Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli jednak trafiłem.
pokazujący jak gra powinna wyglądać w przyszłości.

 

chyba nie trafiłeś :) ! bo jest różnica między renderem jak ma wyglądać gra a gameplayem a taki był już właśnie wcześniej pokazywany na targach z gry FC2 i prezentował się dużo lepiej niż ten trailer :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, bardzo czekalem na ta gre. Grafika mnie zaskakiwala, az nie moglem uwierzyc ze current geny pociagna taka grafike. Ale po tym co zobaczylem na ostatnim filmiki... normalnie szok!! Co to jest? Gdzie AA?? Cieniowanie nie zachwyca i tekstury tez juz nie takie ostre jak na poczatku.

Mam nadzieje ze byl to filmik z pieca na very low (szczerze watpie w to). Gra ktora chcialem kupic w dniu premiery poszla na drugi plan... prawdopodobnie i tak ja kupie ale jak stanieje do 100zl.

Odnośnik do komentarza
też to zauważyłem że grafika jest nie za ciekawa w tym trailerze i do tego jeszcze wali po oczach aliasing :/ filmik został zrobiony specjalnie dla gamestopu i pewnie to jest z wersji pc lub x360 bo jeszcze oficjalnie nie pokazywali żadnego dłuższego filmiku z wersji ps3 (były tylko urywki) tak że wątpię żeby akurat teraz w reklamie edycji specjalnej gry dali akurat gameplay z naszej konsoli

 

teraz to pojechałeś stary:)

Odnośnik do komentarza
też to zauważyłem że grafika jest nie za ciekawa w tym trailerze i do tego jeszcze wali po oczach aliasing :/ filmik został zrobiony specjalnie dla gamestopu i pewnie to jest z wersji pc lub x360 bo jeszcze oficjalnie nie pokazywali żadnego dłuższego filmiku z wersji ps3 (były tylko urywki) tak że wątpię żeby akurat teraz w reklamie edycji specjalnej gry dali akurat gameplay z naszej konsoli

 

teraz to pojechałeś stary:)

 

 

pojechałem bo ? może ci chodzi o to ze nie z wersji ps3 ? jeszcze żaden dłuższy filmik nie był zrobiony z gameplaya z ps3 a z x360 lub pc tak wiec logicznie myśląc tym razem raczej nie jest inaczej

Odnośnik do komentarza
nie, po prostu filmik słabiej wygląda i już walisz, że jest on z X360:) daj stary na luz. nie chcę żadnych wojenek, ale poczekajmy może do premiery. Ubi wydawał oświadczenie, że wszystkie wersje będą takie same

pozdrawiam

 

ty daj na luz i nie rób wojen !! nie napisałem ze gorzej wygląda i jest to przez to ze jest on z x360 tylko ze raczej na pewno nie z ps3 (Emet miał obawy ze to z ps3 i do niego przede wszystkim odniosłem sie w moim poście) bo takiej wersji jeszcze nie pokazywali szerszej publiczności i bardzo prawdopodobne ze to z pc lub x360 bo takie sa najczęściej pokazywane gameplay'e w trailerach. A ty już zaślepiony fanboj x360 widzisz to co chcesz a nie to co jest naprawdę napisane żeby się tylko przyczepić... porażka

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Wersja ps3 była pokazywana. I to nawet w porównaniu do wersji Xbox360. Na gametrailers, i jakieś większej różnicy nie widać.

 

była ale tylko w urywkach pamiętam dobrze ten filmik który trwał może z 1.5 min i poza tym porównaniem więcej nie pokazywali szerszej publiczności gameplaya z wersji ps3 , gra pewnie będzie identyczna na x360/ps3 bo tak mówi producent ale czy nie skłamał przekonamy się w dniu premiery...

Odnośnik do komentarza

Jak do tej pory poważnie myślałem o zakupie Far Cry 2, ale po zobaczeniu najnowszych trailerów zmieniłem zdanie. Jakoś kijowo to wygląda, strzelanie bez rewelacji, nie czuć kompletnie siły broni, przeciwnicy poruszają się jakby chcieli, a nie mogli, teren niby wielki, ale co mi po tym jak nic się nie dzieje. Przydałoby się demo do sprawdzenia przed zakupem, bo z trailerów ciężko to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Far Cry 2 gameplay - weapons

 

 

http://xbox360.ign.com/dor/objects/1422606...pons090908.html

 

 

 

 

 

The Map Editor

 

http://xbox360.ign.com/dor/objects/1422606...tor_081808.html

 

To będzie hit !

Ja chyba się skuszę i kupię na premierze !

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Napisali również, że animacja podczas jazdy samochodem często chrupie :(

Chrupie bo jak my prowadzimy samochód to animacja się nudzi i wpierdziela Twixa czy innego Grzesia ;)

 

A na poważnie - mówi sie trudno. Konsole są za słabe do tak wielkiej (pod względem terenu działania) gry. Dlaczego za słabe? To każdy interesujący się sprawami hardware'owymi wie na pewno.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Konsole nie są do niczego za słabe. Konsole są za słabe do nie przystosowanych i źle zoptymalizowanych enginów. Far Cry 2 chrupie nawet na najnowszych pecetach (najnowsze info z Giga TV - to niemiecki program o grach), więc tu nie o to chodzi. Są gry, które wielkością terenu i działań biją na głowę Far Cry 2 (Armed Assault i Operation Flashpoint), a mogą być dostosowane do konsol.

 

Ty pewnie chciałeś wygłosić swoją legendarną już śpiewkę o słabym RSXie i małej ilości ramu w konsolach? Wybacz, ale w przypadku tej gry chodzi o coś innego. Silnik Dunia jest multiplatformowy i z tego powodu też, nie jest perfekcyjny na żadnej platformie. Ubisoft już tak strasznie długo przedkładał premierę, więc to co wyprodukowali, muszą teraz wydać. Mogę się założyć o skrzynkę piwa, że jakby FC2 był ex na PS3, to by był płynny bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...