Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, devilbot napisał:

Chyba lepiej przeczytać etykietę domestosa podczas srania.

Czemu ? Ja rozumiem że dla niektórych prasa growa już umarła w dobie internetu ale ja lubię swoją co miesięczna dawkę 3 magazynów. Sorry wolę recenzje, zapowiedzi i przede wszystkim felietony w formie pisemnej na papierze niż to co w necie mamy. Angry Joe czy inny przygłup jutuber może się komuś podobać ja wolę poczytać o gierce w PSX , Pixel czy CDA. A nie wchodzę na żadne ppe czy gry online bo 90% zawartości to chamskie click bajty i newsy z tyłka. Przynajmniej wiem że te newsy co są w magazynach są już przesiane przez sito redakcyjne i ploteczki raczej do magazynów nie trafiają. 

 

Ostatni numer CDA dał mi dużo radochy bo dodali dodatkowa książeczkę i miałem powrót do przeszłości ze wspomnieniami redaktorów na temat pewnych gier. 

 

Także tego proszę nie hejtowac prasy bo zaraz będę w każdym temacie gdzie ktoś wkleja wypociny jakiegoś youtubera hejtował tych przygłupów. 

 

P.s. z YouTube growego szanuje tylko arhn, dunkey i acg. Reszty nie kumam po co ludzie na to czas tracą a już w szczególności na oglądanie jak ktoś przechodzi grę... Tak tak boomer wiem xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, blantman napisał:

Czemu ? Ja rozumiem że dla niektórych prasa growa już umarła w dobie internetu ale ja lubię swoją co miesięczna dawkę 3 magazynów. Sorry wolę recenzje, zapowiedzi i przede wszystkim felietony w formie pisemnej na papierze niż to co w necie mamy. Angry Joe czy inny przygłup jutuber może się komuś podobać ja wolę poczytać o gierce w PSX , Pixel czy CDA. A nie wchodzę na żadne ppe czy gry online bo 90% zawartości to chamskie click bajty i newsy z tyłka. Przynajmniej wiem że te newsy co są w magazynach są już przesiane przez sito redakcyjne i ploteczki raczej do magazynów nie 

 

Ostatni numer CDA dał mi dużo radochy bo dodali dodatkowa książeczkę i miałem powrót do przeszłości ze wspomnieniami redaktorów na temat pewnych gier. 

 

cholera, kupiłem ostatnio po sporej przerwie i widzę, że sporo gości już nie ma

 

najbardziej mi szkoda spikaina i crossa z tych nowszych, ale ostatnio wróciłem do numerów sprzed blisko 10 lat i hut to był dopiero gosc; uwielbiam go czytać 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, blantman napisał:

Czemu ? Ja rozumiem że dla niektórych prasa growa już umarła w dobie internetu ale ja lubię swoją co miesięczna dawkę 3 magazynów. Sorry wolę recenzje, zapowiedzi i przede wszystkim felietony w formie pisemnej na papierze niż to co w necie mamy. Angry Joe czy inny przygłup jutuber może się komuś podobać ja wolę poczytać o gierce w PSX , Pixel czy CDA. A nie wchodzę na żadne ppe czy gry online bo 90% zawartości to chamskie click bajty i newsy z tyłka. Przynajmniej wiem że te newsy co są w magazynach są już przesiane przez sito redakcyjne i ploteczki raczej do magazynów nie trafiają. 

 

Ostatni numer CDA dał mi dużo radochy bo dodali dodatkowa książeczkę i miałem powrót do przeszłości ze wspomnieniami redaktorów na temat pewnych gier. 

 

Także tego proszę nie hejtowac prasy bo zaraz będę w każdym temacie gdzie ktoś wkleja wypociny jakiegoś youtubera hejtował tych przygłupów. 

 

P.s. z YouTube growego szanuje tylko arhn, dunkey i acg. Reszty nie kumam po co ludzie na to czas tracą a już w szczególności na oglądanie jak ktoś przechodzi grę... Tak tak boomer wiem xD

 

Ja na yutubie wybieram co lubię, coś co mi pasuje i uważam to za wartościowe. Ty z prasy czytasz to co jest. Wyboru nie masz żadnego.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W takim razie idź i wystartuj na igrzyskach albo na euro skoro to według ciebie takie proste jak kupno gry i ogranie jej samemu zamiast oglądania let's playów. :) 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wrzucę tu swój komentarz ze strony Łowców:

"Tak tylko wspomnę, że jak się dobrze poszuka, to można jeszcze zdobyć "Blood Pack DLC". Niby to tylko popierdółka, ale zawsze jedno dlc już jest. Podczas "Make War Not Love 4" (luty 2017) masa ludzi dostała kod na to i wrzucała gdzie popadnie. Jeżeli braliście wtedy udział w zabawie, to zobaczcie czy macie odpowiedni mail od SEGI. Możecie też spróbować szczęścia w temacie na forum Łowców: https://lowcygier.pl/forum/search.php?keywords=Shogun+2+Blood+Pack&t=343&sf=msgonly " 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.