Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

a) jakim motorem najlepiej zrobić 500 'feetowe' wheelie? I jak? :P Analog na maksa w górę i gaz też do dechy czy jakoś kontrolować, bo nie wychodzi :P

b)co z tymi mostami i heli? na mapie nie mam już żadnych pucharów, a piszą, że zostało mi jeszcze 10...

 

Pierwszy lepszy scigacz, gaz do dechy ale analog lekko do siebie zeby poderwac kolo, jak to zrobilem na pasie lotniska, analogiem od zmiany widoku kamery obroc tak zebys widzial bok motocykla i probuj poderwac kolo, jak juz sie lekko podniesie to teraz utrzymaj w takiej pozycji az nie dotrzesz do konca pasa startowego a achiv wpadnie bez problemu

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do wheelie - nie pamiętam, jakiego motoru użyłem, ale była to raczej jakaś sportówka niż krążownik szos :F.

 

Acziw jest naprawdę banalny, jedziesz sobie elegancko, ściągasz lewy analog do dołu i delikatnie, w razie potzreby, balansujesz nim do góry (w sensie, żeby Niko się nie wychrzanił na plecy). Jedziesz i jedziesz jak taka gwiazda w cyrku i wołala.

 

Jedna kwiestia - o ile mnie pamięć nie myli, to acziw wpadł po opuszczenia koła na jezdnię - czyli musisz sam wykminić, czy masz już te pięćset stóp czy nie.

Odnośnik do komentarza
a) jakim motorem najlepiej zrobić 500 'feetowe' wheelie? I jak? :P Analog na maksa w dół i gaz też do dechy czy jakoś kontrolować, bo nie wychodzi :P

 

Ja to zaliczyłem na skuterze. Nie jest zbyt szybki ale za to łatwy w manewrowaniu. Wystarczy kawałek prostej a zakręty to też nie problem. Wychyl gałkę tak żeby dość mocno podniósł kółko a później operuj gazem żeby utrzymać wheelie (gazem łatwiej się kontroluje sytuację) ;)

 

Jedna kwiestia - o ile mnie pamięć nie myli, to acziw wpadł po opuszczenia koła na jezdnię - czyli musisz sam wykminić, czy masz już te pięćset stóp czy nie.

 

O ile moja pamięć mnie nie myli to nie trzeba. Jeszcze w "locie" wskoczył achiv i z głowy :)

Odnośnik do komentarza
b)co z tymi mostami i heli? na mapie nie mam już żadnych pucharów, a piszą, że zostało mi jeszcze 10...

 

To taki kłopot przelecieć pod każdym :) ? Przelecisz pod jakimś jakiego nie masz i ci pokaże resztę.

 

Witam

Male pytanko, czy przy robieniu achiva "Cleaned The Mean Streets" trzeba lapac bandziorow w kazdej dzielnicy czy mozna to robic tylko w jednej? i czy lapac ozncza - odstrzelic?

Pzdr @ll

 

Trzeba odstrzelić po 10 z każdej głównej wyspy, razem 30. A achieva za Vigilante zrobić najprościej w Bohan :).

Odnośnik do komentarza
a) jakim motorem najlepiej zrobić 500 'feetowe' wheelie? I jak? :P Analog na maksa w dół i gaz też do dechy czy jakoś kontrolować, bo nie wychodzi :P

 

Ja to zaliczyłem na skuterze. Nie jest zbyt szybki ale za to łatwy w manewrowaniu. Wystarczy kawałek prostej a zakręty to też nie problem. Wychyl gałkę tak żeby dość mocno podniósł kółko a później operuj gazem żeby utrzymać wheelie (gazem łatwiej się kontroluje sytuację) ;)

Kluczowa jest prędkość, wystarczy rozpędzić się na maksa i wtedy niemal nie trzeba bawić się w żadne balansowanie, bo Osiągnięcie wpada po paru sekundach.

Odnośnik do komentarza

dalej mam problem z przeleceniem pod wszytkimi mostami. za pierwszym razem jak zaczalem leciec i przelecialem pod mostem ktorego nie zaliczylem wczesniej zaznaczalo mi przez kilka sekund pozostale mosty. teraz lece i nie ma zadnego zaznaczonego pod ktorym mialbym smignac a mimo to ciagle zostal mi jeden do przelecenia:/

Odnośnik do komentarza
W które punkty trzeba rzucić by zdobyć te 180 pkt w rzutkach ? Sorka jak było.

 

Celujesz w 20pkt w to pierwsze waskie pole liczac od srodka tarczy, jest ono punktowane x3, wtedy jeden rzut daje 60pkt, a masz 3 lotki wiec rachunek jest prosty :P

Już sobie poradzę dzięki ! BTW Znalazłem fajną stronkę z opisem robienia achievementów KLIK !

