Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekam na odpowiedzi od paru osob jeszcze ale to nie znaczy ze nie mysle o zlocie- GRAMY OCZYWISCIE TURNIEJ na ktory WPISOWE BEDZIE 20-ZL i kazdy kto chce przyjechac na WAZOOZ-CUP2 bierze w nim udzial wiec i placi skladkowe,DO TEGO JESZCZE BEDZIE ZRZUTA NA TALEZE ,KUBKI I SZTUDZCE JEDNORAZOWE ALE NAPEWNO NIE WIECEJ NIZ 5zl(PEWNIE MNIEJ)

 

NAGRODY ZA TURNIEJ DZIELIMY Z WPISOWEGO PO

1-50% ZWYCIESCA MA CHONOR WYPIC WAZOON TRUNKU ALKOCHOLOWEGO

2-30%

3-20%

 

Bede zwracal uwage na wzgledna CISZE(Sasiadka-WARIATKA)a wypady na zakupy beda robic nie wiecej niz 2 OSOBY( ZEBY SIE NIE KRECIC POGLATCE-BO JAK SZEF KAMIENNICY NAMIERZY CALA WATACHE LUDZI TO LEZYMY I PO IMPREZIE) PO 22 N IKOGO NIE WYPUSZCZAM NAWET NA KLATKE(MAM NIEZLE JAZDY Z MIESZKANCAMI)

LISTA KONSOL

VELURIAN(PS3)

TOKIS(PS3)

GAJDA(PS3)

SWAY(PS3)

ANDRZEJ(PS3)-Macie juz DRke??

KRAKERS(PS3)

PITREX(PS3)

SNAKE(PS3)

 

KTO MOZE PRZYTASZCZYC TVki??

ja mam w domu 3 a tokis i dante tez cos zkieraja.

 

KAZDY PRZED SWOIM WYJAZDEM NIECH COS POSPRZATA

Odnośnik do komentarza

jak sie uda zalatwic auto to bedzie 21 calowy trilux. Nikt sie nie odezwal, ale i tak wezme pstwo i 3rd strike ;P

 

btw. Moglbym zabrac ze soba Muflona i Chudego albo chociaz jednego z nich? (Chudy to najlepszy King z jakim mialem doczynienia, a Muflon rewelacyjnie gra Lee i Bryanem, ale nigdy nie pojawił się na jakimkolwiek turnieju, ponieważ pracuje, ale obydwóch rekomenduje marka Pycha :D obaj grają lepiej niż dobrze, więc poziom będzie ;) )

 

to jak? ;)

Odnośnik do komentarza

ok, słuchajcie ludziska mam już neta to jak coś to mnie łapać na moim gg,

Niech każdy w miare możliwości skołuje sobie jakiś śpiwór lub koc to tak apropos raz

Kto mogłby zabrać z sobą PRZEJSCIóWKI??

 

Wazna sprawa w jaki sposób robimy turniej?? grupy i DE czy lige i każdy z każdym(przez tyle dni to dałoby rade a coś takiego jeszcze nigdy nie było grane)

Jesli tradycyjnie to bym polecił:

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

Co powiecie na mini SBO??(ostatnio nie rozegralismy jego)

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 3 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

Może turniej Mokujinów??

Odnośnik do komentarza
ok, słuchajcie ludziska mam już neta to jak coś to mnie łapać na moim gg,

Niech każdy w miare możliwości skołuje sobie jakiś śpiwór lub koc to tak apropos raz

Kto mogłby zabrać z sobą PRZEJSCIóWKI??

 

Wazna sprawa w jaki sposób robimy turniej?? grupy i DE czy lige i każdy z każdym(przez tyle dni to dałoby rade a coś takiego jeszcze nigdy nie było grane)

Jesli tradycyjnie to bym polecił:

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

Co powiecie na mini SBO??(ostatnio nie rozegralismy jego)

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 3 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

Może turniej Mokujinów??

