Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji Świąt i wolnego czasu z nimi związanego planuję ostro wziąć się za FFTactics, co przy moim laictwie w graniu w RPG (mimo katowania ich od paru już lat) będzie mocnym wyzwaniem- już z dość prostą Joanną Darc mocno się męczyłem

A obecnie na tapecie głównie Fight Night Round 3- muszę powiedzieć, że w sumie sterowanie ku mojemu zdziwieniu nie zasysa i gra się całkiem fajnie, toteż myslę, że moja własnoręcznie wykreowana nowa "ostatnia nadzieja białych" już pod koniec świąt podniesie do góry któryś z pasów :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
I ja będę podjeżdżał do tych gier jak tylko skończę Patapon. Swoją drogą, kto ma radę jak przejść ten level, w którym trzeba wywołać deszcz, bo armia wciąż spala się, a mnie o 3 w nocy już szlag trafiał? :huh:

Na forum w dziale o tej grze jest rozwiązanie kilka razy wałkowane. Też się tam zacięłam. Trzeba się wrócić do poprzednich lokacji i tam zdobywa się "bębenek"(czy jak mu tam:P ) do wywoływania deszczu. Nie pamiętam dokładnie gdzie to było.

 

Aktualnie gram na psp raz na jakiś czas bo coś mi się nie chce :P Nadal męcze taiko no tatsujin 1 i 2. Teraz doszedł DJ MAX PORTABLE 2...nawet mi wychodzi na 4B ale gra ogólnie dla mnie hardkorowa na maxa i na wyższe poziomy sie raczej nie targnę. Polecam miłośnikom gier muzycznych.

Odnośnik do komentarza

Oprócz Killzone z którym miałem troszkę problemów ze zrobieniem update (patrz: temat o Killzone) zagrywam się (o ile znajdę w ogóle czas na granie bo mam go tyle co kot napłakał) w Ridge Racer 2. RR to moja ulubiona seria wyścigowa od wielu lat na wszystkich platformach (wcześniej grałem w szóstkę na 360-tce) i mimo, że nie jestem wyścigowym wyjadaczem a wszelkie samochodówki niearkadowe typu GT czy Forza odpychają mnie od konsoli na kilometr to produkt Namco wręcz uwielbiam. Bajka, szkoda jedynie że nie można grać via internet (przynajmniej takiej funkcji nie zauważyłem, PSP mam od ostatniej gwiazdki więc proszę o wybaczenie jeżeli palnąłem jakieś głupstwo). Fakt faktem, że gra jest obłędna i do tego w tej chwili śmiesznie tania ;)

Odnośnik do komentarza
Ostro pod jarałem się demkiem R:R, więc od razu przeszedłem je 6 razy, żeby pobawić się wszystkim czym się da :D

Teraz czekam na pełniaka (równo 2 miesiące)

 

A tak na co dzień Crisis Core (wytłumaczy mi ktoś czym się różni materia z innym przyrostkiem na końcu?? -ra, -ga np. cure, cura, curaga)

 

 

to sa oznaczenia siły materii

 

Fire, Thunder, cure - 1 level

Fira, Thundara, Cura - 2 level

Firaga, Thundaga, Curaga - 3 lvl

 

;)

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy II znudził mnie już dawno temu a Metal Gear Acid 2 odłożyłem po kilkunastu misjach. Niestety, obie te gry są znacznie gorsze od swoich poprzedników, przez co ciężko mi się przekonać do dalszej gry.

 

Tym samym, jeśli już zdarzy mi się uruchomić PSP, gram w Super Robot Wars Alpha Gaiden (PSX) z angielskim patchem. Śmiem twierdzić, że na widescreenie ta gra wygląda lepiej niż w oryginale.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...