Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

x men wolverin - chamska zżynka z GOW, oczywiscie o wieleee słabsza, slaba grafa, malo poweru, kiepska animacja itp (chociaz elementy otoczenia calkiem fajnie sie rozwalają, oczywiscie tylko niektore), ogolnie gra chyba jest bardzo krotka, pogralem ze 2-3 godizny i chyba juz niewiele mi zostało :P , czasem bywa trudno (napieprzamy bossa a życie schodzi mu po 1mm O_O, a potem nagle przyspiesza i mozna go zrobic kilkokma ciosami) ale ogolnie to volwerin jest prawie niesmiertelny :P (zycie szybko sie regeneruje itp, chociaz bywaja momenty ze pare razy oberwiemy i zycie schodzi zanim zdazymy spojzec na pasek ;p) , ogolnie giera wydaje sie marną kopią gow, ale jednak ma cos w sobie ze mozna chwile pograc, gdyby dopracowali pare "drobiazgów" to naprawde fajnie by sie nawalało, z tego co widzialem filmiki to wersja na nextgeny ma dopracowane te "drobiazgi" i jest calkiem fajna :D niestety wersja psp prezentuje poziom typowy dla gier na podstawie filmow - niedorobki, drętwota i mizeria (ale nie taka totalna ;p)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie kupiłem Coded Arms, nie słuchałem opinii ludzi że gra jest kiepska i nie warto... poszedłem za instynktem i firmą: Konami (ahh ten MGS;p), no i co? Nie zawiodłem się, gra mi się bardzo podoba, jest wykoszona;p Gram od dwóch dni i nie nudzi mi się, znaczy że gra jest dobra:) Przejdę - kupie Contagiona ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
x men wolverin - chamska zżynka z GOW, oczywiscie o wieleee słabsza, slaba grafa, malo poweru, kiepska animacja itp (chociaz elementy otoczenia calkiem fajnie sie rozwalają, oczywiscie tylko niektore), ogolnie gra chyba jest bardzo krotka, pogralem ze 2-3 godizny i chyba juz niewiele mi zostało :P , czasem bywa trudno (napieprzamy bossa a życie schodzi mu po 1mm O_O, a potem nagle przyspiesza i mozna go zrobic kilkokma ciosami) ale ogolnie to volwerin jest prawie niesmiertelny :P (zycie szybko sie regeneruje itp, chociaz bywaja momenty ze pare razy oberwiemy i zycie schodzi zanim zdazymy spojzec na pasek ;p) , ogolnie giera wydaje sie marną kopią gow, ale jednak ma cos w sobie ze mozna chwile pograc, gdyby dopracowali pare "drobiazgów" to naprawde fajnie by sie nawalało, z tego co widzialem filmiki to wersja na nextgeny ma dopracowane te "drobiazgi" i jest calkiem fajna :D niestety wersja psp prezentuje poziom typowy dla gier na podstawie filmow - niedorobki, drętwota i mizeria (ale nie taka totalna ;p)

 

Świetnie że opisałeś :P Zastanawiałam się nad tym :P

 

Ja obecnie dobijam Yu-gi-oh Tag Force 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
x men wolverin - chamska zżynka z GOW, oczywiscie o wieleee słabsza, slaba grafa, malo poweru, kiepska animacja itp (chociaz elementy otoczenia calkiem fajnie sie rozwalają, oczywiscie tylko niektore), ogolnie gra chyba jest bardzo krotka, pogralem ze 2-3 godizny i chyba juz niewiele mi zostało :P , czasem bywa trudno (napieprzamy bossa a życie schodzi mu po 1mm O_O, a potem nagle przyspiesza i mozna go zrobic kilkokma ciosami) ale ogolnie to volwerin jest prawie niesmiertelny :P (zycie szybko sie regeneruje itp, chociaz bywaja momenty ze pare razy oberwiemy i zycie schodzi zanim zdazymy spojzec na pasek ;p) , ogolnie giera wydaje sie marną kopią gow, ale jednak ma cos w sobie ze mozna chwile pograc, gdyby dopracowali pare "drobiazgów" to naprawde fajnie by sie nawalało, z tego co widzialem filmiki to wersja na nextgeny ma dopracowane te "drobiazgi" i jest calkiem fajna :D niestety wersja psp prezentuje poziom typowy dla gier na podstawie filmow - niedorobki, drętwota i mizeria (ale nie taka totalna ;p)

 

Świetnie że opisałeś :P Zastanawiałam się nad tym :P

 

Ja obecnie dobijam Yu-gi-oh Tag Force 1 ;)

Nie powiedziałbym, gra jest naprawdę dobra jak na slashera jest dluga i nienudzi się bawią dekapitacje przeciwników, rage Wolverina jest mocarna, główki, nogi, rączki latają jak ku'rwy pod moim blokiem. Grafika to silnik Unreal więc jest przyzwoicie. Rzeź jest czasem konkretna, mnie ta gra naprawdę bawiła może dlatego, że uwielbiam Wolverina.

