Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest jakas mapa do tych randomowych postaci co minimisje daja? Znalazlem jakas "pervert map" ale jezdze po miescie i tam gdzie sa zaznaczeni ci ludzie co niby maja tam byc to jest ich niewielka czesc, jezdzilem w dzien w nocy i nie obskoczylem jeszcze wszystkich zey im pomoc. Cos zle robie? ;/

 

Na poprzednich stronach tutaj, albo w FAQ była pare razy mapka z zaznaczonymi miejsca gdzie kto stoi i która misja jest dla danej postaci. Pamietaj że pora dnia, progres w fabule i Twoje poczynania maja wplyw na te postacie.

 

dx36 w Heli tours jest 5 stanowisk, przeleć się każdą maszyną i powinno być z głowy.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Niby robiłem różnymi bynajmniej robiłem 1 wsiadałem do 2 obok i tak w kółko chyba że to całkiem muszą być inne. Tak czy siak spróbuje jeszce raz tak jak mówisz dzięki

 

Masz tam pięć "lądowisk" (żółtych linii namalowanych na podłożu), musisz skorzystać z każdego. W tym samym czasie są dostępne co najwyżej 2-3 wycieczki. Wróć później i obczaj.

Odnośnik do komentarza
10 kontrataków w 4 minuty. Gdzie to najlepiej wykonać ? Bo po 6 goni mnie Policja :P
1. W kolejce do helitours - ludzie zgodnie stoją w kolejce a ty stukasz pierwszego, policji niet....

Pięknie, ale jak stukać??? Nastukałem tylu, że ho ho, robię to kiepsko, raz na 2-3 razy mi wychodzi, unik z A i kontratak z B, jednak to się dzieje szybko i założę się że było ze 20 w 4 minuty (240/10 = aż 24 sekundy). Czyżby trzeba było wszystkich zabić? Chyba nie, bo wtedy to by było ze 30 razy. A może kontratak zawsze musi być potrójny?

 

Edit: zrobiłem to, chyba chodzi o to, że kontratak musi być potrójny, bo tych miałem 10 w 3 minuty, ale i kilka innych.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
Hmm dzisiaj zrobiłem One Man Army - wziąłem helikopter z heli tours, poleciałem nad zablokowane jeszcze Alderney i... poczekałem 5 min na dużej wysokości, helikoptery policyjne były pode mną :potter: I po co się męczyć?

 

Może dla satysfakcji? Spróbuj to zrobić na ziemi, zobaczymy czy też będzie tak łatwo. Mi się udało. ;)

Odnośnik do komentarza
Hmm dzisiaj zrobiłem One Man Army - wziąłem helikopter z heli tours, poleciałem nad zablokowane jeszcze Alderney i... poczekałem 5 min na dużej wysokości, helikoptery policyjne były pode mną :potter: I po co się męczyć?

 

Może dla satysfakcji? Spróbuj to zrobić na ziemi, zobaczymy czy też będzie tak łatwo. Mi się udało. ;)

 

Na ziemi też można banalnie prosto :P

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy ktoś da radę zrobić "One Man Army" uczciwie, bez glitchowania? Jak też czy twórcy dając za to jedyne 40GS od razu nie zakładali tego, że należy to robić jak tchórz?

 

"One Man Army" znaczy wiadomo co, a chowanie się przy słupie, na dachu, w tunelu czy jazda Hummerem lub helikopterem, to nie powód na "One Man Army", ale "One Man Coward". Do dzieła jednoosobowe armie! :) (bo ja napewno nie dam rady).

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy ktoś da radę zrobić "One Man Army" uczciwie, bez glitchowania? Jak też czy twórcy dając za to jedyne 40GS od razu nie zakładali tego, że należy to robić jak tchórz?

 

"One Man Army" znaczy wiadomo co, a chowanie się przy słupie, na dachu, w tunelu czy jazda Hummerem lub helikopterem, to nie powód na "One Man Army", ale "One Man Coward". Do dzieła jednoosobowe armie! :) (bo ja napewno nie dam rady).

 

No wlasnie. Skonczylem watek fabularny, do kompletu achievow offline zostalo mi ona man's army. Jak to zrobic? Ile bym zadymy nie sial, ile rakiet nie wystrzelil i w ogole sial zniszczenie 6 gwiazdek sie doprosic nie moge. :( Moze jakies miejsce dobre ku temu znacie?

