Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem Zg(RED.)ów


Plx

Rekomendowane odpowiedzi

jak ten gosc odpowiada za marketing to zycze im powodzenia.

 

a Koso prosil by doczytac do konca :/

 

swoja droga:

 

Podaruje sobie teksty o mlodzienczej fantazji, malych pieskach szczekajacych najglosniej itd. Nowe pismo wchodzi na rynek i zaczyna podboj od obsmarowania magazynow istniejacych na rynku od lat - w tym kontekscie ucieszylem sie, ze nagralismy program. Gosc juz ponoc nie pracuje, ale niesmak pozostal, a czkawka potrwa bardzo dlugo. Zostawiam Was z przyjemna lektura i jade nagrywac kolejne paszkwile na PGA :)

 

Marcin, tak jak tego nagrania nie nalezy brac w 100% powaznie i potraktowac go chocby z lekkim przymruzeniem oka, tak Ty tez nie powinienes traktowac powaznie, za przeproszeniem, pieprzenia takiego oszoloma ;) pozdro i cya na gg

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

I dobrze zrobiliście wywalając tego pacana , bo robił taki ferment ,że głowa mała , chyba za dużo naczytał się książek od marketingu .

A kosowi i Kroogerowi podziękować , za może ciut zbyt ostrą krytykę , ale każda krytyka jest motywująca( a im ostrzejsza tym lepsza) sam wiem jak to działa bo cały czas jadę na motywatorze który zaserwowali mi swojego czasu zgredziuchy . Z tak czystej ciekawości wziąłem do rąk Engarde i PSxE 1 i engarda wygląda lepiej prezentuje się o wiele smakowiciej . To na razie tyle.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

jak ten gosc odpowiada za marketing to zycze im powodzenia.

 

a Koso prosil by doczytac do konca :/

 

a skad wiesz ze nie doczytalem?

Jak sam szef musi naprawiac bledy po marketingowcu ktory wykonuje robote zupelnie odwrotna do tego co sie nazywa marketingiem to ciezko miec inne zdanie.

 

edit: juz widze, sorry, nie zauwazylem najwazniejszego :) W zasadzie dziwne jakby nie polecial, stad moj poprzedni post.

Odnośnik do komentarza

Jeśli "Engarde" nie będzie w bardzo szybkim tempie ewoluował zniknie z rynku jeszcze szybciej. Bo Koso powiedział prawdę- wyglada jak PE u samych początków. Tylko, że gdy ekipa z Katowic rozpoczynała projekt PE, nie mieli konkurencjii. Nie było na rynku pism stricte konsolowych. Teraz mając do wyboru PE czy nawet Neo a Engard to te ostatnie nie ma szans. Najmniejszych.

 

Ale powodzenia chłopaki. Przydałaby się konkurencja.

Odnośnik do komentarza
[...]Nie sadze zebym jakos mocno pojechal chlopakow. Pisze dla PE, Michal dziala w WP i z tego oczywistego wzgledu materialu nie mozna traktowac serio - to raczej humorystyczny przeglad prasy, ktory sklecilismy spontanicznie, pod wplywem wesolych kolorow bijacych z magazynu. [...]

[...]

Wszystkich oburzonych przepraszam i caluje po stopach. W ramach przeprosin polecam to:

http://www.goldenline.pl/forum/gry-komputerowe/542522/s/1

 

Watek nie jest dlugi, wiec polecam przeczytac go do konca. Co ciekawe, najpierw zrobilismy program, a dopiero potem przeczytalem te rozmowe.

@Koso - czyzby?

Bo jesli ktos doczytal ten watek ktory sam podales to napotyka taka oto wypowiedz:

Krooger: (ten "lysy" w tym clipie) -

[...]

Póki co skręciliśmy z Koso coś takiego:

gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1441;core.html

 

Krytyka, konstruktywna. Efekt działań Henryka. Pierwsze wrażenie po przejrzeniu magazynu to, tak jak by nas ktoś uderzył w twarz. Odpowiedzieliśmy, pojechaliśmy. Gdyby Henio tak nie pluł na lewo i prawo, może byśmy Was potraktowali łagodniej.

[...]

Koniec cytatu.

Wiele jestem w stanie zniesc ale dwoch rzeczy nie moge - zaklamania i buractwa.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Ja o dyskusji na Goldenline dowiedziałem się potem, po nagraniu, Krooger wcześniej. Nie doszukuj sie sensacji tam gdzie jej brak. Skoro juz weszysz Szerloku, zasiegnij jezyka u chlopakow z Engarde, bo szczegolow o niejakim Henryku i zadymie z nim zwiazanej dowiedzialem sie od nich wychodzac z PGA :)

 

Ale za przedostatnie zdanie szacun, w siga se wrzuce :) I rzodkiewke dorzuce, tez nie przepadam.

