Skocz do zawartości

Aliens Colonial Marines


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to już na trailerach i gameplayach ta gra wyglądała mega cienko (nie tylko graficznie ale i jeśli chodzi o gameplay) i oczywiście jak wyraziłem swoją opinię to niektórzy się oburzyli. 

AvP było jak dla mnie strasznie średnie, więc jak to jest jeszcze gorsze to brawo, szczególnie, że wydawca to teoretycznie nie byle kto. Szkoda, bo jako fan alienów z chęcią zagrałbym w dobry tytuł w tym uniwersum. Może kiedyś i najlepiej nie w fpp.

Odnośnik do komentarza

Ograłem troche mocniej bo mam X-a od kolegi do końca dnia i jest lekko lepiej. Nie znaczy ze gre warto kupowac (gram na promo wersji na szczęście). Pierwsze kilka chapterów to była akcja na Sulaco i było żałośnie a jak doszła walka z ludźmi to Alien ressurection z psx-a miał lepszy klimat. Jak sie rozbilismy na planecie to widać że sie przyłożyli do odwzorowania Acheron-u. Jest jak w filmie (nawet wczoraj ogladalem dwojke po seansie jedynki na polsacie), klimatycznie dosyc ale wykonanie i rozgrywka kładzie gre. I kurde czuje sie jak debil bo jak na Sulaco niechcąco wywaliłem PULSE RIFLE na rzecz SHOTGUNA to za cholere nie wiem ska karabin znowu wziąść. Wogóle jak się giwery zmienia na inne?????

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/articles/2013/02/12/aliens-colonial-marines-360ps3-review Katastrofa :( Raczej limitki nie odbieram.... Czyli druga ftopa po DNF..

 

  • +Iconic audio effects
  • +Plenty of fan service

  • Terrible AI
  • General lack of tension
  • Serious graphical issues
  • Truncated campaign
  • Half-baked multiplayer
Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Tak mi przyszło na myśl, że jakiś prawniczyna z USA mógbły podać SEGĘ do sądu. Przecież od x czasu gra była reklamowana pod szyldem Gearbox Software, a dopiero w dniu premiery okazało się że odpowiadali tylko za multi a resztę zrobiły 3 zespoły. Ktoś napalony pod wpływem dajmy na to Borderlands 2 oczekiwałby wypas gry, a dostał kupsztala.

 

To tak jakby VW pod nazwą i blachami Touarega sprzedawał chińskiego Landwinda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak. Oczekiwałem crapa w wersji alfa, a miło się zawiodłem, bo ta gra to crap w wersji beta ;) Nie posłuchałem przedmówców i mimo wszystko kupiłem grę zamiast DS3 (którą kupił mój kolega i wiem teraz jak bardzo zbładziłe, fuck!). Jeżeli chodzi o grę to wypada to słabo, jest warta co najwyżej 50zł, a nie 50 dolarów. Jeżeli chodzi o powrót do przeszłości, do wcześniejszej generacji, a nawet jeszcze wcześniej to 200zł nie jest taką wygórowaną ceną. Niestety od grania nie stałem się młodszy, dawne "koleżanki" nie wróciły, więc 200zł to jednak drobna przesada...

 

Do pewnego etapu

 

 

walka z ludźmi

 

 

strzela się nawet fajnie do aliensów. Potem to jakaś kpina jest.

Odnośnik do komentarza

O proszę

 

 

na poprzednim E3 reklamował tą grę nawet szef Gearbox Software, Randy Pitchford. I dopiero przy premierze okazuje się, że z tą grą nie mieli zbyt wiele wspólnego. Jedno wielkie oszustwo.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Tx6e4Ik.gif

 

Sprobowalem pograc chwile w te gre i w takiego crapiszona na prawde dawno nie gralem, ta gra nawet na PC wyglada tak ujowo ze az oczy bola.

 

Modele postaci czasami suną do przodu nie jak po ziemi, tylko jakby po lodzie jechali, AI obcych to jakas padaka maksymalna, 0 satysfakcji z gunplayu, no kompletnie ta gra nie ma nic czym by sie mogla obronic, kompletnie nic.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

No cóż, dzisiaj skończyłem gre, zajeło mi to na HARDzie z jakieś 6 godzin.

Klimat i Grafikę to bym przebolał, ale błędy w grze ( od nie zaskakujących skryptów

Np: na Sulaco, gdzie trzeba było biec do transportowca, jeżeli nie zeskoczyłeś z kładki w miejscu które wybrali autorzy to gra nie załączała filmiku a Ty ginąłeś

, po super celnych wrogów [zabicie 1 strzałem przez 2  skrzynki, szacun ], zepsute AI wrogów i kompanów ) i do tego hmm... brak Obcego w Obcym ? Z nieźle zapowiadającej się gry zrobiono Call of Duty w Uniwersum Obcego.

To nawet AvP z 2010 roku wygląda i działa lepiej, ma o wiele mniej błędów i potrafił ( grając Marines ) przestraszyć. Tu tego nie ma.

 

Nie kupujcie, a ograjcie wtedy gdy będzie w PS+/ wypalony na Verbatimce.

Odnośnik do komentarza

Pomyślcie, że w przyszłej generacji albo następnej takiego crapa nie będzie można nawet oddać bidnym, a co dopiero sprzedać ... ;)

Jak ktoś jest fanem tego uniwersum to polecam właśnie ograć stare AvP, najlepiej te z czasów PC potem z 2010r, a na końcu jak ta gra stanieje to sięgnąć po nią. Mimo wszystko lepiej bawiłem się przy tej z 2010r.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...