Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tą grę trzeba dawkować sobie po trochu, żeby nie przygniotła nużącym schematem. Pół godziny, godzina dziennie. Dobra również dla fanów militariów i eksploratorów. Jest sporo fajnych rzeczy do zwiedzenia i zobaczenia np. wydłubywanie patykiem kul z ran. Właściwie nie byłoby do czego się przyczepić gdyby nie masa misji robionych na to samo kopyto, które dodatkowo niepotrzebnie zwiększają czas potrzebny do ukończenia gry. Wrażenie to potęguje misja na barce, która jest chyba jedną z niewielu ciekawych misji. Jeśli nie ma się odpowiedniego nastawienia to FC2 staje się cholernie długą oraz cholernie nudną grą.

Odnośnik do komentarza

mnie najbardziej od tej gry odrzucily akcje typu

load

jade piec minut by dostac misje

2 minuty by zrobic savea

jade do miejsca misji, po drodze rozwalam posterunek, 5 minut

zaczyna mi pikac gps wiec odbijam po diament 2 minuty

wykonuje misje 5 minut

wracam do savea wyjezdza mi auto z naprzeciwka, wyskakuje z auta, rzucam granat, zabijam przeciwnika

pojawia sie nastepne auto i mnie rozjezdza

nie ma diamentu

nie ma wykonanej misji

 

 

 

ogolnie gra w zapowiedziach, recenzjach i trailerach wygladala mega wypasnie

i jak sie gra to czuc ze tyci tyci zabraklo by wlasnie taka ta gra byla (bugi pomijam)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Widzę, że większość opinii negatywna. Ja bawię się od trzech dni i w zasadzie bardzo mi się podoba. Inna kwestia , że głównej ścieżki fabularnej nie ruszyłem. Jeżdżę (a częśćiej chodzę) po mapie i robię misje poboczne. Jestem urzeczony światem, klimatem i zmiennymi porami dnia.

Co mnie wkurza to fatalne AI murzynów (chyba, że to wada spowodowana tym, że gram na Normal...)

 

Mam takie śmieszne może pytanie. Jakie zwierzęta można znaleźć na mapie. Widziałem jak na razie jedynie kilka zebr i gazel. Można trafić na coś porządniejszego ? :)

Odnośnik do komentarza

Ja również nie polecam tej gry, Far Cry 1 to była klasa sama w sobie a to to jest nie wiadomo co i na złośc ta gra wykręciła mi bąka w postaci bugu ktory zatrzymuje gre na 73%. Wchodzę do budynku w centralnym miescie drugiej mapy (jedyna misja do wyboru ktora mi pozostała ) i nikogo nie ma pusto jak w du.pie po sraniu. A drugi raz jej nie chce mi sie za bardzo przełazic gdyż jak widziałem te posterunki ehh szkoda gadac gra na 6-/10

 

 

ps moze ktos wie jak wybrnąc z tych 73% :D ?

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza
Bizony!!! Chyba bawoły. No może wyszedł dodatek w którym bizony przywożą przemytnicy, a ja o tym nic nie wiem.

Mogłem powiedzieć, że widziałem żubry i też byłoby dobrze (bo było ciemno, a może ściągnąłem o jednego patcha za dużo) :) Pozatym gdyby przewieźć bizona z Ameryki do Afryki zostałby zapewne uznany za bawoła ;)

 

ps moze ktos wie jak wybrnąc z tych 73% :D ?

Wczytać poprzedni save? ;) Tak pozatym warto grę zapisywać pod wieloma różnymi plikami, bo zdarzyło mi się raz, że po wczytaniu ostatniego savu moja postać nie mogła się poruszać - wyszedłem do menu głównego, wczytałem przedostatni save i nic nie pomogło. Gdy uruchomiłem ponownie FC2 i wczytałem przedostatni save - wtedy działać zaczęło poprawnie.

Odnośnik do komentarza

Ja już ukończyłem jakiś czas temu grę i nie mam ochoty do niej wracać. Odblokowałem wszystkie trofea w singlu oprócz zebrania wszystkich diamentów i zakupu oraz ulepszenia wszystkich broni. Jedna sprawa nie daje mi spokoju - czy ta gra ma różne zakończenia? Przed końcem gry byłem postawiony przed pewnym wyborem - dlatego pytam.

Edytowane przez Tradycjonalista
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Ogrywam właśnie FC2 z okazji tego, że jest w plusie za darmo i mam pytanie. Jezeli kompan zginie to ginie na zawsze, prawda? Ale czy w jego miejsce pojawi sie ktos inny, czy juz nigdy nie bede mial takiego buddiego, ktory proponuje alternatywne podejscia do misji? Cholera, zginal z powodu buga, bo zostal ranny i zapadl sie pod ziemie i wystawaly tylko nogi. Nie moglem mu pomoc i po prostu skonal. Wczytywanie sejwa nic nie dalo ;/

Odnośnik do komentarza

"Ochraniarzy" możesz mieć wielu ; a wczytanie sejva sprzed zniknięcia w ziemi jednego z nich powinno pomóc - bo chyba nie miałeś tak

że po wczytaniu save twój kompan za każdym razem zapada się pod ziemię ? - jeśli tak to może pomoże cofka o 2 save .

Rób min. 5-10 savów bo gra jest zabugowana i możesz mieć problemy z jej przejściem jeśli nie będziesz mógł się cofnąć dostatecznie

daleko ; od jakichś 50-69% gry najlepiej sevować po zakończeniu misji a nie w ich trakcie , w chatach (co może być problemem ,

ale mnie się to udwało na najwyższym poz. trud.) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...