 

Więc tak,mamy do dyspozycji piątek,sobote i kawalek niedzieli tak ?(no w niedziele to wiadomo ludzie beda sie zbierac juz do siebie nie ?) to proponuje turniej Singlowy tradycyjny (grupy+DE),sobota to SBO + turniej na mokujiny :D,noc z soboty na niedziele mozna by pograc chyba ze wolicie spac hehe ;) no i niedziela to juz kazdy bedzie sie zawijal ;p

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze pomyslane Velu.

 

Ostatnio na Waz00nie gralismy lige+DE i to sie sprawdzilo. Tym razem jednak chcialbym, zeby ktos (najlepiej Ty) pilnowal zeby te zasady nie byly lamane/zmieniane na czyjekolwiek zyczenie. Czyli jesli ktos placi wpisowe, jest to rownoznaczne z akceptacja regulaminu i koniec.

 

Mysle, ze bedziemy mieli dosc czasu zeby zagrac SBO systemem ligowym, co o tym sadzisz?

 

Pozdro i do czwartku! :D

 

[edit] SBO losowane czy zwykle?

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Mimo że cała dyskusja dzieje sie w temacie "Międzymiastowe granie..." to wiemy już że ten zlot urósł do rangi kolejnego Waz00na i w temacie o takiej nazwie będziemy ogłaszać jego kolejne(ewentualnie) edycje. Tak więc wszystkich, którzy załapali się na listę zapraszamy na:

"WAZOON CUP 2, EDYCJA SPECJALNA"

 

Tak jest, edycja specjalna - a specjalna dlatego że naszemu spotkaniu będą towarzyszyć specjalne okoliczności! Velu już wspominał jak wygląda sprawa, ja natomiast zbiorę to wszystko w kupę i przypomnę o co chodzi, zaznaczając również że to co teraz napiszę TRAKTOWAĆ BĘDZIEMY JAKO CZĘŚĆ REGULAMINU! Czyli każdy z przyjezdnych godzi się go zaakceptować!

 

Uff, zabrzmiało bardzo formalnie :D A teraz normalnie i na luzie - ci z was, którzy byli na poprzednim Waz00nie, wiedzą jak to wyglądało - krzyk, śmiech, zabawa, mocno zakrapiane alko ;) My też to lubimy, też się świetnie z wami bawimy, jednak gospodarze muszą potem to wszystko ogarnąć - po ostatnim graniu u Veluriana trzeba było wyciągać kiepy ze zlewu, nie ostało się żadne czyste naczynie, śmieci wynosiliśmy na trzy raty a puszki po bro dało sie znaleźć nawet po tygodniu :D Tak więc uczulamy was - ZACHOWUJMY (WZGLĘDNY) PORZĄDEK! Zjadłeś? Wynieś naczynia! Wypiłeś browar? Nie stawiaj puszki na parapecie - wyrzuć do śmieci! Walą ci skarpety? Zmień je, nie męcz kolegów z którymi przebywasz przez 3 dni!(To na zaś, hehe) !!!PALENIE TYLKO W KUCHNI!!! Pamiętajmy że w tym domu mieszka też Karolina, nie bądźmy dla niej uciążliwi!

 

MOJĄ(jeszcze nie konsultowaną z resztą) propozycją jest ustalenie kwoty składki, którą zobligujecie się zapłacić, na poziomie 30 ZŁ - 20zł to wjazd na turniej, 5 zł to składka na plastikowe naczynia, sztućce, kubki, itp. a ostatnie 5 zeta to ściepa na prąd, który te wszystkie sprzęty zeżrą prze okres trwania zlotu :) Zrozumcie nas, proszę - nie mamy sponsorów, wszystko finansujemy z własnych kieszeni(szczególnie Tomek). Wydaje mi się więc że składkowe nie jest większe niż wjazd na normalny turniej, a do tego macie załatwiony nocleg oraz trzy dni grania i melanżu non-stop na najwyższym poziomie!