 

Btw. jesli zaczne gre jeszcze raz na swoim profilu na konsoli, tzn. zaczne w nia grac od nowa to achievmenty beda zachowane i bede mogl to one man's army zrobic na tym moscie zanim odkryje 2 wyspe??

Odnośnik do komentarza
Btw. jesli zaczne gre jeszcze raz na swoim profilu na konsoli, tzn. zaczne w nia grac od nowa to achievmenty beda zachowane i bede mogl to one man's army zrobic na tym moscie zanim odkryje 2 wyspe??

 

tak

 

No ale oszukiwac tak nieladnie jest wiec zapytam - kto zrobil one man's army nie wedle sposobu z netu? A jesli tak - gdzie najlepiej to zmotac?

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy ktoś da radę zrobić "One Man Army" uczciwie, bez glitchowania? Jak też czy twórcy dając za to jedyne 40GS od razu nie zakładali tego, że należy to robić jak tchórz?

 

"One Man Army" znaczy wiadomo co, a chowanie się przy słupie, na dachu, w tunelu czy jazda Hummerem lub helikopterem, to nie powód na "One Man Army", ale "One Man Coward". Do dzieła jednoosobowe armie! :) (bo ja napewno nie dam rady).

 

Pier.dolenie. Nie mam pojęcia co zakładali twórcy, a czego nie. Wiem natomiast, że skoro gra oferuje mi możliwość "X" to nie widzę nic złego w tym, aby ją wykorzystać. Jeśli ktoś szuka większej satysfakcji przy zdobywaniu acziwmentów/ graniu zawsze może robić to na podwórku, w zimie, przy minusowych temperaturach lub wynaleźć sobie inny, jeszcze bardziej kretyński sposób. Jasno jest powiedziane, co trzeba zrobić - "Przetrwać 5 minut na 6 gwiazdkach", gdyby twórcy chcieli abyśmy to robili w określonych warunkach z pewnością dodaliby o tym stosowne info. Ogarnijcie się -,-

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Ale macie problemy :D To był jeden z moich pierwszych achievów i zrobiłem go w sumie przypadkiem, bo znalazłem się pod mostem (tym środkowym) i miałem automatycznie 6*, a tam jest normalnie chodnik i konstrukcja mostu i można sobie łazić - i właśnie w ten sposób przeczekałem 5 min. przy czym żaden "pies" się do mnie nie dostał, widziałem tylko jak paru spadało do wody :D

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
Pier.dolenie. Nie mam pojęcia co zakładali twórcy, a czego nie. Wiem natomiast, że skoro gra oferuje mi możliwość "X" to nie widzę nic złego w tym, aby ją wykorzystać.

To ma znaczenie, bo glitchowanie to cheatowanie i jest tępione przez graczy.

 

Ale ja nie o tym!!! Bo to raczej nie glitch, bo raczej niemożliwe jest zasłużyć na "One Man Army", a jeśli to 500GS za to byłoby w sam raz (a nie 40GS).

 

Jednak skoro są tacy co w COD4 robią FNG w 11.5sek (bez cheatowania), to może ktoś da radę to zrobić "One Man Army" bez tchórzenia, czyli jak prawdziwa jednoosobowa armia. W dodatku niech wrzuci fimik na youtube i tłumy będą go podziwaić

Odnośnik do komentarza
Pier.dolenie. Nie mam pojęcia co zakładali twórcy, a czego nie. Wiem natomiast, że skoro gra oferuje mi możliwość "X" to nie widzę nic złego w tym, aby ją wykorzystać.

To ma znaczenie, bo glitchowanie to cheatowanie i jest tępione przez graczy.

 

Ale ja nie o tym!!! Bo to raczej nie glitch, bo raczej niemożliwe jest zasłużyć na "One Man Army", a jeśli to 500GS za to byłoby w sam raz (a nie 40GS).

 

Jednak skoro są tacy co w COD4 robią FNG w 11.5sek (bez cheatowania), to może ktoś da radę to zrobić "One Man Army" bez tchórzenia, czyli jak prawdziwa jednoosobowa armia. W dodatku niech wrzuci fimik na youtube i tłumy będą go podziwaić

 

Ale się czepiasz, opis "One Man Army" to "You survived a 6 star wanted level for a full 5 minutes.", czyli po prostu przeżyłeś, nie ma nawet stwierdzenia "walczyłeś z policją", a po prostu przeżyłeś. Jakby twórcom chodziło o stanie za osłoną i rozwalanie oddziałów specjalnych, to by dodali, że w tym czasie musisz np. zabić ich 50 i tyle.

