Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole nie są do niczego za słabe. Konsole są za słabe do nie przystosowanych i źle zoptymalizowanych enginów. Far Cry 2 chrupie nawet na najnowszych pecetach (najnowsze info z Giga TV - to niemiecki program o grach), więc tu nie o to chodzi. Są gry, które wielkością terenu i działań biją na głowę Far Cry 2 (Armed Assault i Operation Flashpoint), a mogą być dostosowane do konsol.

 

Ty pewnie chciałeś wygłosić swoją legendarną już śpiewkę o słabym RSXie i małej ilości ramu w konsolach? Wybacz, ale w przypadku tej gry chodzi o coś innego. Silnik Dunia jest multiplatformowy i z tego powodu też, nie jest perfekcyjny na żadnej platformie. Ubisoft już tak strasznie długo przedkładał premierę, więc to co wyprodukowali, muszą teraz wydać. Mogę się założyć o skrzynkę piwa, że jakby FC2 był ex na PS3, to by był płynny bez żadnych problemów.

 

bo są słabe, gpu w ps3 tym bardziej, ameryki nie odkrył, zgodze się z tym, co do gry to mam mieszane odczucia, z jednej strony mocne trailery, z drugiej w pamięci tkwi mi jeszcze poprzednia część na x360, brrr, niemiłe to wspomnienia ;) i szkoda było wydanej kasy, a trailery też były świetnie zrobione

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo są słabe, gpu w ps3 tym bardziej,

 

Po 1. Może byś łaskawie zdefiniował co znaczy słabe?

Po 2. Co ty wiesz o GPU w PS3? Masz odpowiednią wiedzę techniczną, czy tak sobie po prostu powtarzasz zasłyszane opinie?

 

Dla mnie X360 i PS3 nie są słabe. Posiadam pieca z Geforcem 8800 GT na pokładzie - nie jest to ósmy cud świata, ale wystarcza do gry w wysokich detalach. Gram dużo więcej na piecu niż PS3 i X360 (tańsze gry o 10 Euro) i jeżeli przez "słabe" definiujecie troszkę gorsze teksturki skrzydełek much w grze i słabszy AA, to wybaczcie, ale dla mnie konsole mogą pozostawać takie "słabe".

Odnośnik do komentarza

Premiera się zbliża. Z wywalonym jęzorem poleciałem po nowy numer PsxExtreme. Przeczytałem całą recenzję i... na co do cholerci ta gra ładniej wygląda? W tekście nikt tego nie poruszył, a różnice na pewno jakieś są. To grafika zadecyduje o tym na którą konsolę kupię tą grę. Ma ktoś może jakieś filmiki z oficjalnej wersji gry?

Odnośnik do komentarza
A może Ktos juz w sklepie widział ?? MM czy Saturn

Te sklepy będą miały NAJWCZEŚNIEJ 30 października (Bioshock też chociaż już jest wszędzie) . Niestety Cenega to nie EA czy CD Projekt że kilka dni przed premierą gry już leżą jak to było z Bad Company czy ostatnio Dead Space.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pogralem chwile wczoraj zanim zabralem sie za fable. Graficznie jest bardzo dobrze ale z pewnoscia nie powala. Coz fps na konsole chyba osiagnely odpowiedni poziom graficzny i wyzej sie nie wybija, zobaczymy co w tym temacie pokaze Killzone 2. Poki co wszystko trzyma poziom. Oczywiscie jestem rozczarowany calym freeroamingiem w grze, ktorego nie trawie, ale jest ok. Bo nie ma to jak wsiasc w w furaka i pojezdzic po afryce. Misje poki co standardowe, ale to glownie ze jeszcze chyba poza tutorial nie wyszedlem. Fajne akcje sa z mozliwoscia spacyfikowania miasteczka, wprawdzie ogranicza sie to do zabicia paru osob, ale jest oka. Multiplayera jeszcze nie ruszalem. Sterowanie furami wypada swietnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...