Odnośnik do komentarza

E tam, Koso nic takiego strasznego nie powiedział, dał natomiast trochę rad jak na dobrego kolegę przystało ;)

 

Natomiast Krooger, zachował się jak nastolatek mszczący się za to, że ktoś w internecie może mieć inne poglądy od niego. Trochę to żenujące, sam siedział w Clicku, a wywyższa się jakby był niezastąpionym redaktorzyną, który może krytykować wszystko i wszystkich. Żenua

Odnośnik do komentarza

No tak, przede wszystkim to z kroogerem zapomnieliscie ustalic zeznan :lol: , bo sie troche to nie zgadza.

Jemu sie nie podobaly (nie bez racji) wypowiedzi henka-oszoloma, wiec "spontanicznie" postanowil ludkow z Engarde pojechac.

A ty rownie spontanicznie, bez wiedzy oczywiscie o dyskusji na tamtym forum, ochoczo przystapiles do akcji.

Brawo. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No kur.va straszne. Miał zacząć się kłócić z Kroogerem przed kamerą, czy jak ? :/ Koso moim zdaniem ratował całe to wystąpienie. Nie rzucał hasłami 'ha, nie kupujcie tego czasopisma, nasze jest lepsze, PE góra!'

 

 

I przestańcie szukać dziury w całym. Zachowujecie się jakbyście wiedzieli więcej niż sam Koso wie. Próbujecie mu wmówić coś czego nie zrobił. Żałosne, naprawdę. To, że Koso by powiedział, że nowa gazeta mu się nie podoba. Co by to zmieniło ? Ludzie by tego nie kupili ? Jeśli będą mieli taki zamiar, to to zrobią. :/

Edytowane przez Lain
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
No kur.va straszne. Miał zacząć się kłócić z Kroogerem przed kamerą, czy jak ? :/ Koso moim zdaniem ratował całe to wystąpienie. Nie rzucał hasłami 'ha, nie kupujcie tego czasopisma, nasze jest lepsze, PE góra!'

 

sadze ze wypowiedz typu :

" tej ty lysy blaznie na kompocie, sam zes nabroil clicka kiedys, a teraz chcesz tu mi wsadzic jezyk w du,pe i energicznie nim liżąc sklonic do wysmiania nowego pisma dla konsolomaniakow? wypier,dalaj mi z ta kamera" wypadlaby bardziej w porzadku niz seplenienie ze kolory w pismie ktorego nie czytal mu sie nie podobaja. kukielka.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Droga Lain i Drogi Milanie . Nie ma się o co kłócić Koso wypunktował błędy Engarde chwała mu za to .To ,że wyglądało na to krooger chcę usłyszeć te magiczne słowa "PSXE jest bardziej wyczepiste", ale nie usłyszał .Nie rozumiem po co wy dalej toczycie boje .To czy Koso mógł to zrobić inaczej czy nie, tego się nigdy nie dowiemy. A sam poszkodowany nawet sprawę wyjaśnił . No i pamiętajcie ,że pan Turek obiecał jabłka na wierzbie, więc może K i K chcieli zobaczyć jak to ma się do rzeczywistości?. A takie wzajemne atakowanie i licytowanie "Bo koso jest boski " a nie"bo ma pod pachami włoski " do niczego nas nie doprowadzi Hai?

 

@Ogoozo

 

Trochę żeś to uprościł ale mniej więcej tak to by wglądało .Prawda ,że cudnie?

 

@ Lain

No ale troszkę to wyglądało jak takie przekomarzanie się dzieci w zerówce przynajmniej ja tak to odebrałem.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Droga Lain i Drogi Milanie . Nie ma się o co kłócić Koso wypunktował błędy Engarde i chwała mu za to . To ,że wyglądało na to krooger chcę usłyszeć te magiczne słowa "PSXE jest bardziej wyczepiste", ale nie usłyszał .

No, to by dopiero było cudne:

 

- Panie redaktorze PE, co jest bardziej wyczepiste, PE czy Engarde?

- Oczywiście PE. Engarde wygląda biednie, niczym Moje pismo 11 lat temu. Szczerze? Polecam wszystkim kupować PE.

- Dziękuję za wypowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...