Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

No to witam w klubie. U mnie na ponad 400 tytułów też praktycznie żadnego jRPGa. Również nie jestem fanem gatunku :D

Swoją drogą fajnie wyglądają te pierwsze edycje "Klasyki komputerowej" obok siebie. Taka ładna spójność je łączy. Gorzej z resztą wydań, ale niestety Pecet to najgorsza platforma pod względem estetyki opakowań. Mnogość wydań i reedycji powoduje, że nijak zebrać wszystkie ulubione gry w jednakowych opakowaniach.

Całość bardzo estetyczna, pozazdrościć boxów od konsol, bo u mnie to do dzisiaj zmora i mam ich raptem kilka, na ponad 20 konsol :/

Widzę też kilka gier na pegaza. Na jakim sprzęcie to odpalasz?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Piękna kolekcja - ja np. oglądając takie stare gry i gazetki czuje jakieś zaspokojenie... nie wiem jak to nazwać :) ale włącza mi się "kiedyś to było kurła".
CDA już nie zbieram - planuję zebrać 150 pierwszych numerów (brakuje mi 1-20:/), a nowsze, pojedyncze numery wywaliłem. 
Przy takiej kolekcji zastanawiam się, czy... mieszkasz sam, czy z rodzicami?:) Czy to po prostu jakiś osobny pokój do którego czasem wchodzisz?
Ciężko chyba mieć np. żonę/dzieciaki i mieć taki pokoik.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Quake96 napisał:

Swoją drogą fajnie wyglądają te pierwsze edycje "Klasyki komputerowej" obok siebie. Taka ładna spójność je łączy.

 

Widzę też kilka gier na pegaza. Na jakim sprzęcie to odpalasz?

 

Zbieram pierwszą serię Extra Klasyki. Tą z czerwonym paskiem na brzegu i okładce. Jeśli ktoś z Was ma chęć odsprzedać tytuł którego nie mam to z chęcią odkupię.

 

Mam starego pegazusa którego dostałem jeszcze na komunię ;) Działa, ale pady już się rozpadły więc trzymam te karty z sentymentu. Może kiedyś sprawię sobie coś na czym je odpalę.

 

16 godzin temu, grzybiarz napisał:

Piękna kolekcja - ja np. oglądając takie stare gry i gazetki czuje jakieś zaspokojenie... nie wiem jak to nazwać :) ale włącza mi się "kiedyś to było kurła".
CDA już nie zbieram - planuję zebrać 150 pierwszych numerów (brakuje mi 1-20:/), a nowsze, pojedyncze numery wywaliłem. 
Przy takiej kolekcji zastanawiam się, czy... mieszkasz sam, czy z rodzicami?:) Czy to po prostu jakiś osobny pokój do którego czasem wchodzisz?
Ciężko chyba mieć np. żonę/dzieciaki i mieć taki pokoik.

 

Mam dokładnie tak samo. Wracam czasem do starych wydań CDA, Gamblera, Secret Service, Reseta, Bajtka i wielu innych które mam i przypominają mi się beztroskie czasy. Żona po prostu akceptuje moje hobby i sama też czasem da się namówić na jakieś granie. Dzięki czemu mam swój własny kącik w pomieszczeniu gospodarczym którego małą część widzicie na zdjęciach.

Edytowane przez Postal
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kliknij w siga to się przekonasz. Nie calakuje gier ale przechodzę sporo z przyjemnością. Może już nie tyle co kiedyś z uwagi na rodzinę ale ciągle sie przy tym relaksuje.

Nie wiem jakim cudem nie mam pucharów za TLoU ale to Sssony więc...

A przekornie największy fun mam teraz z VRa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Panie i Panowie, powoli zbliża się odcinek EVIL TV (YouTube) w pełni poświęcony kolekcjonowaniu wszystkiego co związane z serią Resident Evil. Temat nam wszystkim bliski bo kolekcje z tego co widzę puchną u wielu fanów w szybkim tempie. Proszę Was o podsyłanie zdjęć swoich kolekcji wraz z podpisem, który pojawi się rzecz jasna w odcinku. Zdjęcia możecie nadsyłać zarówno pod tym postem jak i mailowo:

 

Mail: Wesker-dl@wp.pl

 

Odcinek będzie w całości poświęcony tematowi naszych kolekcji oraz troszkę podyskutujemy jak to się zaczęło u niektórych fanów. Na zdjęcia czekamy do piątku, 13.12.2019

 

Liczymy na Was, aparaty w dłoń i pokażcie co tam uzbieraliśmy przez te lata :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

 

V0USBqy.jpg

 

Kontynuuję politykę zbierania 20 gier które mi się podobają na daną platformę. Pierwszą konsolą na którą mam te 20 gierek jest 3DS z tym ,że nie do końca. Shantae chyba wyleci i jej miejsce zajmie coś innego. Tak średnio mi podeszła ale może dam jeszcze szanse. Ni jest to tak fajne jak odsłona z GBC. Większość jest już ograna a obecnie kończę zbieranie na DSa zwykłego. 

 

Tak swoją drogą 3DS jest świetną konsolą, w sumie mogłem się z PSP na niego przesiąść. Niesamowicie fajna biblioteka gier. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Maciucha, to nie od razu powod do minucha. Mnie rażą te wydania platinum essentials:) a co tam robi gierka na one? Masz tez Łana?

tak mam One'a. U jednego kumpla siedzi i czeka na lepszy czas do grania. Drugi kumpel wypytuje sie o niego od jakiegos czasu, takze na pierwszy ogien ida zaleglosci z PS2 i PS3.

 

 

aux lubie ''ciche'' gry takie, ktore nie sa uwzgledniane w rankingach rocznych wsrod recenzentow PE. Ukonczylem raz, ale chyba sprobuje kolejny bo podobno jest tam cos do odkrycia :nyam1:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...