 

I tu właśnie dochodzimy do najważniejszych informacji, które pragniemy wam przekazać. Wiemy bardzo dobrze że takie okazje łączą się z chlaniem, śpiewem i tańcem nieraz - czyli z ogólnie pojętym melanżem. Jednak jak już wspomniałem na początku, tym razem towarzyszą nam okoliczności specjalne. Mieszkanie Veluriana(a.k.a. Grucha) jest miejscem bardzo wesołym i ludzi przewijają się tam tabuny ;) Niestety, za ścianą mieszkają inni ludzie(i mam na myśli że są INNI) którzy nie rozumieją że młodzież się musi wyszumieć i starają się zniweczyć wszelkie próby dobrej zabawy. Sytuacja jest więc ...zapalna i musimy liczyć się z możliwością odwiedzin tych "miłych państwa". Możemy jednak zmniejszyć prawdopodobieństwo takiego zajścia, jeśli spróbujecie przyjąć specjalne zasady przebywania u Veluriana:

- w ciągu dnia nie musimy się za bardzo przejmować hałasem i ciągłą rotacją sklep-dom, czyli do zmroku raczej looz, choć lepiej unikajmy wypraw 10cioosobową ekipą i zachowajmy spokój

- po godzinie 22 musimy stanowczo ograniczyć poziom generowanych decybeli, wszelkie zakupy załatwia UPRZEDNIO max dwuosobowa delegacja, żeby się nie kręcić i nie wchodzić w drogę "rodzinie Adamsów" :D

Czyli w sumie nic tak strasznie uciążliwego, tylko trochę grzeczniej i ciszej niż zwykle! :P Niemniej jest to ważnie jeśli nie chcecie żeby imprezę zakończyła policja, bo gdzie sie wtedy podziejecie? To najczarniejszy scenariusz, jednak lepiej być na wszystko przygotowanym! Wiem też że jesteście kulturalnymi, inteligentnymi ludźmi i postaracie się przyjąć te ograniczenia aby pomóc nam zrobić z tego niezapomniane spotkanie!

 

Kolejną sprawą na którą chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę jest kwestia noclegowania - nawołujemy, żebyście wzięli ze sobą śpiwór, koc, materac, cokolwiek co pozwoli wam się jako-tako wyspać, ponieważ my nie dysponujemy nadmiarowymi rzeczami tego typu(no może pare koców). Będzie też troszkę tłoczno, ale to nic z czym byśmy sobie nie poradzili!

 

Ostatnia sprawa organizacyjno-logistyczna: dajcie nam KONIECZNIE znać(na forum czy na GG) kiedy, jak i gdzie przybędziecie, a najlepiej jakbyście przyjechali bezpośrednio do Vela większą grupą - wychodzenie po każdego z osobna zwiększy wykrywalność naszego zlotu(co chwile dzwonki do drzwi) i jest czasem trudne do pogodzenia kiedy trzeba jednocześnie załatwić coś innego, tym bardziej że Velu zapowiedział że z domu się nie rusza, więc do wypraw po gości oddelegowany zostałem ja i ewentualnie Dante. Jutro podamy ostateczną listę uczestników, więc może będziecie mogli dogadać się jakoś między sobą żeby pojechać jednym pociągiem, przejeżdżającym przez miasta naszych gości. Tak dla was i dla nas byłoby łatwiej, wydaje mi się. Mam też nadzieje że ci z was, którzy już byli w Łodzi, będą w stanie trafić z dworca chociażby na Piotrkowską, a najlepiej na Plac Wolności. Jakkolwiek to wyjdzie, możecie jednak liczyć na nasza pomoc.

 

Hmm...to chyba wszystko. Sorry że długo, nudno i formalnie, ale chcieliśmy żebyście byli świadomi tego wszystkiego, nie musząc tłumaczyć każdemu oddzielnie zasad jakie obowiązują. Liczymy więc, że wasza wyrozumiałość dorównuje waszej chęci do wspólnej zabawy i przybędziecie z zapasem dobrego humoru i żądzą rywalizacji, by uczynić kolejny Waz00n godnym wspominania! Dzięki

 

Acha...lista już zamknięta, nikogo więcej sie nie wkręci. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy tych, którzy się nie załapali, następnym razem spróbujemy zwiększyć skalę przedsięwzięcia, żeby nie było konieczne obcinać listę!

 

Do zobaczenia w Łodzi! :piwo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...