Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, estel napisał:

nie chcę płacić za ten tytuł pełnej ceny - wkurzający pop-up czy głupi bug, gdzie LT i RT są zamienione miejscami na padzie (wersja PC). Rozumiem, że mogą być problemy z optymalizacją, ale ten drugi błąd odbieram jako zwyczajny płaski na ryj.

głupie tłumaczenie. 

chceszza darmo, nie załapałeś się, to pobierz może pirata? Skoro nie odpowiada Ci to, czy tamto :/

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, suteq napisał:

Kingdom Come było wymienione w przeciekach odnośnie darmowych gierek w okresie świątecznym. Większość się sprawdziła poza KCD więc dają teraz. Już wcześniej dawali powtórki więc szansa na Subnauticę ciągle jest. 

czekaj bo nie rozumiem?

czyli bylo pewne ze dadza bo jak poprzednio mowili ze dadza to nie dali? wut?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Gdzieś na reddicie wyciekła lista gier, które podobno będą rozdawane w okresie świątecznym. Na tej liście było KCD. Dzień po dniu gry z listy ukazywały się jako darmowe poza KCD więc jak Epic ogłosiło, że będzie rozdawać gierki przez cały 2020 to raczej było pewne, że KCD będzie w końcu za darmo. 

Odnośnik do komentarza

Temat był już wałkowany nie raz i nie dwa. Jeśli ktoś lubi wspierać cebulaków-frajerów biorących kody bez "dziękuję", plusa czy choćby informacji w poście, że "już zużyłem" i tym samym napędzać takie śmieciowe zachowania godne niższej klasy parobów i pachołów rzucających się z przerośniętym nosem na wszystko o "ZA DARMO KURŁAA" - droga wolna.

 

Istnieje też droga światła, prawości i miłości, czyli "mam klucz, kto chce to PW" :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, estel napisał:

Chyba, że tu chodzi o pomoc tym, którzy nie mają których nie stać?

Nie, w tym temacie się chyba pisało, gdzie na stronach są jakieś rozdania gierek za free, czy to na steam, czy gogu. Ktoś jednak wrzucił kod (bo nie chciało mu się wrzucać na allegro) i tak się zaczęło.

3 godziny temu, devilbot napisał:

Jeszcze gorsi są goście co biorą wszystko jak leci z tego tematu a nawet nie zamierzają w to zagrać ot biorą bo za darmo. Sam tak robiłem ale teraz nie biorę bo i tak nie gram.

dobrze że się z tego wyleczyłeś, ja podobnie :)

Odnośnik do komentarza

Dałem minusa, bo to nie pierwsza jego wypowiedź tego typu, że ktoś ukradł, bo on nie zdążył wziąć... Nawet nie wiem co to za gra, sam czasami coś wrzucam, za każdy wzięty zawsze dziękuję, ale pisać że ktoś ukradł darmowy kod, bo nie zostawił plusa userowi, który najwyraźniej ma to w dupie brzmi jeszcze bardziej cebulacko niż zgarniety po cichu bez dziękuję.

Gra na lowcach kosztuje 4zl, jak komuś aż tak zależy to zamiast 10 kolejnych postow moze sobie smialo kupic. Pozdrawiam!

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...