Skocz do zawartości

Aliens: Colonial Marines


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli gra bedzie dorownywala choc do piet klimatowi z filmu to sie pisze na to z miejsca.

Której części? Bo widać, że będzie więcej strzelania, więc może wzorują się na cholernie dobrej drugiej części. Ja chciałbym FPS w klimatach Aliens i jakiś horror , bazujący na pierwszej części, wtedy łyknę obie gry.

Odnośnik do komentarza

Trochę boje się, gdyż to projekt Segi, nie Monolith (ale oni prędzej robiliby AVP3....). Mam nadzieje że wszystko będzie ładnie zbalansowane, wg tego co napisane na stronie producenta. Z założenia ma to być horror shooter, no wierze na słowo bo facehuggery do dzisiaj mnie przerażają ;).

Odnośnik do komentarza

a pamiętacie Alien Resurrection na psx? Gra na podstawie najsłabszej części filmu, a mimo to jedna z lepszych gier z obcymi (wg mnie najlepsza). Pojawiła się przed AVP2 na PC i klimatem zjadała go na śniadanie (avp2 nadrabiało wyborem rasy i multiplayerem). Była to jedyna gra w którą naprawdę bałem się grać (odpalałem wyłacznie w nocy na słuchawkach lub na wieży prologic). Nie mówię że chciałbym aby Aliens: Colonial Marines było takie jak Alien Resurrection, chciałbym żeby było lepsze ;] Chciałbym żeby poziom klimatu i "horroru" był chociaż tak samo intensywny...

Odnośnik do komentarza

czekałem od dłuższego czasu na screeny z tej gry. Grafika na drugim miejscu, klimat ma być mocny! :) Niestety nie grałem w żadną część aliens na konsole, jedynie avp, avp2 na pc i były to gry mocarne. Właśnie patrzę na półkę na pełną filmową kolekcję obcego (wydanie kinowe plus reżyserskie każdej części) i czekam na wydanie gierki.

Odnośnik do komentarza

Nie do konca, choc jesli dobrze wnioskuje, gra jednak bedzie czerpac z owego anulowanego projektu na PS2, stad fabula zabierze nas pewnie w czasy zaraz po "dwojce" i "trojce", ew. w trakcie "trojki". Da sie to w prosty sposob wywnioskowac. Niemniej juz teraz widac ze gra nieziemsko bedzie czerpac z "dwojki" - spawanie drzwi, "stojaki", szturmowka, samochod pancerny.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli tak by się stało to świadczyło by to o jakimś fatum nad tym tytułem.Wszak pierwotnie zmierzał on jeszcze na PS2 i to w początkowej fazie jej obecności na rynku.Baa nawet na E3 kilka lat temu był w formie grywalnej....potem sprawa ucichła i projekt anulowano.Oby nie było podobnie z reinkarnacją tytułu na konsole obecnej generacji bo uniwersum Obcego to wymarzone miejsce na kapitalny,straszny i klimatyczny fps

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A ja czytalem gdzies na necie, podczas trwania E3 (lub zaraz po) wywiad z producentem gry i twierdzil on ze developing idzie bardzo dobrze (a sama gra ponoc wyglada juz rewelacyjnie) i zeby sie nie martwic.

I ze nieobecnosc na E3 jest decyzja wydawcy (SEGA) i jego plany marketingowe (odpowiedni time frame).

Takze kto wie, moze nie bedzie zle.....

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...