Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem Zg(RED.)ów


Plx

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje , poraz kolejny pokazujecie jak świetnym i profesjonalnym pismem jesteście. To co mówił Koso to przykład na to jak niszowy i wieśniacki poziom ma wasze pismo i wy sami. Najpierw ocencie sami siebie, bo załosne i rozbawiające dzieci w wieku 12 lat zarty o pierdzeniu ( przez długiee lata ) i tym podobne pogrązaja was w oczach kazdego kto choć troche ma coś w głowie. Więc skoro robicie z siebie takie profesjonalne pismo to starajcie się tak zachowywać. A juz o tym ze niby pierwszy numer Extreme wyglądał tak jak teraz wygląda Engarde to juz chyba nawet szkoda komentować.

 

Tutaj link do wypowiedzi :

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1441,2;c...bOI59BD%2BOA%3D

Edytowane przez jaro5412
Odnośnik do komentarza

pomijajac to ze temat pewnie zaraz zostanie skasowany to jak juz po kims jedziesz to powiedz dokładnie za co bo nie kazdy tam był i nie kazdy wie o co chodzi <_<

edit: o widze ze jest jednak link :P

 

 

pozatym porownywanie pierwszych numerów PE i engarde kompletni enie ma sensu bo żyjemy teraz w zupelnie innych czasach i innym świecie, wtedy trzeba bylo gutenberga prosic żeby wymyslił ruchomą czcionke, teraz są wszystkei kompjutery, fotoszopy, marketingi, oraz to ze konsole sa popularniejsze w poslce i na świecie niz 15 lat temu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Skrinszot or it didint hepend. Zarzuty bez dowodów to se między gałki analogowe wsadź capie.

 

Edit: analizuję filmik.... pliz łejt...

 

Haha, barany, Koso wypadł sensownie. Niewiem jakiego pro oczekiwaliście, ale chyba wymagacie zbyt wiele. Miał przylizać nowemu wydawnictwu? w końcu to konkurencja. Jak na moje oko to spisał się dobrze, a biorąc pod uwagę nazwę "ekstrim" to nawet trochę miękko wypadł i mógł ostrzej przytyrać.

 

Jaro, ciśnij klocku.

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

ogolnie po obczajeniu filmiku i wypowiedzi jaro mysle ze po pierwsze ten temat mozna by wrzucic do tematu o gazecie a nie robic osobne;p

 

a co do samego filmiku to niestety mimo ze goscie chamsko szydza to jednak mają z czego bo przynajmniej te pare przykładów co podali to istna masakra, sam zajmuje sie grafika i dziwie sie ze cos takeigo przeszło

 

prosponuje tworcom zwalci wszystko na błedy i pośpiech i to ze jakies gnomy podmieniły płytyki w drukarni i inne takie czary :P a w zaciszu redakcji wychłostac grafika i najlepiej zmienic na lepszego :P

 

btw artykuł o firmie - 2 storny zalane kompletnie tekstem o ile zauwayzlem nawet bez wiekszej czcionki na tytuł czy coś to wyglada jak ksiązka do fizyki kwantowej (chociaz i tam zapewne wiecej obrazków by sie znalazło)

 

jutro bede w okolicach empiku to sie przyjże dokładniej, ale jak jeszcze 3 dni temu mysalem ze pierwszy numer kupie z ciekawosci to teraz jakoś juz mnie to nie ciekawi na tyle zeby wywalic 10zł , wole kupic żarcie w makdonaldzie :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z tego co ja widzę, to tam typ z wp bardziej szyderę nakręca, Koso tylko asystuje, w dodatku lekko sepleniąc ;)

 

Nie no, ta recka red alert masakryczna, ciekawe czy na okładce umieścili ostrzeżenie o możliwości wystąpienia ataków epilepsji. Artykuł o EA to po prsotu masa. Dwie strony zalane drobnym druczkiem, kur/wa nie wiem czy ja dobrze widziałem, czy tam żadnych akapitów nie było xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ja obejrzalem, to co zrozumialem:

 

-ktos wydal pismo endgarde

-prowadzacy postanowil je zareklamowac, poslugujac sie swoim idolem kosem

-koso nagle zaczyna jechacz kolega po pismie, ktore widocznie duzo zlego mu zrobilo

- koniec

 

niezłe, od siebie tylko dodam ze nie wszyscy poznaniacy sa tak zalosni ;]

ostry seks musial byc po wywiadzie, kolega prowadzacy az sie slini na nowy imidz kosa "na kamila z klanu i beckhama w jednym".

filmik to niezly rodzyn, ogolnie czytanie czyichś nazwisk na glos, i pbliczne wysmiewanie ich, w sytuacji gdy atakowani nie moga sie publicznie bronic, to chyba jeden ze szczytow kurestfa ;]

Odnośnik do komentarza
extreme?? i niby co ?? Jakiego pro oczekiwałem?? Takiego na miare największego pisma konsolowego w Polsce. I nie , przylizac sie nie miał, ale to nie tak sie z konkurencja walczy.

