Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja obczajam 2 gry na raz tego samego typu - taktyczne rpgi

 

joanna d'rac i LOTR tacics

 

joanna bardzo mi sie podoba, moze czegos tam bym sie przyczepil (tego ze nie mozna zaatakowac a potem sie przemiescic) , ale ogolnie tak jak wiekszosc mowila gierka bardzo fajana :D

 

 

niestety LOTR juz o wieleee mniej, mimo ze ejstem wielkiem fanem i juz sama muzyka spraiwa ze sie chce grac to jednak system walki gdzie najpierw wszyscy sie ruszają (nie wiadomo gdzie bedzie przecinik) , kazdy moze strzelac (wszystkie postacie takie same tylko dmg inny) , i ogolnie prostota (menu prawie nie maja grafiki tylko napisy), to ze misje jakos szybko lecą przez film (3 misja i jestem na koncu 1 części filmu) i to ze niezbyt mamy wplyw na wybor postaci, ogolnie malo wplywu na cokolwiek popwduje ze sie doechciewa grac, a szkoda bo bardzo chetnie bym pogral w fajną gre z LOTRa...

pewnie moja ocena jest tym bardziej krytyczna ze w tym samym czasie obczailem joanne ktora jest fajna :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłem konsole w bundlu z Ressistance oraz dokupiłem 7 gier z kategorii must have

dla ciekawych ceny Killzone, NFS, Sega, GOW, RR - od tego samego dostawcy hurtem wiec nieco przeplacone wszystkie uzywane.

 

1) Resisstance (w bundlu)

2) MoH Heroes (45zł sklep)

3) Killzone (35zł)

4) GOW (43zl)

5) Burnout Legends (sklep 40zł)

6) Ridge Racer (26zł)

7) NFS Carbon (39zl)

8) Sega Rally (45zł)

 

Do kupienia: TOCA 3, MGS, i pewnie jakas piłeczka.

 

 

A potem sie zobaczy :)

Edytowane przez robbo2k
Odnośnik do komentarza

Męczę nieśmiertelnego Luminsa, drugą część masterując time attack 60s. Ta gra się nie nudzi po prostu, a jak się nudzi to starczy dzień, dwa przerwy i od nowa, niesamowite zjawisko! Szukam ludzi chętnych do rywalizacji w Luminsa, piszcie na moje gg 3862885. Gram także w Wipeouta Pulse po sieci. Tekken DR trochę się kurzy, ale pewnie niedługo do niego wrócę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...