Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Daxter skończony (89%, trzeba będzie dozbierać jajka) - był tak genialny jak twierdziły recenzje, szkoda, że tak szybko się skończył.

Nie wiem czy ktoś jeszcze miał takie przygody, ale w ostatniej fazie walki z ostatnim bossem nie zdjęcie palca z analoga skutkowało upadkiem Daxtera w programistyczną przepaść i restartem całej fazy (zamiast teleportacji do punktu startowego na kładkach). Strrrasznie to było denerwujące.

 

Teraz mam już 12h na liczniku w MGAcid. Nie ma to jak brak telewizora :)

Odnośnik do komentarza

U mnie w czytniku także Metal Gear Acid. 15h na liczniku i jeszcze się nie znudziło - cholernie dobra gra. A druga część już czeka na półce ;>.

 

Oprócz tego Gundam vs Gundam, dobrze się nadaje na "15min gry w ramach przerwy od roboty". Całkiem niezła mordoklepka/strzelanka deathmatchowa. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Za mną pierwszy weekend z PSP pod dachem- na pierwszy ogień poszły Joanna Darc, LocoRoco i PES'09.

 

Dwie pierwsze po prostu kupiły mnie w całości- od dawien dawna nie grałem w klasycznego, taktycznego RPG-a rodem z KKW i Joaśka znakomicie wstrzeliłą mi się w gust- ładna grafika, nieprzewalony i nieprzesadnie skomplikowany system, fajne postaci- na razie jest super, zobaczymy jak rozwinie się raczkująca na razie fabuła. Co do RocoLoco, to wiadomo- raczej nie jest to gra na długie posiedzenia, ale jako typowa chwilówka, czy np "uspokajacz" po przypadkowym kręceniu bąków samochodem z prawie łysymi oponami na śniegu sprawdza się znakomicie, no i na dodatek stała się obiektem miłości młodszej siostry :D

PESa wolę nie komentować, bo nie ma czego, na tej pseudogałce mówiąc prostacko "po prostu grać nie idzie"- a od czasów ISSa zawsze gram na analogu i przestawić na krzyżaka się nie potrafię- wydawało mi się zawsze że jestem niezły w te klocki a tutaj na regular pierwszego gola strzeliłem chyba w 5 meczu. Jednym słowem PESa na PSP chyba jednak sobie niestety daruję...

Odnośnik do komentarza

gow pekl, pod koniec gra robi sie troszke ciekawsza, ogolnie dalbym 8-

 

a teraz pykam w loco roco, klimat pozytywnie rozbraja, gameplay to czysty miod, niestety po przejsciu kilku plansz pod rzad zaczyna sie robic nudnawo (ale wystarczy 5 minutowa przerwa i juz zachciewa sie grac :) )

 

Odnośnik do komentarza

gta lcs - grafa calkiem niezla (animacja plynniejsza niz w gta3 na ps2), soundtrack beznadziejny, fabula i postacie takie sobie - tak krotko moge ocenic ta gre, licze ze vcs bedzie o wiele klimatyczniejsze i w ogole lepsze, zwykle vice city bardzo mi sie podobalo. mimo wszystko gra bardzo dobra jak na handhelda, na pewno przejde caly watek fabularny. //8-

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Metal Gear Acid skończony, 25h na liczniku (nie śpieszyłem się). Chętnie jeszcze zagram kiedyś po raz drugi, ale póki co druga część. Szkoda, że wprowadzili dużo zmian, wcale nie na lepsze.

 

Okazyjnie GoW: Chains of Olympus. Graficznie super, ale jakoś nie zachwyca mnie sama rozgrywka. Przejdę raz i zapomnę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

gta vcs - pomyslec ze narzekalem na glownego bohatera w lcs -_-, ten z vcs to jakas pomylka, postacie tez bardzo sredniawe nie liczac lance'a, soundtrack genialny.

 

poza tym patapon 1 i stardust portable (kto sie pochwali rekordem w trybie impact ? ja nabilem 22 miliony)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...