświeżanie tak marne że przy szybszych ruchach kamery nic nie było widać. Na szczęście złe wrażenie wizualne zostały po paru minutach przerwane zwiechą gry. Podczas gdy kolesie próbowali odpalić grę na nowo mielismy zaszczyt oglądać trailery gier Ubisoftu, które od dawna dostępne są w necie. Po walce ze sprzętem demo zostało odpalone drugi raz. Koleś pobiegał po wiosce, postrzelał i znowu zwiecha, po której stwierdzili że to już koniec pokazu. Następnie parę pytań i odpowiedzi... i to wszystko. Na drugą część imprezy nawet nie wchodziłem bo to co zobaczyłem do tej pory mi wystarczyło. Dobrze że miałem jakieś 20min do domu i współczuję ludziom którzy przyjeżdżali specjalnie z daleka żeby zobaczyć ten wspaniały pokaz. Podsumowując: ŻENADA!!!

 

W takim wypadku w Warszawie była rewelacja :D . Ja postanowiłem pójść na transmisje "na żywo" we Wrocławskim kinie. Kiedy przybyłem na godzine 14 nie było nikogo! Po około 15 minutach przyszło 3 kolesi i to byli jedyni którzy przybyli, ale to jeszcze nie jest w tym wszystkim najgorsze. Od 14 obsługa projektora i reszty sprzętu nie wiedziała jak włączyć dzwięk ! Nie umieli podłączyć miksera i innych kabelków :D Po 1 godzinie (sic!) nadal nie było nic odpalone, obsługa dzwoniła do "specjalistów" i się pytała jak to podłączyć :D (jedna z obsługi była sprzątaczką :) ).

Wkurzyliśmy się i zaproponowaliśmy pomoc, po okolo 5 minutach zrobiliśmy co było trzeba (wyjście dzwięku mieli ustawione po hdmi a nie po jacku :) ) i mieliśmy nadzieję, że całość ruszy. Jednak okazalo sie ze transmisja eventu to obraz z kamery przemysłowej na biurko i monitor, gdzie ludzie podchodzili i chyba sprawdzali gre (nie wiem dokladnie co tam sie dzialo bo projektor wyswietlal okropny obraz). Nie ma to jak zachecic ludzi do przychodzenia na takie "eventy".

Odnośnik do komentarza

spodziewalem sie czegos lepszego. przejechalem 125 km i uczucia mam mieszane ;P niestety kod nie byl wystarczajaco dopracowany, aby zmiescic sie z pokazem w jednej godzinie. podobala mi sie za to odpowiedz dyrektora kreatywnego (jak dobrze pamietam) na pytanie czemu mu tak slabo idzie? odpowiedz: spalem tylko 3h i koledzy wyciagneli mnie na polska vodke :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A będzie się dało zniszczyć tak dużo rzeczy jak w crysisie ?

 

A przy okazji macie gameplay ( jak ktoś już podał linka to sorry )

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/244867.html

 

 

Wiem że będzie się dało drzewka kosić ale czy np.: budynki też z jakiegoś granata

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na gamersyde.com jest nowy trailer.

Martwi mnie pewna rzecz. Zauwazcie, ze grafika na gameplayu z pierwszej polowy filmiku jest okropna, szczegolnie lipna woda i calkowity brak cieni !! Mam nadzieje, ze to nie byl fragment z PS3 lecz z PC z ustawieniami na low (tylko po co takie cos pokazywac w trailerze?)...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

też to zauważyłem że grafika jest nie za ciekawa w tym trailerze i do tego jeszcze wali po oczach aliasing :/ filmik został zrobiony specjalnie dla gamestopu i pewnie to jest z wersji pc lub x360 bo jeszcze oficjalnie nie pokazywali żadnego dłuższego filmiku z wersji ps3 (były tylko urywki) tak że wątpię żeby akurat teraz w reklamie edycji specjalnej gry dali akurat gameplay z naszej konsoli

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest banalnie prosta. Obcięli grafikę, żeby sprawić wrażenie optymalizacji. Zużyli moc pecetów X360 i PS3 do końca (jak zresztą praktycznie każda gra robi) i nie potrafili już więcej zoptymalizować, a jako, że gra się cięła, to musieli trochę obciąć. Normalna zagrywka. Zobaczcie screeny z Uncharted (E3 2006), a potem porównajcie z pełną wersja. Pełna wersja jest gorsza. Pewnie za bardzo klatki spadały, więc musieli obciąć. Tutaj jest zapewne tak samo.

Odnośnik do komentarza

Tylko, ze roznice w Uncharted to nieco (bardzo niewiele) wiecej roslinek w otoczeniu i lepszy AA... a na tym filmiku gra wyglada zupelnie inaczej. Pokazywali duzo filmow (zreszta chyba na jakichs targach ludzie w to grali...) z wersji na X360, a wg gamespotu wersjia na PS3 wyglada i chodzi nieco lepiej.

W zwiazku z tym... IMO sa 2 mozliwosci. Albo to wersja PC na low (very low?) albo... panowie z gamespotu cos pokrecili/nasciemniali i wersja na PS3 wyglada jak scierwo :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Tylko, ze roznice w Uncharted to nieco (bardzo niewiele) wiecej roslinek w otoczeniu i lepszy AA... a na tym filmiku gra wyglada zupelnie inaczej. Pokazywali duzo filmow (zreszta chyba na jakichs targach ludzie w to grali...) z wersji na X360, a wg gamespotu wersjia na PS3 wyglada i chodzi nieco lepiej.

W zwiazku z tym... IMO sa 2 mozliwosci. Albo to wersja PC na lov (very low?) albo... panowie z gamespotu cos pokrecili/nasciemniali i wersja na PS3 wyglada jak scierwo :/

W tamtym porównaniu Uncharted, to przede wszystkim tekstury są o niebo lepsze, a nie AA i roślinki. Zobacz Uncharted z bliska, a się przekonasz.

 

Poza tym, jeżeli chodzi o FC 2, to najwidoczniej gra została obcięta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...