Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wild Arms z PSX - nie grałem, więc zaczynam tą wspaniałą przygodę ;)

IGN: SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike - mimo pewnych nieudogodnień w stosunku do Full Spectrum Warrior, to jednak wciągnąłem się w tą grę. Pierwsza misja jest dość trudna, w ogóle gra jest dla początkującego wyzwaniem, ale z biegiem czasu nieźle się wymiata, a i ulepszanie postaci robi swoje. Naprawdę fajna gra, z nieliniowością i z satysfakcją jak się dobrze zaatakuje przeciwnika ;)

 

Idzie jak po grudzie, strasznie mało czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

-Crimson Gem Saga- 55Lv. i wciąż za mało by pokonać tego "wilka" z początku gry ^_^

Kończę już tego dobrego RPG-a :D

 

-Warrior Orochi- Po Dynasty Warriors z PS2 nie spodziewałem się szoku-myślałem że i ta gra będzie tak samo głupia...

Wybrałem Nobunage Oda (A jak-jak się grało w Onimushe 1-4 :P ) i na kozaka Chaos... Hard... I skończyłem na Normal!

Ta gra różni się od Dynasty Warrirors i to bardzo... Więcej elementów strategicznych, kombinowania, Exp.

Tutaj już sam nie możesz chodzić do Bossów tak jak to miało miejsce przy Dynasty Warriors- rozłąka z Armią oznacza śmierci!

Fajnie że można grać trzema postaciami na zmianę... gra jest naprawdę dobra i Polecam zagrać... Ja gram jak szalony.

[szczególnie fajnie się gra w Autobusie czy w kolejce do lekarza :D]

 

Następnie zapewne zabiorę się za Star Ocean-y, Phantasy Star Portable...

Odnośnik do komentarza

Monster Hunter Freedom Unite - kolejny raz polujemy!

 

PES 2009 - stara dobra odsłona PES'a z PS2 przeniesiona na PSP, przyjemnie pograć jeszcze na tym starszym silniku. Przegryzam nim tylko MH ;].

 

Final Fantasy VII z PlayStation Store. Czas poznać legendę.

 

Odnośnik do komentarza
Monster Hunter Freedom Unite. Na początku czułem się dość zagubiony w tej grze, ale im dalej tym lepiej ;) początkowe zadania fajnie wszystko wyjaśniają.

sory ze sie powtarzam ale kazdego kto gra w MH zapraszam na grupowca w celu rozmowy, pomocy i innych :P

 

link jest jak sie klika na obrazek w moim podpisie ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...