Sporo bzdur wpisał Yano mianowicie:

-niby jest mocny rosomak, ale czasem jak jest ludu kupa to i on dupa

-kopia gow sropia gow, jest sporo podobieństw patenty tj. wchodzenie po linach, jaki winoroślach i zagadki logiczne to zrzynka, ale nie krzywdziłbym tej gry mianem 'marnej kopii' jak zrzynać to od najlepszych.

 

Ogólnie jakbym miał na nią wydać dużo kabzy to bym olał, a tak to dobra pozycja.

Odnośnik do komentarza

Bartezzo Ty mowisz o wersji psp czy nexgenowej? bo psp to zupelnie inna bajka.. gorsza bajka

 

tam zadne głowy nie latają a animacja jest kulawa

 

w wersja na ps3 sam bym chetnie pogral, jest duzo fajnych patentów, ale na psp serio jest mizernie, tylko filmiki sa fajne bo sa te same co na duzych xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przez ostatnie miesiące PSP leżało w szufladzie. Teraz zakupiłem Final Fantasy Tactics oraz Disgaea i mam dylemat co trzymać w napędzie. No dobra, dylematu nie mam - Disgaea zagości tam na dobre - ale mimo wszystko dwie tak długie gry w końcu zdobyłem i nie sądzę abym narzekał na nudę przez najbliższy czas ;>.

Odnośnik do komentarza
Wolfenstein 3d - klaaaasyk

Emulator nes-a, głównie goal 3 i super mario bros :)

Muszę przyznać że jestem bardzo zaskoczony możliwościami oraz wykonaniem tego homebrew, wszystko na pełnym ekranie, zero przycięć, pełna funkcjonalność.

 

Który to emu?

Wolf to homebrew - obraz jest na cały ekran :)

Emu nes-a - również homebrew i również obraz na całym ekranie :)

Emu to nester-j

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Nowy Indiana Jones. Przyjemna zręcznościówka.

 

to prawda, wlasnie tu wlazłem zeby to napsiac :D

 

calkiem ładna grafa jak na psp (zwlaszcza niektore momenty, np postac indiego), mozozna podnosci elementy otoczenia i nimi walczyc itp

bo w sumie gra to taka troche chodzona bijatyka, miejscami przypomina nowego xmena, chociaz przyjemniej sie walczy (ładne dzwięki lania po mordzie), mimo ze sama walka nie jest jakos bardzo rozbudowana (tylko pare ciosów, chociaz mozna uzywac roznych bajerow jak wyrzucanie przez okno itp), oczywiscie nie ma co liczyc na dynamike GOW, ogolnie jest troche drętwoty, ale nie jest tak zle :D

 

w sumie jednego czego sie czepne to ze wszystkie misje sa strasznie krotkie - 2-3 minuty, czasem w jednym pomieszczeniu sie dzieją, praktycznie nigdzie nei łazimy a ni nic, tylko troche walczymy w paru pokoikach i koniec :P ma to zalety, zamiast bezesnownie sie tłuc 20 min to szybka akcja i kawalek fabuly do przodu, pozatym dziki temu lvle wygladaja calkiem ladnie bo sa małe (ale tylko "jak na psp" , bo ogolnie to tekstury slabe jak zawsze)

 

przeszedlem chyba z 6-8 misji i wszystkei byly bardzo krotkie, ide grac dalej, moze bedzie więcej łażenia i zagadek ;>

 

bo klimacik calkiem fajny, muzyczki, śmieszne teksty itp :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Nowy Indiana Jones. Przyjemna zręcznościówka.

 

to prawda, wlasnie tu wlazłem zeby to napsiac :D

 

calkiem ładna grafa jak na psp (zwlaszcza niektore momenty, np postac indiego), mozozna podnosci elementy otoczenia i nimi walczyc itp

bo w sumie gra to taka troche chodzona bijatyka, miejscami przypomina nowego xmena, chociaz przyjemniej sie walczy (ładne dzwięki lania po mordzie), mimo ze sama walka nie jest jakos bardzo rozbudowana (tylko pare ciosów, chociaz mozna uzywac roznych bajerow jak wyrzucanie przez okno itp), oczywiscie nie ma co liczyc na dynamike GOW, ogolnie jest troche drętwoty, ale nie jest tak zle :D

 

w sumie jednego czego sie czepne to ze wszystkie misje sa strasznie krotkie - 2-3 minuty, czasem w jednym pomieszczeniu sie dzieją, praktycznie nigdzie nei łazimy a ni nic, tylko troche walczymy w paru pokoikach i koniec :P ma to zalety, zamiast bezesnownie sie tłuc 20 min to szybka akcja i kawalek fabuly do przodu, pozatym dziki temu lvle wygladaja calkiem ladnie bo sa małe (ale tylko "jak na psp" , bo ogolnie to tekstury slabe jak zawsze)

 

przeszedlem chyba z 6-8 misji i wszystkei byly bardzo krotkie, ide grac dalej, moze bedzie więcej łażenia i zagadek ;>

 

bo klimacik calkiem fajny, muzyczki, śmieszne teksty itp :D

 

 

 

Jak to mówią - "im dalej w las tym więcej drwa". Z czasem będzie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...