Z całym szacunkiem, ale zamknij ryj, bo zaniżasz średnią. Koso na tym filmiku wypadł sensownie, choćby nawet się powstrzymywał. Ze strony Ekstrima jest jak najbardziej OK, ale Ty "JARO", próbujesz znaleźć punkt zapalny, niczym ostatni pedał.

Odnośnik do komentarza
Dawno e-dramy o 3 w nocy na forumingu nie było. Foodfight !

 

Czy mi się wydaje, czy może autorem tematu jest urazony pan grafik ? :>

 

Nie, nie mam nic wspólnego z Engarde.

 

 

extreme?? i niby co ?? Jakiego pro oczekiwałem?? Takiego na miare największego pisma konsolowego w Polsce. I nie , przylizac sie nie miał, ale to nie tak sie z konkurencja walczy.

Z całym szacunkiem, ale zamknij ryj, bo zaniżasz średnią. Koso na tym filmiku wypadł sensownie, choćby nawet się powstrzymywał. Ze strony Ekstrima jest jak najbardziej OK, ale Ty "JARO", próbujesz znaleźć punkt zapalny, niczym ostatni pedał.

 

Bahahahah, szkoda jak nie ma sie nic sensownego do powiedzenia to najlepiej od pedałów jechać. i kto tu średnią zaniza

Odnośnik do komentarza
Dawno e-dramy o 3 w nocy na forumingu nie było. Foodfight !

 

Czy mi się wydaje, czy może autorem tematu jest urazony pan grafik ? :>

 

Nie, nie mam nic wspólnego z Engarde.

 

 

extreme?? i niby co ?? Jakiego pro oczekiwałem?? Takiego na miare największego pisma konsolowego w Polsce. I nie , przylizac sie nie miał, ale to nie tak sie z konkurencja walczy.

Z całym szacunkiem, ale zamknij ryj, bo zaniżasz średnią. Koso na tym filmiku wypadł sensownie, choćby nawet się powstrzymywał. Ze strony Ekstrima jest jak najbardziej OK, ale Ty "JARO", próbujesz znaleźć punkt zapalny, niczym ostatni pedał.

 

Bahahahah, szkoda jak nie ma sie nic sensownego do powiedzenia to najlepiej od pedałów jechać. i kto tu średnią zaniza

Miej otwarty umysł i zamień ostatnie słowo z "pedał" na "prostak"

(nie cierpię tłumaczyć upośledzonym braku dosłowności)

Odnośnik do komentarza
hmmmm ciekawe jakie błędy były w pierwszym extrime. wiem ze to inne czasy były. ale to nie zmienia faktu ze za pierwszy razem jeszcze sie uczą. Co mam miec niby wspólnego Kmiocie ?? Pismo mi sie spodobało i nie podoba mi się jak jakiś burak rzuca gnojem , całkiem bez podstaw.

No to trzeba było założyć samemu w tym czasie czasopismo o gierkach komputerowych na konsole. Wtedy, gdy konsole były czymś obcym, nieznanym, ryzykownym. Ekstrim w tym czasie powstało, za co szacunek.

 

Ale ja nadal nie widzę, żeby jakiś "burak rzucał gnojem , całkiem bez podstaw". Zacytuj proszę, w którym miejcu odbywa się rzucanie gnojem.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki trochę przesadzili. Wprawdzie żadnego rzucania gnojem na tym filmiku nie uświadczyłem, ale jednak moim zdaniem krytyka wypadła "ciut" za ostro i zdecydowanie zbyt krzywdząco. Wszyscy przecież doskonale pamiętamy początki Psx Extreme, też nie było zbyt kolorowo (podobnie zresztą jak z każdym innym pismem o tematyce konsolowej przy starcie). Być może Engarde potrzebuje czasu żeby się rozkręcić. A PE zamiast dać dobry przykład i trochę zdopingować kolegów po fachu, od razu wali z grubej poznańskiej rury i nie zostawia na nich suchej nitki. Niekoleżeńsko z Waszej strony. Koso, wstyd;(

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest z deka niesmacznie, no ale cóż... tak to się kończy, jak się o zdanie na temat pisma pyta kogoś z konkurencyjnego pisma. Nie najlepszy pomysł.

 

W takiej sytuacji sama treść gadaniny staje się mało ważna. Jakby Koso mówił takie komentarze przy piwie, do kolegi, to małe zdziwko, ale w wywiadzie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...