 

A ja dodam swoje spostrzeżenia co do Osiągnięć online, a przy okazji skrytykuję trochę multi:

 

- "Cut Your Teeth" i "Teamplayer" są takie "na przywitanie", w zasadzie nic nie trzeba robić.

 

- "Top Of The Food Chain" i "Join The Midnight Club" są łatwe i wystarczy trochę pograć w deathmatch i wyścigi.

 

- "Taking It For The Team" wpadnie z czasem.

 

- "Top The Midnight Club" spoko, tylko dlaczego jak się prowadzi i wszyscy wyjdą to nie zalicza wygranej? Wyścigu z 2-3 przeciwnikami właściwie nie idzie ukończyć, bo wszyscy wychodzą gdy tylko jadą na końcu.

 

- "Fly The Co-op" wszystko fajnie, czasy to niezłe wyzwanie, tylko dlaczego do cholery nie można grać z kim się chce? Kooperacja to współpraca i Rockstar powinien pozwolić ludziom na granie ze znajomymi, lub chociaż na powtórzenie misji jeśli trafi się na fajny losowy team. Deal Breaker chcę przejść z kumplem, musimy więc bez przerwy wyszukiwać gry, a gdy się w końcu odnajdziemy wykopywać innych. Inne misje jakoś pękły z losowymi ludźmi, ostatnia jest naprawdę trudna i wymaga zgrania, czemu Rockstar utrudnia wszystko na siłę?

 

- "Wanted" próg kosmiczny (5 000 000) i nie byłoby źle, gdyby nie to, że w misjach kooperacji kasa leci znacznie szybciej niż w innych trybach.

 

- "Auf Wiedersehen Petrovic" głupie Osiągnięcie, wymagające wygrania każdego wyścigu, co nie byłoby takim wyzwaniem, gdyby nie to, że takiego Cannonball Run nikt nie ustawia, a jak się to zrobi samemu jako host, to przez debilny system głosowania dostaje się kicka w połowie przypadków. Gdzie system wyszukiwania takich wyścigów jakich się chce, no gdzie?

 

- "Let Sleeping Rockstars Lie" jak na razie jawna kpina z graczy, bo żaden z deweloperów nie pokazał się na multi, a przy takiej ilości graczy powinni byli grać całymi dniami.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Co do achievow online to sie zgadzam, ze sa bardzo slabe, moze dlatego ze to 1 podejscie R* do multi ;) Mnostwo ludzi gra misje co-op tylko zeby lapac kase, ktorej dostajemy 5-7x wiecej niz w innych trybach, z wyscigow 3/4 odbywa sie na trasie na Times Square, a tak jak pisze Wampis - na cannonball run nigdy nie trafilem, a jak host ustawi cos innego niz 3-4 trasy i sportowe samochody/motory dostanie kika na 90% :x

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy ktoś da radę zrobić "One Man Army" uczciwie, bez glitchowania? Jak też czy twórcy dając za to jedyne 40GS od razu nie zakładali tego, że należy to robić jak tchórz?

 

"One Man Army" znaczy wiadomo co, a chowanie się przy słupie, na dachu, w tunelu czy jazda Hummerem lub helikopterem, to nie powód na "One Man Army", ale "One Man Coward". Do dzieła jednoosobowe armie! :) (bo ja napewno nie dam rady).

 

No wlasnie. Skonczylem watek fabularny, do kompletu achievow offline zostalo mi ona man's army. Jak to zrobic? Ile bym zadymy nie sial, ile rakiet nie wystrzelil i w ogole sial zniszczenie 6 gwiazdek sie doprosic nie moge. :( Moze jakies miejsce dobre ku temu znacie?

 

Btw. jesli zaczne gre jeszcze raz na swoim profilu na konsoli, tzn. zaczne w nia grac od nowa to achievmenty beda zachowane i bede mogl to one man's army zrobic na tym moscie zanim odkryje 2 wyspe??

Proste jak barszcz. W pierwszym domu chowasz się za ścianą (tuż przed schodami prowadzącymi do góry, do mieszkania) i ostrzeliwujesz się z tego co fabryka dała. Jak zdobędziesz 6 gwiazdek (na pięciu ciskać granaty, szybciej wpada) wypad z budynku, łapać pierwsze co jest i jazda.

Ja tak zrobiłem, w sumie chyba z 10 minut uciekałem, ale mnie dopadli w końcu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...