Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

God of War: CoW - grałem w to wczoraj od 2 dni i przeszedłem tryb story :) Wszystko cacy, fenomenalne momenty, płynność i grafika, ale z drugiej strony... czy to jest pełnoprawna gra? To taki GT5 Prologue w wersji GoW :) Szkoda, że cholernie krótki. Mało broni, mało czarów, mało wszystkiego. Współczuję tym co wydali kasę za premierę. Niemniej za tanią kasę nie żałuję zakupu, fajnie było w to grać.

 

No to wracam do Dissidi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Star Ocean: First Departure. Zupełnie przypadkowy zakup ("a bo w promocji było...") a gra mnie tak wciągnęła, że od paru dni średnio dwa razy na dobę muszę ładować PSP. Klasyczny do bólu RPG z niezbyt ambitnym systemem walki, ale posiadający swój urok. Fabuła jest ciekawa, a bohaterów da się lubić (co się rzadko zdarza w RPG). Fajny pomysł z Private Actions, aczkolwiek beznadziejnie wykonany (osobne "wejście" do miasta i tylko jedna scenka na wizytę - przy komplecie ekipy trochę się dłuży). Brakuje mi także jakichkolwiek side-questów. Z drugiej strony postacie nie tylko uczą się zdolności do walki, ale także sterty innych, pomocnych przy tworzeniu przedmiotów i temu podobnych. Potyczki są strasznie chaotyczne i w 90% sprowadzają się do mashowania X, ale okazyjnie wymagają też nieco strategicznego myślenia lub dobrze wklepanego "combosa". A najlepsze jest to, że całość fabuły i cut-scenek zależna jest od postaci jakie posiadamy w drużynie, a tych można mieć maks 8 na 13 obecnych w sumie. Tym samym przy ponownym przejściu gry całość może wyglądać zupełnie inaczej z udziałem innych postaci.

 

W dodatku się naczytałem, że Second Evolution jest znacznie lepszy od jedynki. Jeśli to prawda to już nie mogę się doczekać - gra już leży na półce i czeka na swoją kolej ;).

 

 

Przed Star Ocean grałem w Personę ale ta poszła w odstawkę. Nie sądziłem, że to powiem, ale jakaś cudowna czy rewelacyjna to ta odsłona SMT nie jest. Nie zła, ale spodziewałem się czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...