Odnośnik do komentarza
Jak jest z placami za kolejne misje? Na razie gram spokojnie, robie poboczne misje, zwiedzam miasto, kupuje sobie ubrania itp. Mam jakieś 40%, a kasy jakieś 30.000. Moge dalej spokojnie wydawac, czy oszczedzac juz by na koniec miec te nieszczesne 500.000 ?

 

W grze sa dwie misje za ktore otrzymasz po 250.000. Achiv jak najbardziej do zrobienia nawet dla rozrzutnych. Moj bilans wydatkow po zakonczeniu glownego watku: stan konta 730.000, a zarobilem cos ok. 930.000, na sama bron wydalem ok. 200.000 :P reszta poszla na ciuchy, taksowki i rozrywke. Tak iec mozesz spokojnie cieszyc sie kasa, a przed ukonczeniem gry achiv napewno wpadnie.

Pzdr

 

Dziekuje :wub:

 

Odnośnik do komentarza
mam problem z uciekaniem przez 5 min na 6 gwiazdkach, ale nie dlatego bo jestem jakis nie dorobiony 8) tylko dlatego bo odkrylem wszystkie wyspy... jak trzeba podpasc zeby gonilo mnie 6 gwiazdek? probowalem juz duzo rzeczy no i nie mam pomyslu... help

Zacznij gre od nowa na innym slocie :P

Odnośnik do komentarza
mam problem z uciekaniem przez 5 min na 6 gwiazdkach, ale nie dlatego bo jestem jakis nie dorobiony 8) tylko dlatego bo odkrylem wszystkie wyspy... jak trzeba podpasc zeby gonilo mnie 6 gwiazdek? probowalem juz duzo rzeczy no i nie mam pomyslu... help

 

ja to zrobiłem mając całą mape już. wpadłem na lotnisko co dało 4*, porwalem helikopter i poleciałem w miasto. przysiadłem na jakimś dachu i z bazooki/granatów/kałacha w najeżdżających gliniarzy waliłem. ze 3 helikoptery strąciłem i było 6*. wsiadłem w mój helikopter i sobie polatałem..

Odnośnik do komentarza
mam problem z uciekaniem przez 5 min na 6 gwiazdkach, ale nie dlatego bo jestem jakis nie dorobiony 8) tylko dlatego bo odkrylem wszystkie wyspy... jak trzeba podpasc zeby gonilo mnie 6 gwiazdek? probowalem juz duzo rzeczy no i nie mam pomyslu... help

 

Ja to zrobiłem w zaciszu domowym :) Pod domem dorobiłem sie gwiazdki (równie dobrze będąc w mieszkaniu zacznij strzelać, sami przyjdą), gliniarze zaczeli mnie gonić, kiedy byłem już w mieszkaniu kasowałem każdego który próbował wejść. I tak na maxa aż wskoczył achiv. Wykorzystałem chwilę spokoju w inwazji, położłem się na wyrze do save, anulowałem i po gwiazdkach. Żal mi było aminucji więc load i grałem dalej na lajcie :)

 

p.s. metoda też by się nadała na 4* achiv :P

Odnośnik do komentarza
Który dickhead mówił że achieva Walk Free można zrobić zgarniając z lotniska 4 gwiazdki i uciekając heli? Nie da się, bo 'policyjne kółeczko' lata ciągle za mną, nawet jak nie ma radiowozów, helikopterów policyjnych itd.

 

Ja wbiłem się Perennialem na lotnisko, żeby właśnie heli zajumać, a jakoś pojechałem prosto i policji obok mnie nie było (ale miałem ****), wskoczyłem do wody, i ich zgubiłem :E I wpadło.

 

A "One Man Army" najlepiej zrobić, nie mając odblokowanej Alderney, ale mając Algonquin. Lecimy do Helitours, kradniemy helikopter, lecimy nad 3 wyspę, dostajemy ******, i dajemy gaz na maksa - lecimy wysoko w powietrze, i nie musimy nic robić, oprócz trzymania triggera, a policyjne heli nas nie widzą.

 

A jak zrobić "Rolled Over"? To ten achiv co trzeba zrobić 5 flipów bo wypadku. I jakie to maja być flipy? W osi X czy osi Y? Czy to nie ma znaczenia?

Edytowane przez Tosh
Odnośnik do komentarza
A jak zrobić "Rolled Over"? To ten achiv co trzeba zrobić 5 flipów bo wypadku. I jakie to maja być flipy? W osi X czy osi Y? Czy to nie ma znaczenia?

Poprzednia strona, post 60 :) Wiem, ciężko się szuka, a jeszcze trudniej przegląda starsze posty :P. Obroty w osi x, ale przy 4 ma zwyczaj już wpaść.

 

OK, jeszcze to:

OFICJALNY CHECKLIST 100% :)

http://www.thegtaplace.com/gta4/checklist.php

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...