Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

a ja jestem rozczarowany :( nowe trasy są przekombinowane - za dużo rozgałęzień - czyli zero walki na trasie. graficznie są spoko ale już ich projekt jako całość daleki jest od tego co prezentuje sobą poprzedni dodatek. zero nowych trybów, tylko trofea do zdobycia. jest kilka nowych pojazdów - ale brak w nich takich na które bym się od razu rzucił (ale to wiadomo - kwestia gustu).

 

w sumie nie polecam - lepiej wydać kasę na poprzedni dodatek - lepsze trasy, nowe tryby, więcej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu. Dla mnie nowe trasy sie podobaja. Poniekad masz racje z ta rywalizacja, ale to zalezy od oplacalnosci poszczegolnych drog przejazdu. Wczesniej czy pozniej wszyscy i tak beda jezdzic ta najlepsza (tak jak to jest obecnie ze starymi trasami).

Jesli chodzi o auta to nowy Rally Car jest super :D

Jak juz pialem polecam razem ze SPEED packiem.

Mam nadzieje, ze za jakis czas (np za 2-3 miesiace) dostaniemy jeszcze jakis DLC (znowu ze 3-4 trasy, troche aut i koniecznie sporo eventow), a potem byc moze kolejna calkiem nowa czesc.

Odnośnik do komentarza

no co jestem wkur****

zostały mi 3 time attack'i, smigałem buggy na reef runner, przeroczyłem metęi zwiecha (freez obrazu)

czekam czekam i nic, to dłem restart i teraz nie moge zagrać zadnego wyscigu, obojetnie czy to time attack czy ticket

plytaw stanie idealnym inne gry dzialają

miał ktos juz taki mykens ? zayebiscie myslalem, ze po tym jak mi 2 razy save zyebalo juz nic mnie w tej materii zlego nie spotka

help ...

Odnośnik do komentarza

Moze wykasuj z Game Data Utility, Motorstrom. Pozniej zgraj save na pendrive i wlacz gre od nowa. Jesli bedzie wszystko ok to wgraj save spowrotem i zobacz co sie bedzie dzialo. Pamietaj ze chyba wykasujesz dodatki wiec bedziesz musial sciagnac je jeszcze raz. (wybor nalezy do Ciebie co zrobisz ja tylko dalem ci podpowiedz bo nie wiem czy to cos zmieni.)

Odnośnik do komentarza
Czy w wyścigach rankingowych online można spotkać trasy z dodatków? Wczoraj pograłem parę wyścigów i ani razu nie było, co mnie niepokoi bo w takim przypadku te dodatki (zwłaszcza Adrenaline) nie mają sensu.

 

To wielkie zaskoczenie pewnie dla ciebie ale tych tras z dodatkow nie zobaczysz w wyscigach rankingowych. Tez bylem zmartwiony mozesz tylko pograc w te trasy ze znajomymi online.

Odnośnik do komentarza
nie wiem panowie czy probowaliscie, ale do Motorstorma goraco wam polecam 2 plyty. Prodigy - Invaders Must Die i Pendulum - Hold Your Color. po prostu tworza tak miazdzacy klimat ze oderwanie sie od MS przy takim soundtracku graniczy z cudem! :)

Moim zdaniem Prodigy nie pasuja ( no moze Take Me to Hospital z ich nowego albumu ) ale Pendulum jak najbardziej z tarantula na czele . Na codzien nie slucham D'n'B ale w tej grze pasuje idealnie

Odnośnik do komentarza
To wielkie zaskoczenie pewnie dla ciebie ale tych tras z dodatkow nie zobaczysz w wyscigach rankingowych. Tez bylem zmartwiony mozesz tylko pograc w te trasy ze znajomymi online.

 

No to pieniądze wyrzucone w błoto:/ Niepotrzebnie od razu kupowałem dodatki... Jak bym wcześniej o tym wiedział to bym na pewno nie kupił. A może jak dużo osób kupi to dadzą też w rankingowych na nich grać.

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie jestem rozczarowany dodatkami. Po kiego grzyba dawać nowe trasy i pozwalać się ścigać tylko online ( nie liczę nędznego speed - jazda przez bramki to dla mnie zero emocji ) ??? Cięzko było dodać nawet krótki event dla single mode ?. Oczywiście czytając info na PSN o dodatku niespecjalnie jest tam o tym wspomniane i człowiek daje się nabrać..ehhh <_<

Odnośnik do komentarza

Na razie kupiłem tylko SPEED Packa i trochu lipton. Odpalam przejazd dla Bike'a i z niesmakiem stwierdziłem, że coś za łatwe te kwalifikacje. 'Main event' ze schylaniem się pod poprzeczkami jakoś dał radę. Ok, zastanawiam się, co wymyślą dla Monster Trucka, a tam... przewracanie beczek, WTF?

 

Nie wiem; dla mnie radochą byłyby zwykłe SpeedEventy z zaliczaniem kolejnych bramek (których powinno być >25).

 

A tutaj w zasadzie nie jeździ się od bramki do bramki tylko od beczki do beczki.

 

Podsumowując, ze wszystkich nowych eventów nie przypadł mi do gustu żaden ze strącaniem beczek, a jako, że model jazdy ATVką w porównaniu do MS1 jest do dupy, to rajcowne było tylko 6 eventów dla motorka.

 

Trasy wulkaniczne to taki-sobie dodatek nie wiadomo po co; a z tych trzech nowych tras najładniej prezentuje się chyba Engorged. Aha - po Brimstone jeździmy przewracając beczki, ale nie jest już dostępna w TimeAttacku, trzeba kupić ADRENALINE Packa

Odnośnik do komentarza

Gram online w Motorstorma i zauważyłem, że prawie nikt nie gra casual games. Może pora nie ta? Nie wiem. Byli by chętni na kilkadziesiąt gier pod rząd? Ma ktoś jakieś informacje na temat punktów które są przyznawane do rankingu? Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni je dodają.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza
Gram online w Motorstorma i zauważyłem, że prawie nikt nie gra casual games. Może pora nie ta? Nie wiem. Byli by chętni na kilkadziesiąt gier pod rząd? Ma ktoś jakieś informacje na temat punktów które są przyznawane do rankingu? Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni je dodają.

 

Casual Game zaprosc ze 3 lub 4 znajomych i z nimi zagraj w ten tryb zawsze ktos do was dolaczy.

Roznie od ilosci osob i ich rankingu jaki maja ludzie w danym wyscigu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...